Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. března 2018 13:25

Lucia Salvatore Já se nehádám, jenom ti vysvětluju, že když víš míň nez zůčastnění, nemáš si hrát na chytrolínu, zbytečně sama sebe pak dostáváš do úzkejch a musíš se ponižovat "vysvětlováním", pokusy svádět to na nechápavost příjemce, no a to sluníčko to je úplně jak z obecný školy, no nic - uč se!

Offline Lucia Salvatore
Avatar
119 příspěvků moje polička 10. března 2018 13:38

Mutziputzi Díky za nevyžádaný rady. To sluníčko jsem myslela vážně, jak to tady tak čtu, tak už jsem si všimla, že máš ve zvyku kdekoho napadat, tak třeba by tě trochu pozitivní energie umírnilo

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. března 2018 13:53

Lucia Salvatore Prosim te kdyz ti nekdo nezistne a dobrovolne vysvetluje, ze kdyz necemu nerozumis, je lepsi se k tomu nevyjadrovat, neni to napadani, ale laskavost, ty slunicko jedno

Offline Lucia Salvatore
Avatar
119 příspěvků moje polička 10. března 2018 13:57

Mutziputzi Dej mi už pokoj a radši mi pojď poradit do stěžovacího vlákna s botoxem

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. března 2018 14:03

Lucia Salvatore Jednou jsem byla, celo, nic moc

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 10. března 2018 15:21
Reakce na continuity:

Já jdu z toho slovenského happeningu a hlavní myšlenky tam byly dvě ( kromě toho, ze je potřeba ty vraždy vyšetřit a Fica a company  nejlépe zavrit):

- je potřeba mluvit se svou rodinou a známými , která je volí a vysvětlovat a neodepisovat je

- jít do politiky, jinak se to nikdy nezlepsi

a nikdy mi nedošlo až dnes jak se Slovenska hymna hodí do těchto krizi. Na Silvestra ten text působí trochu patericky, jako z jiného světa, ale neni to tak. máme opravdu výbornou hymnu!

​Áno a áno. No a áno, no.

A vyraziť do regiónov, tak ako to robí Zabudnuté Slovensko kvôli neonacizmu, je zbytočné sa rozčuľovať, že nič nepochopili, keď sa s nimi nikto o ničom nebaví.

Offline barbucha blogger
Avatar
30509 příspěvků moje polička 10. března 2018 17:36

Lucia Salvatore 

Paní Němcová nešíří paniku, tu šíří sám Zeman. To on se opevnil na Hradě způsobem dosud nevídaným... to on neudělá krok bez početné ochranky. Snad ani prezident USA jich nemá kolem sebe tolik! Vídám je občas, když ho vezou na vyšetření - a není to zdaleka první vysoce postavenej politik, kterej se tam kdy vyskytoval - a ještě žádnej kolem sebe neměl takový hordy, který obšancujou každý patro, každej výtah, každej východ... ani Havel, ani Klaus.

A navíc nikdo jinej ty svoje pohůnky nevysílá do davu, aby "diskutovali" s opozicí a předstírali, že jsou jeho fanoušci.

Pak kdo tady šíří paniku 

Offline Kokoska
Avatar
28172 příspěvků moje polička 10. března 2018 22:00

barbucha nehlídaj voni, aby ho znovu nepřepadla cukrovka nebo viróza? Kór ve špitále, tam se to chorobama jen hemží 

Offline barbucha blogger
Avatar
30509 příspěvků moje polička 10. března 2018 22:26

Kokoska 

Čoveče asi jo! Za každým rohem číhá ňákej virus a bacil... jeden zákeřnější než druhej! 

Jen tu hradní virózu u nás nechytí, becherovku nepodáváme.

Offline Kokoska
Avatar
28172 příspěvků moje polička 10. března 2018 22:50

barbucha I v kapkách na kašel je určitě aspoň dech špiritusu!

Offline barbucha blogger
Avatar
30509 příspěvků moje polička 10. března 2018 22:54
Offline barbucha blogger
Avatar
30509 příspěvků moje polička 11. března 2018 12:44

Vypadá to, že Ovčáček dostal zadání a horečně shání cokoliv, čím by utřel "opozici". Na jednu stranu mě to hodně těší, že hromadnej odchod při inauguraci zasáhnul cíl  a že nejsilnější kalibr spočívá v podobnejch kravinách jako je členství v Pionýru  na druhou stranu se obávám, že se dočkáme asi ještě spousty nechutností. Ovar nezapomíná.

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/529450/ovcacek-ma-pionyrske-kompro-na-kalouska-exsef-top-09-sel-s-pravdou-ven.html

Akorát by si měli soudruzi zamést před vlastním prahem, protože malý pionýr je proti dospělýmu členu KSČ (viz Ovar), případně dopisovateli komunistickejch Haló novin (Ovčáčku vidím tě!) poměrně zanedbatelná záležitost. Aby se jim tak nevrátil bumerang  

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 11. března 2018 19:38

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. března 2018 19:49

Sweet Potato Stale sem se nesmirila s tim, ze ten clovek je vtipnej no

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 11. března 2018 19:52

Mutziputzi A nenapíšu to...

Online viktorka_od splavu
Avatar
45971 příspěvků moje polička 11. března 2018 19:59
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. března 2018 20:09

Sweet Potato ...strasny proste!

Offline barbucha blogger
Avatar
30509 příspěvků moje polička 11. března 2018 21:10

Sweet Potato 

Vladivoj boží 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 11. března 2018 21:55

Sweet Potato 

Vladivoj!