Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46018 příspěvků moje polička 12. zaří 2019 20:29

slniecko "kamilky" je heřmánek?

já dnes šla kolem parfumerie a měli tam upoutávku na Idole, tak jsem vběhla dovnitř, prodavačka mi ukázala flakon - ten je opravdu krásný, podle obrázku se to nezdá.. no ale vůně... svěženka obecná a rozpuštěné bonbony, chjo:-(

Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 12. zaří 2019 20:59

viktorka_od splavu Určitě bych ji vnímala stejně, vůbec se mi nechce ji zkoušet. Vůbec mě všechen mainstream už míjí

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46018 příspěvků moje polička 12. zaří 2019 21:15

Korsičanka mě tyhle bonbonovky nikdy nezaujaly, jsem tu fázi nějak omylem vynechala a zpětně už to nejde

Offline Fleur blogger
Avatar
6075 příspěvků moje polička 12. zaří 2019 21:16

viktorka_od splavu Bonbóny? Já jsem si právě libovala, jak je to sytá, výrazná a přitom nesladká vůně - tedy pokud sladká, tak jedině fruktóza .

Offline Fleur blogger
Avatar
6075 příspěvků moje polička 12. zaří 2019 21:18

Korsičanka Idôle vyzkoušej - je to líbivě, ale zároveň poctivě udělaná vůně. Na mainstream velmi podařená.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46018 příspěvků moje polička 12. zaří 2019 21:19

Fleur já to neumím dobře popsat, ale je to taková ta vůně, když máš v puse tvrdý cucavý bonbon z bílé průsvitné hmoty

Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 12. zaří 2019 22:26

viktorka_od splavu Blé:)

Fleur Ale zkusím, abych byla objektivní

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 12. zaří 2019 23:06

Fleur viktorka_od splavu Korsičanka musím říct, že se mi Idole fakt líbí a na Evě by se mi líbila velmi. flakon se mi tedy nelíbí a nesedí mi k vůni. a ani reklama mi k tomu nijak nesedí

hruška, kvítky, jemný pudr. a ledové pižmo, trochu dřívka -. jerry vždycky píše o cedropižmu - to tam tedy rozhodně není. nic syntetického. spíš mi to připomnělo základ některé z muskových arabek evropského typu. výdrž i prostorovost je skvělá a sladkou bonbónkovou ji tedy nevnímám.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 12. zaří 2019 23:15

jo a ta nová twilly (Twilly d'Hermès Eau Poivrée) - líbí se mi víc než původní, a průraznost tedy má. probila se z kůže přes dvě tlusté mikiny a doteď (3. den) mi tam voní. pomeranč, tuberóza a pepř - výsledek - čínská voňavá guma na gumování z mého dětství a pepř :)

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 12. zaří 2019 23:22

ještě Libre (YSL) - nepřipomíná vám v něčem Mon Guerlain? jasmín, levandule, vanilka, mandarinka?

Offline Fleur blogger
Avatar
6075 příspěvků moje polička 12. zaří 2019 23:34

alibi Konečně se Idole zastal i někdo jiný, mně fakt voní.

Offline Fleur blogger
Avatar
6075 příspěvků moje polička 12. zaří 2019 23:35
Reakce na alibi:

jo a ta nová twilly (Twilly d'Hermès Eau Poivrée) - líbí se mi víc než původní, a průraznost tedy má. probila se z kůže přes dvě tlusté mikiny a doteď (3. den) mi tam voní. pomeranč, tuberóza a pepř - výsledek - čínská voňavá guma na gumování z mého dětství a pepř :)

​Také ji hodnotím lépe než tu první.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 12. zaří 2019 23:38

Fleur ještě -  i nová Gábina a Aura mi voní líp než ty první

Online jerry
Avatar
8965 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 10:09
Reakce na alibi:

hruška, kvítky, jemný pudr. a ledové pižmo, trochu dřívka -. jerry vždycky píše o cedropižmu - to tam tedy rozhodně není. nic syntetického. spíš mi to připomnělo základ některé z muskových arabek evropského typu.

​To syntetické cedropižmo tam opravdu není. Základ z arabských pižmovek evropského typu - to je naprosto výstižné

Offline slniecko admin
Avatar
17564 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 13:53

slniecko "kamilky" je heřmánek?

já dnes šla kolem parfumerie a měli tam upoutávku na Idole, tak jsem vběhla dovnitř, prodavačka mi ukázala flakon - ten je opravdu krásný, podle obrázku se to nezdá.. no ale vůně... svěženka obecná a rozpuštěné bonbony, chjo:-(

​Áno, do zložení to vždy aj tak dávam, aby tomu každý rozumel, tu mi to učlo (aj keď teda spisovne je po slovensky Rumanček - to som ale ešte v živote nepočula nikoho použiť).

A áno, je to ovocenka pomerne tuctová pre naše rozmazmaznané nosy, ale v rámci mainstreamu je to ešte pomerne fakt únosné, čakala som nejakú ničnehovoriacu pižmo-sladko-všeobecnekvetinkovú znôšku, toto milo prekvapilo.

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 13:59

slniecko U nás sa hovorí harmanček.

Offline slniecko admin
Avatar
17564 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 14:42

Biely kvet u nás harmanček, alebo kamilky. Doma sa tomu vždy hovorilo kamilky, ale tu zvyyknem dávať harmanček, len´bo sa ponáša na český heřmánek, tak potom nie je problém. Akurát tu mi ušlo.

Offline slniecko admin
Avatar
17564 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 14:45

Lanvin - A Girl In Capri

Veľmi príjemná citrusovo-ovocná, svieža vôňa, ktorá napriek uvedenému základu nezačne umelo čpieť, ale celkom pekne na citrusovku drží. Osviežujúca limonáda perfektne s hodiaca k letu.

Apropó,hneď vedľa mali v Marionnaud položenú vôňu od Lanvinu, ktorá sa volala Éclat de Fleurs, vyzerala ako Éclat de Fleurs, akurát bola úplne citrónovo žltá. Tester nemali. Nikde nič také neviem nájsť, myslíte, že to bola takto zvláštne pokazená klasická Éclat de Fleurs? Totiž ten žltý odtieň vyzeral úplne jasne, svetlo a žiarivo, nie tak ako zvyčajne bývajú vône, kde sa farbivo zvrhne do žlta.

Offline Fleur blogger
Avatar
6075 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 16:17

slniecko A Girl in Capri mě také příjemně překvapila. Samozřejmě žádný zázrak, ale povedená citrusovka bez laciných vemlouvavých tónů.

Ale já jsem už dnes vděčná snad za všechno, z čeho mi netrnou zuby, jak je to sladké...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46018 příspěvků moje polička 14. zaří 2019 21:25

slniecko jako mala jsem slychala “kamilkovy” olejicek, asi od babicky, jsi mi to pripomenula:-)

jinak mne se libi Poeme, tak Lancome primarne nezavrhuju