Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 10. května 2020 04:15

Paris Když člověka stihnou rány osudu a navíc se opakují, říká si:"Proč právě já? Co jsem dělal tak strašného, že mě osud takhle pronásleduje?" A pak zjistí..., že v tom není sám. Že spousta lidí kolem něj prožila podbné životní katastrofy a musí si tady na zemi nést svůj kříž...Není mu proto lehčeji, ale život se stává tím zjištěním žitelnější

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 10. května 2020 06:36

Paris 

...právě že život píše ty nejneuvěřitelnější scénáře. A jo, věřila bych Ti.

Hm, můj život, neřekla bych blbej, dost náročnej, zajímavej, to ano.

Je pak na člověku, jak se k tomu všemu postaví, co si z toho vezme.

Já např. vím, že určité situace už nechci nikdy opakovat, zažít, tak proto dělám maximum.

Jako fňukat na osud, chudé rodiče, naštvaný sudičky, blbou dobu, to není můj styl.

Když se chci mít já dobře, já musím máknout

(to se ale nevylučuje s tím, že "jednou za sto let"si i lvice někdy někde, tišše pod stromem, líže hodně bolavé rány a oči se jí lesknou... Ale nevzdává se. ...prostě se z toho nep****e)

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 10. května 2020 10:46
Reakce na Korsičanka:

Paris Když člověka stihnou rány osudu a navíc se opakují, říká si:"Proč právě já? Co jsem dělal tak strašného, že mě osud takhle pronásleduje?" A pak zjistí..., že v tom není sám. Že spousta lidí kolem něj prožila podbné životní katastrofy a musí si tady na zemi nést svůj kříž...Není mu proto lehčeji, ale život se stává tím zjištěním žitelnější

​Přesně o tom jsme se včera bavily s mojí maminkou... A mmch. Když mi bylo 30, tak jsem to ještě nevěděla. 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 10. května 2020 11:14

alibi Těžko říct, zda jsi proto byla šťastnější. Já na to přicházela postupně od 22 let a až v 34 letech jsem k tomuto názoru přímo “prozřela”. Tím však nelze doufat, že člověka opět něco nerozhodí. Ale to už jsme v tomhle vlákně OT

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 10. května 2020 11:18
Reakce na Korsičanka:

Paris Když člověka stihnou rány osudu a navíc se opakují, říká si:"Proč právě já? Co jsem dělal tak strašného, že mě osud takhle pronásleduje?" A pak zjistí..., že v tom není sám. Že spousta lidí kolem něj prožila podbné životní katastrofy a musí si tady na zemi nést svůj kříž...Není mu proto lehčeji, ale život se stává tím zjištěním žitelnější

​Je to tak.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 10. května 2020 11:35

Korsičanka Miru ano, je to tak. Nějak jsem překonala všechna období. Ono člověku ani nic jiného nezbývá. Tak snad jsem se k tomu postavila správně. A hodně mě to naučilo. Teď už neřeším maličkosti a dovedu si vážit chvil, kdy je dobře. A tak to má asi být.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 10. května 2020 11:39

Paris 

howgh

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 10. května 2020 12:16
Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 10. května 2020 12:20

Miru Čteš mi myšlenky? To jsem chtěla na 1. popud napsat já

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 10. května 2020 12:37

Korsičanka 

...tak někdy se povede, že se lidé naladí na stejnou vlnu...

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 13. května 2020 07:56

Uf, vy mi dáváte... Dlooouho jsem tu nečetla a teď mi není vůbec dobře z toho, co dočítám. Hodně sil těm, kteří je potřebují. Věřme, že bude líp Někdy už člověk ani nedoufá a nakonec je zase dobře, ani neví jak se to stalo.

Tak a teď se mi zdá psát o nějaké vůni jako úplná blbost

Zkouším Boucheron Iris de Syracuse - a mně je to málo. Začátek hezký, příjemná tělovka, skoro průsvitná. Kosatec nekřičí, je ohlazen heliotropem, špetkou vanilky a pižmem (pižmíčkem!). Brzy se ale vytrácí, až bych řekla rozpadá, a co hůř, na mé kůži hořkne. Použila jsem k navonění skoro celý 1 ml vzorek a moc toho necítím. Takže ne. Chtělo by to přidat...

Nevím, zda jsem v tomto vlákně dobře, ale jako nikovku bych to úplně neoznačila

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 15. května 2020 21:14

Jasmin (Eau de Parfum) (Molinard) - jasmín - sytý, zelený, s příměsí gardénie, oscilující mezi rozkvetlým keřem a jemným mýdélkem. Postupně jasmínový keř přikryla jemná mlha z mýdélko - jasmínového pudrového prachu., aby nakonec nabral podobu hustého jasmínového krému. Jasmínový soliflor jaksepatří...ostatně s květinami to u Molinarda vždycky uměli.

Classique Eau Fraîche André Edition (Jean Paul Gaultier) - sladké bílé květiny s tenoučkou citrusovou polevou na začátku. V teple by se z ní mohla stát zbraň hromadného ničení.

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 19. května 2020 20:35

Her London Dream (Burberry) - to si takhle jednou pejsek s kočičkou řekli, že dort už upekli, a tak by mohli zkusit vyrobit něco dalšího...třeba parfém. A aby získali inspiraci, tak se šli zeptat do řetězcové parfumérie, který je nejlepší. "No přece Chloé" pravila prodavačka. A tak pejsek s kočičkou, aby dosáhli co nejlepšího výsledku, smíchali dohromady Chloe EdT, See by Chloe, Chloe Nomade EdT a aby to bylo pěkně barevné, přidali i kýbl duhových bublin, A tak, milé děti, vznikla Her London Dream... (pro materialisty: aviváž s kyselým cedropižmem).

Iceberg Since 1974 for Her (Iceberg) - citrusy s neroli a bílým pižmem - podoba s Mugler Cologne asi nebude ryze náhodná...

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 20. května 2020 08:38

jerry Moc hezky napsané

Ale teda... no nazdar, snad nebude z Her London Dream davovka...

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 20. května 2020 09:12

jerry pobavila jsem se, ale je to spíš smutné.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 20. května 2020 09:14

jerry Skvělý popis Her London Dream...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 20. května 2020 09:15

WHISKY NOIR Urban Outfitters
Další z benderovské řady "God needs booze".
Whiskey bych v tom nehledala, spíš Malibu s náprstkem rumu a špetkou vanilkového cukru.
Syntetický destilát, okolo kterého bych s otevřeným ohněm raději nechodila...

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 20. května 2020 10:10

daniela blackviolet euridike 

Díky. Já jsem se bavila taky, ale až při psaní. Samotné testování bylo -  jak píše blackviolet - smutné (původní Burberry Her se mi líbí, byť je to kopie BR540, ale odnože mají kvalitativní sešup jak tobogán).

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 20. května 2020 10:19
Reakce na euridike:

 spíš Malibu s náprstkem rumu a špetkou vanilkového cukru.

​Docela by mě zajímalo, kdo a kam vůně tohoto typu nosí - ono to sice voní pěkně, ale taky může člověk vzbuzovat dojem alkoholika...ne každého napadne, že je to parfém, ale každého napadne, že je to chlast.

Z vlastní zkušenosti:

Aubépine-Acacia "tady voní citrusový fernet" (naštěstí mě kolegyně nepodezírala, že jsem si v půl deváté ráno už cvakla)

Frapin 1270 "kde se tady vzal koňak?"

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 20. května 2020 14:43

jerry ten Burbery znie tak desivo, až mám morbídnu chuť ísť to skúsiť