Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Online Paris
Avatar
příspěvků moje polička 07. května 2020 20:45

Korsičanka slniecko určitě vyzkouším... zajímají mě opravdu hodně...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. května 2020 13:12
Reakce na alibi:

dnes jen zlehka

Muschio Bianco (Tesori d'Oriente)

https://alibi-notes.webnode.cz/l/muschio-bianco-tesori-doriente/

​Pěkný článek, píšeš skvěle! Až se dostanu do drogerie, ráda si tu vůni připomenu.

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 08. května 2020 14:33

Daliaděkuji

Online jerry
Avatar
8891 příspěvků moje polička 08. května 2020 14:37

Illusione (Eau de Toilette) (Bottega Veneta) - suché byliny a pod nimi schovaný sametově nahořklý bergamot - už ten začátek je lákavý. A což teprve suché seno s nasládle kouřovým jemným vetiverem po rozvonění. Je sice pánská, ale dámy, které se nebojí Encre Noire či Terre d´Hermes (což jsou i mé oblíbenkyně z pánské kategorie), ji mohou směle nosit.

Cerisier Irisé (L'Occitane) - sladký třešňový květ se sladkokyselým ovocem a nenápadnou růžovou růží. Nekonfliktní generická pižmovka, v dojezdu však s trochu ostrými kyselejšími tóny.

Offline Miru
Avatar
13810 příspěvků moje polička 08. května 2020 14:50

jerry 

Illusione zní dost dobře!.

Oproti dámské, která na mně byla celkem tragická/nijaká...

Online jerry
Avatar
8891 příspěvků moje polička 08. května 2020 15:07
Reakce na Miru:

Oproti dámské, která na mně byla celkem tragická/nijaká...

​Tragická nejen na tobě

Offline Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 09. května 2020 16:10

Shalimar edp.

deníčková verze. 

Poslední dobou jsem byla často lidmi označována jako “bojovnice”, “silná osobnost”, “statečná žena” a podobně. Je to děsná zhovadilost, ale zní to velmi působivě. Jako takové reklamní kecy, kterých si Shalimar za svou existenci jistě taky vyslechnul spoustu. A když se mě někdo opatrně zeptal: “Jak to, že tak dobře vypadáš? Vždyť takhle nemocní lidé nevypadají!”, chtěla jsem pohodit hustou hřívou, zamrkat dlouhýma řasama a říct: “No protože nosím Shalimar.” Jenže já jsem neměla vlasy, řasy ani Shalimar. Za vedlejší účinky léčby člověk nemůže, ale že nemá na poličce nesmrtelnou klasiku, je jeho vlastní pitomost. Já tady teď tak sedím na balkoně, piju kafe a je tady se mnou. Shalimar je návrat do života, pěkně se nám spolu mlčí. My už víme… Teď mám vlasy, řasy, ale co bude zítra, nikdo neví. Jedno je ale jisté, kamaráde: Ty nás přežiješ všechny. :)

 

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 09. května 2020 17:54
Offline milacka
Avatar
5454 příspěvků moje polička 09. května 2020 18:21

Luna Chytila si život za pačesy , v denníčkovej verzii máš veĺa intímnych pocitov a páči sa mi, že si sa o ne podelila. Najväčši dar, ktorý máme, je čas. A bola by škoda ním plytvať. Tak si ho užívaj so Shalimarom

Offline Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 09. května 2020 19:28

slniecko milacka Dekuju. A diky, ze na to vubec reagujete, protoze stale se lide tvari, ze na svete neexistuji temne mraky a pritom tu jsou s nami a my s nimi normalne koexistujeme. Dik!

Offline Miru
Avatar
13810 příspěvků moje polička 09. května 2020 19:36

Luna 

...oo jéje, těch mraků, a hodně temnejch a kostlivců ve skříních... Jen se o tom moc nemluví, každý si to holt zpracovává po svém...

(já už si kolikrát říkala, že kdybych napsala životopis, že by to bylo dost hustý. Ale komu by se to chtělo psát?! Na to nemám trpělivost)

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 09. května 2020 19:37

Luna jednodušší je dělat, že ty mraky jiných nejsou. a pak brečet sama v koutě.

Offline milacka
Avatar
5454 příspěvků moje polička 09. května 2020 19:38

Miru Mne, je to môj sen. Snáď ho raz do knihy zhmotním. 

Offline Miru
Avatar
13810 příspěvků moje polička 09. května 2020 19:46
Offline Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 09. května 2020 19:52

Miru Zivotopis nechystam, ale na necem pracuju. A vim, ze to urcite dokoncim.

Offline Miru
Avatar
13810 příspěvků moje polička 09. května 2020 19:54

Luna 

...to je dobře. Z x důvodů...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 09. května 2020 20:43

Luna Bezva, že Ti Shalimar dělá radost. Jen tak dál!

Online viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 09. května 2020 21:10

Luna to je.. pusobive. a dojemne. krasne

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 09. května 2020 21:20

Luna Nedivím se, že tě oslnil. On i POAL jsou jiné

Online Paris
Avatar
příspěvků moje polička 09. května 2020 22:45

Luna ano, ty mraky tady jsou a budou. Některé se dají řešit a ty, které ne (např. zdravotní problémy), s těmi se musíme naučit žít. Tím správným přístupem se často i ty velké mraky stanou obláčky. Je moc důležité naučit se radovat z maličkostí.

Mmch uvidíš, že budeš mít ještě krásnější vlasy než dřív.

Miru taky si někdy říkám, že je můj život jak scénář z blbého filmu. Tak blbého, že by spousta lidí řekla, že tohle se nemůže ve skutečnosti stát.