Pistorius

11. zaří 2014 15:25
Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 11. zaří 2014 15:25

...tak dnes byl Oscar Pistories zproštěn obvinění z úkladné vraždy a vraždy. Zbývá zabití.

Sledovali jste ten případ? Co si myslíte?

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 11. zaří 2014 15:58
Reakce na Hoolinkah:

To jako fakt?! Já byla přesvědčená, že ji zabil schválně, ale u soudu člověk nesedí, tak holt nemůžu soudit.

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 11. zaří 2014 19:56
Reakce na Hoolinkah:

Já už si ve svým věku myslím o lidech jen to nejhorší  

Naštěstí ani za zabití tam nedávaj malý pálky, jak vidim... tak snad si aspoň nějakej ten pátek posedí. Nemluvě o náhradě škody, o kterou ho patrně zažaluje rodina ještě u civilního soudu (jestli tam něco takovýho mají).

- nemoh nevědět, že tam ta holka je

- před barákem mu zevlovala ochranka, ta by asi nikoho cizího dovnitř nepustila (a jak bylo řečeno, stačilo ji přivolat a mezitím se zamknout/schovat v jiný cimře)

- bez zaváhání prostřílet dveře jak řešeto, to už na náhodu nějak nevypadá

Na mě působil jako značně samolibej fracek, asi mu ta jeho hodlala dát kopačky... nebo se před ním jenom neklaněla až k zemi. bych mu napařila vraždu bez váhání.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 11. zaří 2014 20:04
Reakce na barbucha:

No já se přikláním k názoru, že je to výbušnej a manipulativní sociopat. Během každýho přelíčení řve jak Korejec na Kimově pohřbu. Nechápu, že mu to psychologové žerou.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 11. zaří 2014 20:13
Reakce na Hoolinkah:

Mno, tak když mohli kdysi osvobodit O. J. Simpsona z vraždy bývalé manželky a jejího přítele, proč by totéž nemohli udělat v případě Pistoria, že jo. Aneb historie se tak trochu opakuje.

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 11. zaří 2014 20:46
Reakce na Hoolinkah:

Krásný přirovnání! 

Jasně že je to divadlo. Navíc za ty dva roky (na to ani nemusí bejt sociopat) sám sebe přesvědčil, že je vlastně oběť... a brečí víc nad sebou. Dneska jsem zahlídla, jak už snad žalobce ztratil trpělivost a sám se ho tázal, z jakýho důvodu tak usedavě řve... všichni mu to naštěstí nežerou. 

Wendulko, to máš pravdu! O.J. byl ten samej případ... akorát si nedal pokoj, jak si myslel že je nedotknutelnej - a bručí už zas, a nadlouho.

Offline evik77
Avatar
756 příspěvků moje polička 11. zaří 2014 21:01

Když se v noci probudím a slyším zvuk po bytě, tak si nejřív řeknu, že partner asi nemůže spát. Rozhodně nepředpokládám okamžitě cizího člověka. Je výbušný a manipulativní. Myslím, že je to vidět i v tom, že přijede k soudu na vozíčku. Prostě chce vzbudit lítost. Ke zbraním nemá respekt, on je má jako hračku (nechápu, jak mu mohli vydat zbrojní průkaz). A to, že žalobce neprokázal jednoznačně vinu, neznamená, že to nebyl úmysl. Je arogantní, sebestředný. A počítá s tím, že mu to projde. 

Offline zdensy
Avatar
1046 příspěvků moje polička 13. zaří 2014 18:31

Nevěřím mu ani slovo, ženský maj na tohle čich, když někdo lže. Napařila bych mu vraždu. Drogy, prášky, alkohol, to vyloučili?

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 30. zaří 2014 20:11

K tomuto tématu mám pouze velmi povrchní poznámku, Pistorius se mi v ksichtě moc líbí.

Offline Henri
Avatar
136 příspěvků moje polička 02. října 2014 08:11
Reakce na Barbarella:

Nojo, ale zkus si s nim bydlet a nedejboze si v noci chtit dojit na WC.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 02. října 2014 18:21
Reakce na Barbarella:

Mě zas překvapilo, jakej fešák byl v mládí Stalin. Přesně můj typ.

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 21. října 2014 19:58

Mno, tak to bychom měli.

5 let a po šestině trestu může do domácího vězení. Čert by mě vzal! Ta soudkyně je snad dementní, nebo má plzeňský práva. Nebo nějakej africkej rychlokurz.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 21. října 2014 20:58

No, tak pokud je skutečně tak labilní, že v domě s ochrankou střílí do přítelkyně v domnění, že jde o zloděje...tak je ještě možnost, že ho ve vězení klepne pepka.

...a teď vážně. Myslím, že ještě neskončil (a soudkyni nechť to do budoucna straší ve snu). Sice to teď už asi nebude tak dobrá partie, ale nemusí dělat cedník nutně jen z partnerek...

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 21. října 2014 23:09

5 let je fakt výsměch! Prý se její rodiče s tím smířili a jsou rádi, že to skončilo, opravdu vypadali velice klidně a skoro radostně...no, já bych skoro věřila, že pěkně chystají nějakou odplatu neb to bych asi udělala já.

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 22. října 2014 09:24

Možná ty rodiče už odškodnil. Já na jejich místě bych po něm šla jak slepice po flusu!!

Rozsudek je to úplně nelogickej. Tak buď uvěřím tomu že zastřelil zloděje, takže to je v pořádku a trest mu nepatří - nebo o ní věděl (jakože jsem přesvědčená že jo) a má bručet až do smrti!

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 22. října 2014 09:33
Reakce na Hoolinkah:

Mě zas překvapilo, jakej fešák byl v mládí Stalin. Přesně můj typ.

ty jo, zvědavost mě donutila si ho vygůglit...a ejhle, on byl opravdu pohlednej chlap.

A co z něj vyrostlo

Offline janas
Avatar
9 příspěvků moje polička 26. října 2014 18:49
Reakce na náťa66:

ty jo, zvědavost mě donutila si ho vygůglit...a ejhle, on byl opravdu pohlednej chlap.

A co z něj vyrostlo

Neblbněte lidi! Měřil 160 cm, byl poďobanej od neštovic a měl chromou ruku. Při všech projevech musel stát na bedničce, aby byl větší, než ostatní.