Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline jerry
Avatar
8977 příspěvků moje polička 08. června 2019 12:22

4711 Remix Cologne Edition 2018 (Mäurer & Wirtz) - oslazený červený grep se znatelnou původní 4711 - silně osvěžující, nadmíru povedená a se solidní výdrží

Light di Gioia (Armani) - čerstvě nařezaná kytice tulipánů a narcisek a jejich masité zelené lodyhy ponořené do odstáté vody. Bohužel se rozvoněla do podoby kyselého cedropižma s najemno mletou omítkou. Vizuálně působí dojmem letní vůně, ale nechtěla bych ji v létě potkat...

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 09. června 2019 10:18

Prosím, nezkoušel jste někdo novou Dolce & Gabbana Dolce Peony? Zajímaly by mě vaše dojmy. Ač tuto značku nemusím, zkoušela jsem ji ze vzorku od kolegyně a líbila se mně. Pivoňka... to je něco pro mě.

Po rozvonění lehce nasládlá a přitom svěží vůně. Optimistická. Bohužel jsem ji omylem smyla z ruky a netuším ani výdrž, ani nic dalšího.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 09. června 2019 11:26

Paris neskúšala, ale mám pre teba pivonkový tip...neskúšala si Les Fontaines Parfumées: Pivoine od Galimard? Je to veľmi príjemná, ľahunká, nenáročná pivonková letnička.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 09. června 2019 12:13

slniecko děkuji za tip... jdu o ní něco zjistit a zkusím sehnat vzorek. Já jsem na pivoňku ulítlá. Nesedla mně snad jen ta od L'Erbolaria... mám raději svěží pivoňky... tato na mně voněla jak vánoční perníčky.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 09. června 2019 21:34

Paris mne tiež prišla skôr karafiátová, tie klinčeky v nej sú určite...čím mi pripomínaš, že som sa chystala zistiť do predajne, čo za ňu u nás chcú...

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 09. června 2019 21:44

slniecko já už jsem tu svoji v inzerci prodala. A měla evidentně úspěch. Ona byla krásná... jen ne pro mě.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 09. června 2019 21:49

slniecko jestli budeš mít cestu do prodejny, mohu tě poprosit, zda bys mohla vyzkoušet Fiori Chiari? Hodně mě láká, má skvělé recenze... jen je přirovnávaná k YSL In Love Again a tu mám. Tak zase nechci mít 2 podobné vůně. Moc děkuji.

Offline jerry
Avatar
8977 příspěvků moje polička 10. června 2019 09:31

Black Jeans Femme (Roccobarocco) - kytice něžných lučních kvítků se zelenými lístky s opravdu lehoučkou stopou slupky z červeného jablka. Po rozvonění se zvýraznila ostřejší mýdlová konvalinka, ale i tak mi souvislost s názvem zůstala utajena.

This Is Her! No Rules (Zadig & Voltaire) - slijeme dohromady Manifesto, Sí a přidáme trochu La Vie Est Belle, zamícháme, necháme odstát...a máme tu sladkou cukrovou vatu s jakožeambrodřevitou syntetikou. V dojezdu se sice "umoudřila" do podoby nasládlého smetanového krému, ale to už byla téměř fuč. 

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 10. června 2019 11:23

Paris jasné, dúfam, že sa tam čo najskôr dostanem, potrebujem doplniť zásoby kozmetiky...zapíšem si to.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 10. června 2019 14:12

slniecko moc děkuji. Uvidíš... třeba ji ani nebudou mít. Nevíš, jestli u vás ještě doprodávají zásoby Dolceliris? Výroba už byla ukončena.

Na tvé doporučení jsem dnes objednala vzorky Galimard... včetně Pivoine. Těším se. Děkuji za tip.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 10. června 2019 20:34

Paris tak dúfam, že sa ti budú páčiť. Tie Fiori sa pozriem, ale Dolcelisir vyhliadam, odkedy otvorili a veru zatiaľ sa neobjavil, tak už asi nič :(...škoda...bola som naň zvedavá.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 10. června 2019 20:43

slniecko děkuji. Tak to už Dolcelisir nebude. Myslela jsem, že by u vás mohly být nějaké poslední kusy, co se ještě neprodaly. Ale pokud ho neměli ani před ukončením výroby, tak teď už ne.

Ještě jednou moc děkuji.

Offline jerry
Avatar
8977 příspěvků moje polička 12. června 2019 11:17

Good Girl Velvet Fatale (Carolina Herrera) - podle složení by člověk čekal "nadupanou" gurmánku. A ona je to zatím dřevitější a míně sladká La Vie Est Belle, Manifesto a Sí dohromady. Ale je to celé dohromady umírněnější a po rozvonění příjemně kašmeranové. Ale gurmánka ani omylem...

4711 Acqua Colonia Blackberry & Cocoa (Mäurer & Wirtz) - ždibeček sladké mléčné čokolády a pak jen sladkokyselé bobule rozložené na ostružinových listech. Kyselkavá osvěžující vůně s velice jemným čokoládovým nádechem.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 12. června 2019 21:02

Tak jsem dnes narazila v drogerii na Rammstein: Kokain a musím se smát. Ti chlapci zřejmě skrývají pod tvrdou slupkou křehké duše nebo nevím, co tím sledují .

Ich will, ich will, ich will ... dich zumindest ein bisschen spüren....

Kokain je lehoučká vůně, na začátku příjemná kůže, trochu květin, trochu sladká a pudrová, syntetická, ale ne nepříjemně. Pudrově květinová zůstane, protože kůže se po čase vytratí. Je to EdT, do prostoru nejde a vydrží tak 4 hodiny.

A zdá se, že tento marketing funguje, protože si pro ni půjdu, jako polívačka není špatná, ale hlavně si chci vystavit ten flakon a krabičku .

Offline jerry
Avatar
8977 příspěvků moje polička 12. června 2019 21:32

blackviolet 

To by člověk neřekl, že heroin, kokain,benzín, pačuli, zuhelnatělé dřevo, kůže a uhlí dá dohromady pudrovou květinovku.

Já čekala motorkáře na harleji, který prorazí pekelnou bránu a prudce zabrzdí u prvního kotle

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 12. června 2019 21:37

jerry No právě . Nic z toho jsem tam neměla, ale dala jsem jenom dva střiky .

Možná by se ten motorkář tak dobře neprodával.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 13. června 2019 09:17

blackviolet To je prima, že už jsi vyzkoušela, skvěle napsané dojmy

jerry  Možná to "obyčejným lidem" bude připadat těžké až až? 

A Rammsteini opravdu mají křehké duše, pod tou fasádou

Offline jerry
Avatar
8977 příspěvků moje polička 16. června 2019 09:46

CK One Summer 2019 (Calvin Klein) - cedr vymáčený v chladné vodě a sladký pepř smíchaný s prachem z čajové krabičky. Sympatická letní polívačka...

MEN & Bicycle (Manufaktura) - nasládlý svěží cedr se sladkokyselou jablečnou slupkou by se dal považovat za vcelku zdařilý klon Boss No. 6. Po rozvonění sladkokyselý cedr postupně přecházející do prohřátého sluncem vyběleného cedrového dřeva. Sice nic světaborného, ale jako klasická cedrovka je to povedené.

Offline jerry
Avatar
8977 příspěvků moje polička 18. června 2019 19:54

4711 Acqua Colonia Vanilla & Chestnut (Mäurer & Wirtz) - naprosto autentická Nutella s kousky lískových oříšků, která se rozvoněla do vanilky s kousky čerstvého karamelu. Historicky první ryze gurmánská 4711...

Light Blue Sun (Dolce & Gabbana) - příjemně nahořklý sametový citron na začátku vydržel jen, co bys řekl "švec"....tedy vlastně spíš nevydržel. Následující dřevopižmo dalo tušit, že se řádný zázrak konat nebude. Nekonal - dřevopižmo s jakýmsi syntetickým medem má daleko i do průměru.  

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 19. června 2019 08:46

jerry Na Light Blue Sun jsem koukala včera ve FAnnu, ale nevyzkoušela - o nic jsem asi nepřišla Davovka jako původní Light Blue z toho asi nebude?

Rozhodně ale budu muset vyzkoušet tu nutellovou 4711! Ta by se mohla líbit Míše