Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 14:20

Biely kvet děkuju. žádný zázrak neotřelosti, ale na slepáka pro syna nebo parfémového neznalce naprosto bezpečné

Offline jerry
Avatar
8965 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 19:28

Biely kvet 

Klidně i na slepáka...jen kdyby byla.

alibi Moc pěkně jsi ji popsala. Někdy před 8 lety ji objevil můj synovec, pravidelně ji chtěl objednat.  Cena byla skoro směšná (cca 450,- Kč za asi 90 ml flakón) a jemu v jeho dvaceti sedla přesně podle zmíněného sloganu "Odděluje muže od chlapců".

Jako typově obdobnou bych viděla Nightflight od Joop!. Jen nevím, jestli se ještě dělá.

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 20:06
@alibi můj chlap z této vůně byl taky nadšen (kdysi jsem ji koupila kvůli názvu za málo peněz a vůbec neřešila že je to limitka)a mě překvapovalo, že mi nevadí meloun :) taky jsem ji zkoušela někde vyštrachat ale neùspěšně,tímto se připojuji k prosbě : pokud by někdo našel adekvátní stálevyráběnou náhradu nechť se podělí.Byla prostě dovolenková bezstarostná čerstvá cool
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 20:22

jerry díky za tip, zkusím zítra prohledat net. No ja jsem ji z toho "ibeje" :) brala za 2500, tester bez víčka ... ale za tu radost to stálo

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 20:23

teena-s že, ten meloun mi tam taky nevadí

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 21:52

viktorka_od splavu 

Pour Une Femme po Tvé recenzi prostě a jednoduše CHCI!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 21:55

euridike když ona je vážně dokonalá.. ve své kategorii stoprocentně! tedy v té retro, co tu byla nedávno diskutovaná. ale já jsem celkově k Caronu dost nekritická:-)

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 22:00

viktorka_od splavu 

Nenene, neříkej mi to, já Tě vůbec neslyším!! Protože kdyby jo, tak ji jdu hned objednat!

alibi 

Od Baldessarini jsem měla Nautic Spirit - a taky se mi líbila, Tvoje recenze je ovšem zase vysoce lákavá, achjooo...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 22:01
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 22:31

euridike díky. Stejně není k sehnání. A tip na podobnou od jerry bohužel taky ne :(

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 22:35

alibi 

Já vím, ale stejně mě láká - třeba na ni někde narazím; to jsem si takhle myslela, že už neseženu Heaven Chopard - a ono jo, úplnou náhodou...

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 22:41
Offline jerry
Avatar
8965 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 23:13

alibi 

Pokud je něco v mainstreamu povedeného a za slušnou cenu - přestanou to dělat

Obou vůní je nebetyčná škoda.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 23:17

jerry je to k vzteku

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 30. ledna 2021 10:34

alibi jerry 

Já vám k tomu Heaven ještě musím říct, jak jsem k němu přišla, protože to si fakt jeden nevymyslí - byla jsem tehdy v UK, v jednom menším městě v Yorkshire - a tam ji měli v jedné úplně malé no-name drogerii za pár liber, pak mi kamarád, rodák z toho města, vysvětlil, že majitel je ten typ, co objíždí různé dodavatele a sklady a baví ho brát věci, kterých někde zbylo pár kousků, takže se u něj dají objevit fakt poklady... Já o Heaven hodně stála proto, že ji nosil člověk, kterého jsem měla moc ráda, tak jsem si ho chtěla i takhle připomínat, když odešel - a tu vůni samotnou jsem měla vždycky moc ráda, je nádherná...

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 30. ledna 2021 10:47

euridike krásný příběh. je dobře, že ještě existují lidí, které baví hledání pokladů. určitě to dělají i pro to, že pak mohou někoho tak mile potěšit

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 30. ledna 2021 11:18

Flowerbomb - V&R

Květiny z cukru …

Hodně sladká květinová vůně s gurmánskými tóny. Mnoho nosů v ní cítí cukrovou vatu a já jim dávám za pravdu. Ovšem nejenom díky sladkosti, ale i pro vatovou nadýchanost, kterou zde vnímám já. A květiny? Jsou křehké, prostě jako z cukru. Malé bílé cukrové jasmínové květy, mezi kterými se tu a tam leskne malá kapička růžového oleje.

Byly doby, kdy jsem k této vůni nemohla najít cestu. Teď se mi však líbí. Je konejšivá a romantická.

Offline jerry
Avatar
8965 příspěvků moje polička 30. ledna 2021 11:34

euridike 

To jsou ty náhody - a nečekaný poklad potěší víc, než ten hledaný.

Kdysi jsem takhle v jednom malém toskánském městečku v dolním regále malé parfumerie objevila v té době již nedostupného a na e-bay do nadoblačných výšin stoupajícího Pythona od Trussardi. Za pár eur. Krabičky lehce zaprášené, ale všechna 50 i 100 ml balení jsem nahnula do košíku...a to bylo radosti ve zdejší parfémové komunitě (tehdy ještě na A.). 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 30. ledna 2021 11:36

jerry jsi tedy velmi obětavá :)

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 30. ledna 2021 11:43
Reakce na jerry:

Krabičky lehce zaprášené, ale všechna 50 i 100 ml balení jsem nahrnula do košíku...

​No já jsem si tenkrát taky říkala, že kdyby jich měli víc, beru všechny , ale bohužel...