Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 24. května 2020 11:17

Evanilla 

...mně se zas od Ariany hodně líbí Moonlight!., ale houby na mně drží. Jinak už bych ji měla

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 24. května 2020 11:20

Miru Zkusím, koukám že má zajímavé složení (taky sladká?). Jo s výdrží to nebude slavné za ty peníze... Počítám s tím, že pokud si tu Cloud koupím, budu muset párkrát za den přiživit.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 24. května 2020 11:20

Evanilla 

...jo. Taková konzistence jako bylo Kenzo Indigo...

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 24. května 2020 11:21

Evanilla Fakt? Musím vyskúšať, Baccarat aj na mne žiaľ, voňal dezinfekčne, inak je to krásna vôňa. A dlhotrvajúca, priestorová. Podobne Burberry Her má v sebe niečo z vône Baccarat.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 24. května 2020 11:23

milacka Fakt ale spíš na oblečení než na kůži. Včera jsem aplikovala na tričko a dneska to tam je. Burberry Her už jsem objednala vzorek, dál i Mancera Instant Crush (taky je prý podobná) a jednu z nich si nejspíš vyberu.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 24. května 2020 11:24

milacka 

...ano, Burberry Her EdP je jeho lacinější a kvalitnější(co se týče intenzity a výdrže) verze. Myslím, že mají totiž společného parfuméra

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 24. května 2020 11:25

Miru Mají

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. května 2020 11:40
Reakce na Miru:

Addict Christian Dior 2014

...pach, vůně v dlaních rozemnutých zelených listů právě plodícího mandarinovníku,

prostě čerstvé zeleno a jemně hladké, nasládlé citrusy...

...a dnes mám pocit, jakoby se hromada, galon pomerančových květů nořil do esence, absolutu z arabského jasmínu a s nimi hned i hříšná, delikátně poživačná vanilka...

...ta pravá vanilka rostoucí, kvetoucí, plodící v hlubokých vegetacích tropů.

Hloubka, živočišnost, hvězdy na noční obloze, a nebo

hvězdy v mých očích?..

...může mít

člověk

srdce

bojácný,

zkřehlý...

...ale když držíš

mou dlaň

ve svých,

pak cítím

se

sama sebou,

svobodná

a

ztrácím půdu

pod nohama,

jak pták

plachtící

temně modrou oblohou

vysoko

nad

horama...

​Addict k Tobě prostě patří. Tady je to propojení s vůní opravdu znát.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 24. května 2020 11:43

Dalia 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. května 2020 11:50

Miru Nemáš, prosím, přehled ve vůních Prada Candy? Zkoušela jsi je? Konkrétně mě zajímají Candy Florale a Candy Gloss. Pár let už si říkám, že bych někdy ráda měla některý z těch flakonů. Připomínají mi nějakou retro lampu a moc se mi líbí, ale zase jestli by se mi nelíbil obsah, tak to nic. 

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 24. května 2020 11:53

Dalia 

Candy Florale jsem kdysi zkoušela a myslím, že se mi líbila. Ale je to takový ten typ vůně "líbivka", chci říct´, pro náročnější nosík by mohla nudit.

Candy Gloss jsem nikdy nezkoušela, ale o té píší dost pochvalně.

Candy Night mě zklamala, slabá voděnka, celkem chemie.

Původní Candy EdP je asi nejlepší. Ale nevím, jak bych ji vnímala teď a jak by to bylo s intenzitou. 

Ale Candy EdP je celkem podobná vůně(měla jsem taky několikrát) Jimmy Choo Stars - super karamely s pačuli.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. května 2020 11:57

Miru Moc děkuji! Jestli jsou k očichání v Marionnaud nebo Douglasu, tak snad bych ve středu mohla vyzkoušet. Zatím jsem pročítala názory na Fragrantice a o Candy Gloss se vesměs píše opravdu hezky. A ani ta Florale není nijak haněná. Tak uvidím ...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. května 2020 20:45

Infusion de Fleur d'Oranger - Prada

Pár bílých kvítků ...

Cítím, jak slunce rozpaluje pokožku, která stále ještě voní po oblázku krémového mýdla s vůní pomerančových květů. Hořkosladce, elegantně, malinko odtažitě … a cítím i dotek lehoučké látky na svém těle. Taky voní. Trochu mnou a trochu svou čistotou.

Hezká, řekla bych až relaxační vůně.

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 25. května 2020 19:13

Bianca (Eau de Parfum) (Tocca) - zelený čaj s citronem, lehký a svěží. Postupně lehce zesládnul a ozdobila ho bílá růže s usušenými lístečky. Luxusní čajovka.

Omnia Golden Citrine (Bvlgari) - nalijme si čistého vína - citrusů tady mnoho není...snad jen pár rozstříknutých kapek štiplavého citrusového oleje na začátku. Jsou to spíš "zlaté bílé květiny" - svěží sladce balzámový pomerančový květ a sladký pyl kloužou po jemně nakyslém cedrovém tobogánu do hladké optimisticky letní vůně.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 26. května 2020 21:05

Nobilis Tilia - Srdcem:

Jeden čas bolo v móde nazývať parfémy "botanické", aby sa zdôraznilo, že sú z prírodných ingrediencií.

Parfém Srdcem si tento prídomok nedáva, ale stelesňuje všetko, čo som si pod názvom "botanický parfém" chtiac-nechtiac predstavovala.

Mám rada zelené vône. Zvlášť, ak evokujú nejakú príjemnú atmosféru, lesnú, lúčnu, tropickú, záhradnú....Tak tu sme pri záhradnej, no, ale je to tak trochu špecifické. Evokuje mi to presne ten moment, keď človek dá záhradu do poriadku, poseká trávu, vypleje burinu, hodí to do nejakého kúta a potom sa v tom kúte mračí nad tou kopou rozmanitej zelene a dumá, čo s tým ďalej. V drydowne sa to dokonca pokúša podpáliť, ale je to vlhké, nechytá.

Ako nie je to zlá vôňa, naopak, má svoj charakter, ale prekvapila ma. Skôr by som niečo také čakala u uletenej indie značky, ako pri značke zavedenej prírodnej kozmetiky.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 27. května 2020 07:17

slniecko Moc pěkná recenze, první věc, co jsem dnes ráno přečetla - a takhle příjemně by mohlo začínat každé ráno...

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 27. května 2020 10:31

La Petite Robe Noir Couture Guerlain

Geniální koncept od samého začátku: Malé černé, ale přesto dlouhé. Co látky chybí v ramenou, tím zakryjeme nohy, ale jen tak, aby se neřeklo. Chytrá horákyně v plné palbě. Může tak nastoupit před královnu i na sokolský ples do Rosic u Brna. Všude to bude fungovat. Ani mladá, ani stará, ani urvaná ze řetězu, ani skromně klopící oči v koutě. Takovýchto vůní je stejně jako jahod, pro které jde životem zkoušená týraná Maruška z pohádky O dvanácti měsíčkách ve sněhové vánici. Naposled si s jistotou vybavím akorát Miss Dior Cherie z roku 2005, od té doby Červen mávnul kyjem jen jednou a to v tomto případě. Ale jak už to bývá, kouzla jsou pomíjivá, a tak žezlo opět převzal Leden a ukončil výrobu. Ale já si počkám, až Maruška zase vyrazí do zimního lesa. Běž, Forreste, běž!

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 27. května 2020 10:39

Luna perfektní :D

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. května 2020 10:58

Luna

Je jí škoda, ta je opravdu povedená. 

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 27. května 2020 11:54

alibi Díky!

Dalia Byla dobrá, ale já si počkám zas na nějaký jiný zázrak.  

Nebo začnu nosit tu plyšovou Lunu!