Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 28. října 2021 20:10
@Miru ten Tvůj nový Aliení flakon... Ááách :D
Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 29. října 2021 06:03

teena-s 

...no, já nemám tuhle limit. edici. Ale mně se krutě nelíbí barvy klasického flakonu EdP(jak je to dočervena), tak jsem si tam vrzla tohle. To je taky EdP

(doma mám flakonek pouze mini 15ml, a ten má ten zlatý zobáček, spodní dne, takže to trooošku podobné je)

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 29. října 2021 18:09

Miru  i ty podšívko jedna hlavně,že se Ti dobře nosí

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 29. října 2021 18:14

teena-s 

...hm, dobře nosí...

Před pár dny jsem tu psala Luně, že se mi zdá slabší než před pár lety, takový neškodňoučkatý. Mám jen malinký flakonek, pochybuju, že budu pořizovat znovu...

Jako pěkný je, ale mám ho zafixovaný z dřívějška jako nepřehlédnutelnou personu. Tohleto nee...

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 29. října 2021 18:21

Miru ahááá,tak to zklamání plně chápu,mám posledních pár ml v klas.flakonu a šetřím je a vypadá to,že je důvod,taky nesnáším to dnešní "euroředění" a čertbyměvzal čekat pecku a dostat po čenichu péřovým polštářkem,já právě oceňovala,že máš limitku 2009-potažmo poctivou vůni

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 30. října 2021 10:36

Miru No, mne prijde jakysi ukazneny i Angel. A vubec-Uz jsem dlouho nepotkala poradnou pecku.

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 30. října 2021 10:41

Luna 

...no, tak momentálně se mi povedla výměna, resp. mám na poličce čerstvě vůni Angel EdP. A já mám z ní zase naopak pocit dobrý, že oproti ostatnímu mainstreamu, co mám nebo jsem poslední dobou měla, tak drží, je výrazný.

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 30. října 2021 10:42

Luna 

...a jinak - vracím se k vůním Guerlain, ty ještě mají v sobě tu poctivost - skladba, intenzita, výdrž...

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 30. října 2021 10:54

Miru Stejne mi ten angel prijde mensi pecka. I Slon. Ale mozna uz mam otupele smysly

Od Guerlain ( z mainstreamu) me momentalne nejvic laka Black Perfecto. Tu mas vyzkousenou, co se tyce vydrze?

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 30. října 2021 10:58

Luna 

...no, tu si pamatuji moc dobře, ve smyslu, že se dost líbila, ale na mně, kdysi, byla nijaká voděnka, neurčitelná.

Musela bych zkusit znovu.

Já se teď vrátila k Mon Guerlain EdT. Mám pocit, že intenzita akorát, spíš intimnější, ale chlap prý, že je to skoro až silný, i když hezký.

Měla jsem i Intense. A brala bych flakon Mon Guerlain EdP.

Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 30. října 2021 11:18

Luna Miru Právě to píšu Martula , že mám pocit, jako by se z některých dříve až vlezlých pecek staly krotké parfémky... Že bychom měly stejnou "nemoc"? A tím nemyslím covida

Ke Guerlainům se nás vrací stále víc, jsou fakt takovou jistotou v bludišti vůní. A silné složky nacházím ještě v nových indies...Ale ty nejsou květinové.

Offline jerry
Avatar
8965 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 14:01

Illusione Tonka Solaire (Bottega Veneta) - sladké jemně suché seno s jiskřivě angrešto-rybízovou svěžestí a po rozvonění zapudrované nasládlé kosatcové mýdélko. Jemná a něžná, sice velmi intimní, ale s výdrž naopak velmi solidní.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46018 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 10:36

Luna ja mam stareho angela min. 10 let, muzem porovnat:-)

Offline tina
Avatar
5853 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 10:47

Luna Black Perfecto je krásná, ale třeba na mně vůbec nedržela. To byl jedinej důvod, proč jsem ji nepořídila.

Offline jerry
Avatar
8965 příspěvků moje polička 04. listopadu 2021 12:08

True for Women (Eau de Parfum) (Toni Gard) - svěží a osvěžovací citrusovka, v dojezdu pak nasládle dřevitá. Sice nic objevného, ale je pěkná (a to někdy úplně stačí).

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 05. listopadu 2021 10:23

L´Interdit Rouge Givenchy

...hustý hutný, opravdu krvavý, ale mohérově mýdlový pomeranč s delikátně osvěžujícími mikrotóny pimentovníku, uvězněný v bohaté vyšlehané smetanovotuberózové pěně.

...vůně mi na kůži doutnavě hoří, ale tak nějak měkce a relativně čerstvě(santalové dřevo) a současně i podprahově rozostřeně velmi tmavozelenočerně(vetiver).

Osobně bych flakon viděla úplně v jiné barvě než v červené...

...odstín tmavé oceli či antracitu, kolem hrdla platinový kroužek a ve stejné barvě - platině - i název vůně na flakonu

(ona rudá, nachová barva je barvou tekutiny, její podstaty...).

L´Interdit Rouge v sobě nese DNA černého L´Interdit Intense,

ovšem není jen "černý"/je barevnější a svým způsobem podprahově i velejemně zvrhlejší o kombinaci tmavě rudého pomeranče plného šťávy, jež zásluhou akurátního množství mýdlového pudru nikde neteče, ale vyplňuje chřípí lehce navalujícně a zároveň velmi příjemným tónem.

Řekla bych, že krásná elegantně protivná vůně

Offline jerry
Avatar
8965 příspěvků moje polička 05. listopadu 2021 23:10

Tiffany & Love for Her (Tiffany & Co.) - zeleně bergamotově svěží, lehce ovocná a průzračná. Připomněla mi jdnes již pozapomenutou Eau de Lys (což byla taková lacinější a méně jablečná variace na Light Blue). Jenže pak se něco zadrhlo a začaly vylézat bílé květiny s aromatem zelených polévkových bylinek (libeček a spol.) - po rozvonění se sice částečně odporoučely, ale v laciném nasládlém zelenodřevitém základu spolu s parafrází na Eau de Lys přece jen znatelně zůstaly.

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 10:25

jerry 

...normálně mi konečně naskočilo, co mi L´Interdit Rouge Givenchy připomíná!.

(a moc by mě zajímalo, jestli "to tam máš taky.?.")

JASMIN NOIR Bvlgari.

...jistá bílokvětinová houbičkovitost, jasmín, gardenie, oukej, v Rouge je navíc tuberoza, ale ta podoba tam je...

Offline jerry
Avatar
8965 příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 10:35

Miru 

Nemám, ta je pro mě spíš jasmínová. Ale bohužel mi dojem kazí výrazný tón oškrábané omítky - což mi obvykle dělá pomerančový květ (a tady je navíc podpořený pačuli).  

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 10:37

jerry 

...hmmm... Jasné, toho jasmínu v Jasmin Noir je mnohem více, ale i tak, na mně ta podobnost je.

Ovšem je pravda, že ta Rouge je intenzity intimnější oproti "černému" flakonu...