Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 10:10

Mha

Mám na stole kytici tulipánů, tak jsem si šla přivonět...a voní. Jemně, svěže, zeleně, s trochou nektarové sladkosti.

V La Tulipe jsou opravdu tulipány povedené, akorát vůně je mnohem výraznější - jako bys vešla do květinářství, kde jsou jen tulipány, řezané i hrnkové. Rozhodně vyzkoušej.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 10:32

Mha hledání toho pravého jasmínu je dobrodružství. o to větší je pak radost, když se zadaří :)

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 28. dubna 2021 10:54

jerry Jdu na to

alibi A co když najdu pro sebe krásný jasmín a ostatním budu vonět jako kravinec?

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 11:33

Mha ono se té tvé vůně do okolí dostane míň a v závanech, takže ta pravděpodobnost, že se to stane je malá. ale kdyby, tak je na tobě, jak se rozhodneš. zda se kvůli ostatním vůně vzdáš.

já jsem přestala nosit jenom jedinou vůni. kvůli kolegovi v práci, kterého mám ráda. sedí v kanclu hned vedle mě. poprvé, když jsem ji měla na sobě, začichal a řekl, že mu to nevoní, nic víc. myslela jsem, že příště vůni nepozná, tak jsem párkrát zkusila vzít si ji na sebe. ale pokaždé pak znovu vědoucně řekl "to je ta voňavka" :) tak jsem ho už netrápila. ale tam nešlo o indoly, spíš mu vadila kombinace pižma a dřev. Signature VII

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 28. dubna 2021 13:26

alibi Já jsem slabá povahaKdyz mi někdo blízký řekne, že ta vůně je mu nepříjemna, tak už ji nenosím. Takhle už odcestovalo víc vůní.

Ale v práci tyranizuji své kolegy bez uzardeni, protože oni mě zase trápí tím, že do práce jdou rovnou z hor a kolem sebe rozkládají mačky, cepiny, stany a zpocene ponožky. A co hůř, začouzene kotliky. Na ty jsou mé vůně z Ateliér Cologne slabé...

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 13:50

Mha :D

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 14:54

Daisy Love Spring (Marc Jacobs) - zelené svěží čerstvě natrhané kopřivy nasekané s mladou zelenou trávou a posypané lehce karamelizovaným krystalovým cukrem a s postupně se zvýrazňující bonbonovitou stopu. Ale díky nižší intenzitě to není žádný bolehlav.

Letošní limitky Daisy se vážně povedly...

Online slniecko admin
Avatar
17558 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 00:08

Ozaj, keď sme pri tých tulipánoch, už ste niekto skúšali tulipán od S.A.C.K.Y.? Leží mi v hlave....

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 15:41

Dnes jsem si vyzvedla jeden slepak. Nutne jsem potrebovala odmenu, protoze jsem uz neskutecne unavena a nervove vysilena. Tento parfem je na svete jiz 21 let a dosud jsem o jeho existenci nevedela. A ono PRASK! A nejvetsi planetarni dokonalost je tu. Mauboussin.

Jeho bonusy:

1. Ma 4 hvezdy od Turina

2. Je podobna jiz neexistujici Annick Goutal Mon Parfum, ale lepsi!

3. Ma naprosto vse, co jsem si kdy prala v jedne vuni

4. Ma krasny flakon

a to nejlepsi nakonec:

5. 100 ml stoji 436 Kc na elninu.

Radost! Radost! Radost!

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 15:58

Luna Tak to se raduješ právem! 

Na základě složení si nedokážu udělat přesnou představu, tak jsem honem nahlédla do databáze a pobavilo mě, že má dokonalé skóre 1:1:1, takže zase nic nevím... 

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 16:03

Fleur No popis toho složení je zvláštni, já tam cítím švestku a pačuli a na rozdíl od Mon Parfum je malinko sladší, ale ne ve významu dnešní mainstreamové sladkosti, ale spíš takové to vanilkově přezrálé ovoce 80.- 90. let jako třeba v původním Boucheronu. Opravdu skvělý počin.

Online slniecko admin
Avatar
17558 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 17:30

Luna ovocie, ovocie, ovocie a ylang? To znie super optimisticky!!!

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 17:36

slniecko Turin ji popisuje, jako kombinaci Kenzo Jungle a Theorema.  

Online slniecko admin
Avatar
17558 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 17:49

Luna tak TO by som si podľa zloženia netipla!!!! Ale znie to super!

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 17:51

slniecko No však to složení vůbec...To mě nezaujalo, ale to množství recenzí, které vůni chválily do nebes ano.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 18:32

Luna schválně jsem vytáhla vzorek Mauboussin a je to medový broskvový pačuli, taková hutná marmeláda

Edit. A drydown má něco podobného s Visou

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45971 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 18:54

Luna hned jsem slídila co to máš za novou vůni, jak vidím ikonku, a béééé musela jsem objednat, tak to jsem teda hodně zvědavá, alibi to zní nadějně!

a shodou náhod jsem ráno dostala taky chuť na něco obyčejného... a hnedle dva komplimenty na Le Parfum:-))

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 18:55

viktorka_od splavu kdyby se ti nelibila, tak si ji klidne vemu do zasoby.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45971 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 18:56

Luna chtěla jsem ti to nabídnout, ale bála jsem se, že se urazíš:-)

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 20:19

viktorka_od splavu já si teď taky libuju, a to jsem si jen 3x mázla z vialky