Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Kokoska
Avatar
28172 příspěvků moje polička 09. března 2018 16:49

Garfie razorblade  Tak presne o tomhle dneska cely den premyslim. Rano jsem si tu precetla, jak kazdy je znechuceny, stoji to za pendrek a bude hur, Oni ve vlade versus My co na to musime koukat... chce to nove lidi, vyrazne osobnosti. Ja jsem stara unavena zenska, navic bez sebemensiho zrnka talentu oslovit a zaujmout lidi. Ale je tu tolik mladych, schopnych, chytrych, jedine tudy cesta muze vest. Takze vam tleskam za vase nazory a snad i chut jit a neco delat a menit.

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 09. března 2018 16:58

Garfie razorblade 

Ja taky tleskam, kazdemu dobre smyslejicimu cloveku, kdo se chce podilet na politice.

A zaujal me Platonuv citat - jak sedi na nasi dobu... 

I kdyz mozna misto "nejneschopnejsi" by bylo vystiznejsi "nejhorsi, nejdrzejsi, nejnadutejsi..." neco na ten zpusob. 

Offline razorblade
Avatar
8141 příspěvků moje polička 09. března 2018 17:13

Kokoska Garfie Tulipe ja jsem byla hrozne rada treba i za kamaradku (driv chodila na MP jako CrazyRider), kterou tak nastvala situace pred prezidentskejma volbama, ze dala sve rocni dite na par odpoledni na krk svym rodicum, vzala volebni noviny jednoho ze slusnych kandidatu a sla je roznaset na namesti. Takovejhle lidi by to chtelo fakt velkou hromadu...

Offline Garfie
Avatar
23810 příspěvků moje polička 09. března 2018 17:40

razorblade CrazyRider si pamatuju, pozdravuj ji! :-) 

Myslím, že Platonův citát od Tulipe je výstižný, asi si ho nalepím na ledničku jako motivační... 

Offline 999
Avatar
17531 příspěvků moje polička 09. března 2018 17:59

Poslouchala jsem teď v autě 20 minut Radiožurnálu s Miroslavou Němcovou. Byla skvělá, takže můj dopolední výkřik do tmy, že by měla kandidovat na prezidentku, znovu potvrzuji. Co mě ale vyděsilo bylo, když říkala, že na té inauguraci byla spousta tajných policistů se zbraněmi. Je to prý věc na takovéto události nevídaná. Prostě policejní stát...

Offline continuity
Avatar
33394 příspěvků moje polička 09. března 2018 18:25

Já jdu z toho slovenského happeningu a hlavní myšlenky tam byly dvě ( kromě toho, ze je potřeba ty vraždy vyšetřit a Fica a company  nejlépe zavrit):

- je potřeba mluvit se svou rodinou a známými , která je volí a vysvětlovat a neodepisovat je

- jít do politiky, jinak se to nikdy nezlepsi

a nikdy mi nedošlo až dnes jak se Slovenska hymna hodí do těchto krizi. Na Silvestra ten text působí trochu patericky, jako z jiného světa, ale neni to tak. máme opravdu výbornou hymnu!

Offline Kokoska
Avatar
28172 příspěvků moje polička 09. března 2018 19:29

999 ale houby, to se jen pan prezident boji, ze by nam moh bejt ukradenej.

Ne, vazne, me to moc neprekvapuje, obcas mam pocit, ze krome jineho trpi nas vladce stihomamem.

Offline razorblade
Avatar
8141 příspěvků moje polička 09. března 2018 19:51

Kokoska 999 ja jak posledni roky navstevuju pracovne ta jeho setkani s lidma, tak uz ty jeho tajny poznavam i podle xichtu. Kolikrat jich tam bejva skoro tolik jako fans...

Offline 999
Avatar
17531 příspěvků moje polička 09. března 2018 19:54

razorblade To je strašný ...

Offline Kokoska
Avatar
28172 příspěvků moje polička 09. března 2018 19:56

razorblade hm, to se to pak ukazujou davy "priznivcu". Ani se nedivim, ze Cunek odmitl zaplatit prezidentskou navstevu.

Offline barbucha blogger
Avatar
30508 příspěvků moje polička 10. března 2018 10:41
Reakce na 999:

 Co mě ale vyděsilo bylo, když říkala, že na té inauguraci byla spousta tajných policistů se zbraněmi. Je to prý věc na takovéto události nevídaná. Prostě policejní stát...

​Stačí se podívat na jakoukoliv demonstraci, naposled třeba na tu po-inaugurační na Hradě. Ti Zemanovi zastánci nejsou všichni z řad civilů  

"Mezi fanoušky Zemana se pohybovali také proruští aktivisté a lidé, kteří se vyskytovali v jeho volebním štábu. " 

Prostě bolševický praktiky, no.

Offline Lucia Salvatore
Avatar
119 příspěvků moje polička 10. března 2018 12:21

"Tajný" policajty najdete na jakékoliv akci, kde je větší množství lidí, demonstrace, Prague Pride, Avon pochod i sportovní akce, jen si jich s největší pravděpodobností nevšimnete, resp. je nepoznáte, takžejejich nasazení na inauguraci nebylo nic výjimečného. Říká se tomu bezpečnostní opatření a jejich rozsah se zvyšuje úměrně bezpečnostní situaci u nás i ve světě, tak ať paní Němcová zase nešíří paniku

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. března 2018 12:46

Lucia Salvatore To by blbej neřek, že je policie v civilu na všemožnejch akcích, dosud ovšem nikoli na podobných akcích, tedy s relativně uzavřenou účastí, na zasedání Sněmovny, aniž by bylo možné identifikovat jaká mimořádná hrozba je ve vzduchu oproti jiným zasedáním, nikdo nešíří paniku, ty nešiř "moudra".

Offline Lucia Salvatore
Avatar
119 příspěvků moje polička 10. března 2018 12:48

Mutziputzi Klídek, nešířím moudra, ale pravdu oproti výkřikům ala policejní stát.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. března 2018 12:52

Lucia Salvatore Tak asi víš o průměrném počtu členů ochranky a policistů na zasedání Sněmovny víc než Němcová no, pak šiř!

Offline Lucia Salvatore
Avatar
119 příspěvků moje polička 10. března 2018 12:58

Mutziputzi Paní Němcová ale mluvila o inauguraci prezidenta, ne o nějakém běžném zasedání Sněmovny.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. března 2018 13:03

Lucia Salvatore Paní Němcová nebyla ani na inauguraci poprvý, tak si myslela, že má srovnání a nikdy jich tam tolik nebylo. No ale říkám, panikářka jedna bláznivá, měla se tě zeptat jak to chodí ve světě, čemu se řiká bezpečnostní opatření.

Offline Lucia Salvatore
Avatar
119 příspěvků moje polička 10. března 2018 13:05

Mutziputzi Tak každej nemá takovej rozhled jako ty.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. března 2018 13:08

Lucia Salvatore Tak by neměl dělat chytrýho ne? 

Offline Lucia Salvatore
Avatar
119 příspěvků moje polička 10. března 2018 13:14

Mutziputzi Nepochopilas. Myslela jsem to tak, že ne každý ví, kde může na policii v civilu narazit a ne každý je seznámen s definicí pojmu bezpečnostní opatření. A chytrou rozhodně nedělám, jen jsem napsala svůj názor, to se tady snad ještě může. Běž ven na sluníčko, třeba tě tam přejde ta hádavost