Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline jerry
Avatar
8977 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 21:05

Hairdresser's Husband (Lush) - svěží sladké sladké citrusy nakrájené v křišťálové misce, ozdobené zelenými lístky a po chvíli zalité příjemně perlivou citronádou.....zkrátka sytá a jemně nasládlá citrusová kolínská, v dojezdu poprášená vanilkově nasládlým pudrem. Kolínská, ovšem s intenzitou a výdrží čistého parfému.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 19:03

jerry 

Díky Tvým recenzím na Rentless, Hairdresser´s Husband, Death & Decay od Lush jsem osobu blízkou poslala do Palladia, ať si je vyzkouší, ale bylo jí řečeno, že už nejsou a zřejmě ani nebudou, protože končí výroba, Imogen Rose to samé. To je tedy zklamání...  - Protože Tvoje recenze jsou tak skvěle lákavé, že jsem se na vyzkoušení vyloženě těšila, navíc Imogen Rose už jsem si přihodila na "nákupní seznam", chjo...

Offline jerry
Avatar
8977 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 19:28

euridike 

Rentless opravdu skončila.

Ale u těch zbylých zkus vyslat osobu blízkou do NC Nový Smíchov - Hairdresser´s Husband jsem tam minulý týden kupovala jako dárek. A všimla jsem si, že mají v obou prodejnách rozdíly v sortimentu parfémů (a stejnou informaci měli před časem i na webu).

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 19:30

jerry 

Díky!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 11:47

Prada Amber 

Křehké citrusy cítím jako první. Jiskřivá sprška svěžesti, která se však rychle ztrácí v suše zemitém pačuli. Přidává se velmi jemný tón ambry vonící zlehka po hořké čokoládě. A v dálce zavoní růžový keř.

Pro můj nos tajemná, přitažlivá, zemitá vůně, které moc sluší horké a suché počasí.

Offline jerry
Avatar
8977 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 21:59

Fairy Love (Escada) - ostrá, křiklavá, laciná ovocenka květinová.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 17:44

Kate Spade: New York Sparkle

Černý rybíz až na pár výjimek ve vůních příliš nemusím. Zde má podobu černorybízového sirupu zhruba podobně jako třeba v Cabochard Chérie, osvěženého limonádovým růžovým pepřem. Místo žvýkačkové tuberózy a bílých květin je tu ale pro mě mnohem příjemnější pivoňka a místo sladce pačuliového základu s pralinkou vanilkové crème brûlée, Ano, je to líbivka jak vyšitá, ale voní na mně kupodivu daleko lépe.

Thierry Mugler: A*Men Pure Havane

S ohledem na název tahle vůně až na pár sušených lístků v úvodu příliš tabáku nepobrala. Dominuje typické muglerovské karamelově sladké pačuli, přislazené navíc medem a poprášené kakaem. Kupodivu ale nepůsobí přeslazeně, ani lepivě, o což se stará balzamický ambrový základ s koženým tónem labdana a kafrovou, lehce naovocnělou levandulí.

Offline jerry
Avatar
8977 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 18:19

Cologne Grand Cru: Oud Al Sahraa (Berdoues) - balzámově sladké oudové dřevo, jemně kořeněné (ozvěna kardamomu, růžového pepře a skořice), po rozvonění výrazně ztratila na sladkosti a zůstalo jen lehce oudové prohřáté dřevo. Oudu netřeba se obávat - je víc než vlídný a přítulný.

Offline jerry
Avatar
8977 příspěvků moje polička 27. ledna 2022 19:53

4:20PM (Lush) -  na troud usušené konopí s jemným nasládle kouřovým tónem, po rozvonění trochu zaolejovaná kouřová kůže, která v dojezdu přešla do jemně kouřového santalu. Měl by to být uklidňující parfém, leč na mě působí spíš opačně.

Offline Janamarie
Avatar
39 příspěvků moje polička 28. ledna 2022 09:07

L´Aura Vermi by Dara

Nalákána recenzemi jsem vyzkoušela L'auru. Na mainstream opravdu překvapení. Trochu Shalimaru, trochu rtěnky, voskový tón....ta koncovka to je Habanita La Cologne.

Offline jerry
Avatar
8977 příspěvků moje polička 28. ledna 2022 19:40

Beautiful Belle (Estée Lauder) - na počátku květiny se sladkokyselým ovocem a pak svěže nazelenalé lehké bílé květiny rozložené na sladkokyselém nadýchaném polštářku, lehce poprášené semišovým pudrem z labutěnky a zakápnuté sladkým nektarem.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 29. ledna 2022 10:27

ad L´Aura Vermi by Dara

...takže od doby, kdy jsem si vůni/flakon koupila, nenosím nic jiného.!

Jako stříknu si na ruku i další vůni/ě ze své poličky, abych se "občerstvila" i něčím jiným, ale absolutně mi  NEJDE odejít z bytu bez flakonu s L´Aurou...

Jo, a taky každou chvíli sbírám komplimenty.

Jo a nikdo vůni nekomentoval, že je to moc silný, moc divný, moc něco/cokoliv...

Ta vůně mi prostě dokonale sedí

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 29. ledna 2022 12:16

Miru Tak to ti gratuluji ke skvělému objevu ve vodách mainstreamu! 

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 29. ledna 2022 12:26

Fleur 

...děkuju!.

Sama jsem z toho překvapená...

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 29. ledna 2022 13:22

Miru Tak to ti opravdu gratuluji, já ji zkoušela včera a tedy nic pro mě.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 29. ledna 2022 13:25

Miru spokojnosť nadovšetko, keď sa vyhrabem z choroby, prvá cesta povedie do parfumérie, musím ju vyskúšať.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 29. ledna 2022 13:27

jerry Beautiful Belle vyzerá z popisu zaujímavo.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 29. ledna 2022 13:34

Poéma 

...i tak by mě moc zajímalo, jak ji vnímáš Ty.?

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 29. ledna 2022 13:34

milacka 

...jsem zvědavá na názory druhých, tak se těším i na ten Tvůj

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 29. ledna 2022 13:40

Miru Já si ji ještě dneska znovu vyzkouším, mám vzorek, pak zkusím napsat. Včera pro mě vyznívala hodně pudrově s jednou složkou, která mě nepříjemně bacila do nosu, musím prozkoumat, co je to zač.Je ovšem pravda, že jsem měla za sebou už několik zkoušek jiných vůní cca 5, takže i nos mohl být unavený.