Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 28. ledna 2020 14:00

Dalia Dovolím si odpovědět, obal je na Idole. 

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 28. ledna 2020 18:14

Dalia 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. ledna 2020 18:19

Renusatko Zajímavé. Ale pouzdro pořizovat nebudu, snad bude kabelka stačit. Jinak tedy tedy flakon je naživo opravdu pěkný a mně osobně se s ním i dobře manipuluje. 

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 00:02

Dalia 

Narazila jsem na video plnění Idole, dostupné to má být podle stránek jen ve vybraných obchodech.

https://www.lancome.co.uk/on/demandware.static/-/Sites-lancome-uk-Library/en_GB/dw4785a829/landing_page/idole-refill/videos/idole-15seconds-landscape.mov

Online Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 31. ledna 2020 18:23

Ad video: nezobrazuje se:(

V prodejně Lancôme mají  tenký flakonek vtipně zapuštěný v pultu (nebo držáčku na pultě?), ovšem to je vše, co stojí za pozornost. Vůně dle mého opravdu NE.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 31. ledna 2020 19:02

Korsičanka Video jsem stáhla a šlo pustit. 

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 31. ledna 2020 19:02

Lime Basil & Mandarin (Jenny Glow) - směs suchých a zelených bylinek ve vlahém mechu. A pačuli - ta mě ovšem překvapila nejvíc, protože takovou její podobu neznám: nasládlá,, spíš sušší, jemně se prolínající s mechem. Další povedená vůně od této značky hodící se jako nesladké, nekvětinové a neovocné osvěžení na léto. Poměr cena/výkon nemůže být výhodnější.

Oui Juicy Couture (Juicy Couture) - sladká svěží ovocná s jemnou květinovou stopou. Po rozvonění nasládlé dřevité pižmo. Nic objevného, ale povedená je.

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 31. ledna 2020 21:25

Korsičanka 

Dohledala jsem na youtube, tak to snad už půjde. Tamto se muselo stáhnout, jak píše Dalia.

Jinak vůni jsem zkoušela... a souhlasím, že flakón je na ní to nejzajímavější. V první chvíli voněla ovocně, nejvíc jsem cítila broskve, ale do pěti minut získala nepříjemný syntetický ocásek a ten přebil nakonec všechno.

https://youtu.be/OZay7ws6RF0

Online Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 31. ledna 2020 22:31

Yvraine  

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 01. února 2020 10:15
Reakce na Korsičanka:

Ad video: nezobrazuje se:(

V prodejně Lancôme mají  tenký flakonek vtipně zapuštěný v pultu (nebo držáčku na pultě?), ovšem to je vše, co stojí za pozornost. Vůně dle mého opravdu NE.

​Mně Idole připadá v rámci mainstreamu jako slušně odvedená práce. Rozhodně bych tuto vůni potkávala v ulicích stokrát radši než Chloé či LVEB, LPRN...

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 01. února 2020 10:48

Fleur 

...já vůni Idole vnímám jako líbivou pro masy(pro nenároční i).

Ona není špatná, ale pro mě nemá žádnou hloubku, "něco", něco navíc, připadá mi taková plochá/pěkná na pohled. Nic víc.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45978 příspěvků moje polička 01. února 2020 10:50

ja jsem ted nahodne ocichala Gucci flora emerald gardenia, take takova mile svezekovita, vesela vune a memu srdci blizsi - dnes uz bych si ji nekoupila, ale tak pred peti-deseti lety bych z ni byla nadsena. 

pokud bych srovnavala s Idole, tak Gucci si na nic nehraje. nesnazi se predstirat damu z nobl spolecnosti:-)

Online Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 01. února 2020 18:18

Fleur Já bych ji ani nerozeznala od jiných - tak zní nejspíš správně její charakteristika.

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 01. února 2020 20:43

Miss Dior Rose N'Roses

V první chvíli po nástřiku na zápěstí jsem cítila příval růží. Doslova jsem byla zasypána hromadou růžových okvětních lístků svěží májové růže, spíše mi připomíná růžový soliflor. Růžové lístky pak někdo zasypal cukrem až se změnily na kandované, vůně je velmi intenzivní a silná. Pak se o slovo začala hlásit sytější a více zemitá damašská růže, v jednu chvíli to bylo až příliš silné, ale nakonec se vůně zjemnila do růžové pyžmovky... a taková zůstává a zůstává... Výdrž má tedy neskutečnou, na kůži drží jak přibytá i po několika umytí rukou, kdy jsem zápěstí drhla mýdlem. V jednu chvíli mi až vadila, ale závěrečná podoba je jemnější a příjemná, ale nic, co bych musela mít.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. února 2020 19:01

5th Avenue - EA

Košatící se jaro …

Pilová sladkost kvetoucí lípy v jemném oparu šeříku.

Krémová květinová vůně, vyzrálá a elegantní.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 03. února 2020 15:24
Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 04. února 2020 09:11

BLACK OPIUM NEON /YSL/


Při jedné obzvlášť epické paintballové bitvě Sheldon Cooper pravil: "Vznikne-li jednou Sheldonova církev, tak tu je její počátek." Moje osobní parafráze je ta, že vznikla-li kdy církev YSL Opium /a jistěže vznikla, uctívačů Opia znám dost/, tak tu by měl být její konec. A samozřejmě nebude, protože YSL využívá a zneužívá Opium stejně jako Mugler svého modrého anděla. Já bych tedy snad pro příště navrhla třeba kombinaci káva + banán + pačuli, ať to má konečně nějakou hloubku, protože ta neonce rozhodně chybí, působí, jako kdyby někdo v shakeru smíchal teplou kávu s růžovou ovocnou šťávou generické chuti - vznikla hnědavá, unavená voda, v níž se pere nahořklá káva s lehce lepivou exotickou sladkostí, podivné je to, na zimu málo, na léto moc... A to já mám tyhle podivnosti ráda, ale experimentální úlety s Black Opium začínají být mimo moje rozlišovací schopnosti /s tímto jsem se v duchu již několikrát omluvila klasickému Opiu Black, to je oproti některým svým následovníkům učiněný majstrštyk/.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 04. února 2020 09:12

SYMBOL /PRINCESSE MARINA DE BOURBON/


Vím, že velká budu tehdy, až začnu louže obcházet namísto toho, abych jimi nevzrušeně /a s potěšením/ prošla středem. To až se definitivně vytratí ta Helenka Součková ve mně - pak budu velká, pak budu moci nosit tuhle vůni. Protože ta není pro holky v přepnutém kabátku, které v zimě cestou domů občas jedí sníh, protože ten můžou, ten není vůbec žádnej sladkej /a ano, občas si to proložíme sisinkou, protože ji prostě moc chceme/. V tom čase taky jistě přestanu slyšet všechny zvony světa - a třeba mi to ani nebude vadit - budu velká, konečně si připustím, že pravidla hry nezměním, přijmu to, přizpůsobím se, budu decentní, elegantní, ženská, no přesně jako tahle vůně, nebudu to už sice já, ale budu velká - a to jsme přece všichni chtěli. Teď ještě vidím tuhle vůni optikou dítěte, které vzhlíží k čemusi velmi lákavému vysoko nad svýma očima, ale ještě ani s nataženýma rukama, ani na špičkách, na tu krásu nedosáhne.

Ano, krásná vůně to je, s nádechem ultimátní ženskosti, Miru ji vystihla moc hezky. Tak já si tedy počkám, snad na mě počká i ona...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. února 2020 09:28

euridike Krásné přiblížení vůní, krásný sloh a krásné foto!

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 04. února 2020 10:28

euridike Krásne!