Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 10. dubna 2021 13:02

jerry 

...já už od nich taky zkoušela, asi jen dvě, tahle je třetí a zatím teda nejlepší, nebo spíš "nejlepší" z té mizérie.

Protože ano, už tenkrát, při prvním zkoušení, jsem byla konsternována tou hrůzou. A ještě větší hrůza = ceny...

Offline jerry
Avatar
8965 příspěvků moje polička 10. dubna 2021 13:09

Miru 

Mají sice hezké "povídání" o parfémovém zobrazení knih, ale skutek utek.

Offline jerry
Avatar
8965 příspěvků moje polička 12. dubna 2021 11:06

CK One Summer 2021 (Calvin Klein) - ...jenom tři malé citrónky plavaly po hladině....akvatická vůně s dřevitými a důkladně vymydlenými citrusy. Zpočátku svěží, postupně zesládla do vodou vymáčeného a sluncem vyběleného nasládlého cedru, plovoucího v jezírku s čistou vlažnou vodou.

Offline jerry
Avatar
8965 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 11:55

Daisy Eau So Fresh Spring (Marc Jacobs) - pižmově zelená, postupně přecházející do kombinace lehce oslazeného čaje ozdobeného průsvitnou růží. Optimistická, příjemná a dobře udělaná letní polívačka. Sice je jemná, ale výdrž je solidní.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 11:59

jerry Jé, nakonec jsi napsala své dojmy dřív než já a to už ji nějaký pátek mám doma Ale ještě ji moc nenosím, je pořád moc velká zima.

Offline jerry
Avatar
8965 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 12:52

Evanilla 

A protože ji máš, tak se ti asi taky líbí, že? Podle mě je to jedna z nejpovedenějších limitek Daisy se všemi možnými přívlastky.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 13:19

Líbí, tenhle nákup naslepo vyšel. Ale cítím tam zelený bonpar. Takovou ovocnou sladkost. Klidně by mohla být zelenější a míň sladká. Vlastně budu dál hledat svěží zelenou nekomplikovanou vůni, lehce krémovou, něco jako byla Omnia Green Jade. Tuto moji touhu Daisy neuspokojila, je pořád spíš citrusová. Nicméně jinak splňuje zadání vcelku solidně, obsah odpovídá flakonu 

@jerry

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 16:48

Evanilla 

...doporučuji

L´Eau Mixte Parfums de Nicolai.

Bude se Ti líbit...

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 19:20

Miru Mrknu, díky. Mimochodem, tady je to mimo téma, ale zkoušela jsem Bal d'Afrique. Je krásná, nádherná, jenže zmizí tak rychle a je tak slabá, že mám problém napsat nějaké dojmy. Moc velká škoda. Vydatným postřikem, ne jen ze vzorku.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 20:56

jerry Díky za recenzi na Visit. Mně se kdysi strašně líbila pánská verze, dokonce jsem měla deodorant, parádní cedr, co si tak pamatuju.

Offline jerry
Avatar
8965 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 21:15

Luna 

Mně se ta dámská líbí dodnes - čerstvé papriky v parfémech jsou hodně neobvyklé a přitom nositelné.

Offline jerry
Avatar
8965 příspěvků moje polička 17. dubna 2021 12:41

La Nuit Trésor Dentelle de Roses (Lancôme) - sladký kašmeran, hodně sladkého kašmeranu...to má asi být ten samet a semiš, slibované ve složení. Po rozvonění ještě navíc jakási univerzální pižmo-dřevito-ovocná sladkost.

Offline marieu
Avatar
4480 příspěvků moje polička 17. dubna 2021 13:01

Evanilla máš naprostou pravdu- zabít tak fantastickou vůni tak slabou výdrží...i tak jí ale mám, dostala jsem jí před lety od muže. Vracím se k ní, z flakonu pomalu ubývá a já naprosto nemám šajn, jestli bych si jí kupovala znovu sama.

Offline jerry
Avatar
8965 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 11:06

Yes I Am Glorious (Cacharel) - jemnost je její druhé jméno - jemná sladce krémová nektarinka, jemné květiny, jemný krém, jemná hedvábnost. Kombinace něžnosti a optimismu. Vcelku povedená, leč intenzita i výdrž jsou velkou slabinou.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 23:09

Habanita Edition Anniversaire

Nie, nie je rovnaká ako Habanita Eau de Parfum. Je trošku, trošilinku iná a nádherným spôsobom. Rozdiel medzi nimi je asi ako medzi L'Heure Bleue a L'Heure de Nuit. Rodné sestra, skoro dvojčatá a predsa, tá druhá je akoby zpriezračnenejšou prvou. Nie, nie je slabšia, ale má akoby jasnejšie línie a menej kudrliniek. A do toho je prizdobená malou, malilinkou troškou kokosu, čo je fantastická kombinácia. Je úžasná a asi si vezmem jeden flakón do zásoby (aby čert vzal tie limitky....).

Reminder - jeden strek úplne stačí. Dala som včera veľmi ľahké tri, musela som pracovať pri otvorenom okne, lebo som to sama so sebou skoro nevedela vydržať a napriek včerajšej snahe to trochu scivilizovať + každodennej hygiene ju zo seba cítim ešte teraz, teda po cca 36-tich hodinách.

Som zvedavá, čo by s ňou spravila Miru

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 05:19

slniecko 

...zní to hodně dobře

Měla jsem kdysi černou Habanitu, ale pak vícekrát bílou - té jsem se nemohla nabažit...

L´Heure Bleue Nuit je krásná(s klasikou si nerozumím ale).

No, moc ráda bych zkusila, třeba se někdy poštěstí...

Offline jerry
Avatar
8965 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 22:04

Daisy Spring (Marc Jacobs) - svěží pižmově nasládlé zelené kytičky s lehkým ovocně nektarovým nádechem, po rozvobění ještě další porce sladkého pižmového pylu navrch a stopa kardamomu. Jedna z nejpovedenějších limitek Daisy vůbec.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 08:02

marieu Ja bych Bal d'Afrique rada dostala, ale kupovat ji nejspis nebudu. Opravdu je to ale velmi zajimave zpracovani vetiveru - i pro me, ktera vetiver ve vetsim mnozstvi nemusi.

Offline jerry
Avatar
8965 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 10:57

marieu Evanilla 

Pokud se týká byredovského vetiveru a nevadil by vám CPO, docela zajímavá vetiverovka je Linah Afrique. A právě díky tomu vetiveru jsou tam podobné linky.

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 10:58

jerry 

...souhlas