Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 14. února 2019 11:55

daniela Miru Muschio Bianco jsem měla jako pěnu do koupele a vůně je to vskutku příjemná! 

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 14. února 2019 13:04

Dalia Vidíš to, vlastně jsme měli tekuté mýdlo a sprchový gel, před lety jsem ho objednávala někde asi na Notinu, na to už jsem pozapomněla... to vonělo taky krásně 

Ale ten Kaufland fakt překvapil 

Offline slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 14. února 2019 13:42

Miru od Tesori som mala sprcháč a držal tak, že som sa už ani nemusela voňať. Akurát mi bohužiaľ vysušoval pokožku. Len mi napadlo, že možno takéto kozmetická vrstvenie by to mohlo spraviť. Už som pozerala, že majú aj nejaké telové maslá, tak veru rozmýšľam...

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 14. února 2019 14:26

slniecko 

...měla jsem i ten sprcháč i přípravek do koupele. Právě proto jsem věděla, jak dobře to voní.

Akorát jsem měla obavy z výdrže vůně...

...no, 100vkový flakon za ani ne dvě stovky - mohu se s ním polévat

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 14. února 2019 14:36

Miru Gratuluji ke skvělému objevu, někdy ty poklady leží na dosah ruky...

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 14. února 2019 14:44

Fleur 

...děkuju

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 14. února 2019 14:58

Miru 

A výborný je i tělový krém - akorát si ho vozím z Itálie, u nás jsem na něj nenarazila.

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 14. února 2019 15:01

jerry 

...právě že jsem u nás také nikde krém či mléko neviděla.

Ale objednala jsem z notina s vůní Muschio Bianco ještě i tělové mléko od Bettina Barty Musk a je k tomu super!

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 14. února 2019 20:25

Fresh Linens (Clean) - autentická vůně čistého prádla - vymáchaného v čisté vodě (beze stopy pracího prášku, mýdla či dokonce aviváže), naškrobeného a položeného na rozkvetlé louce a již pomalu dosychajícího. Nejhezčí vůně tohoto typu, kterou znám...

Golden Delicious (Demeter Fragrance Library) - šťáva ze zeleného jablka - vrátila mě o desítky let zpátky vzpomínkou na mýdlo Zelené jablko a maďarský šampon. Obojí vonělo opravdu autenticky jako zelené jablko. Každopádně vůně je rozhodně příjemná a vysoce předčí vlezlou a údernou DKNY Golden Delicious.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 14. února 2019 23:51
Reakce na Miru:

Simply Poudrée Jil Sander

máte kolegyně, co prudí, že ona zase TAK SILNĚ voní!, a přitom ony samy za sebou táhnou odér smažených bramboráků a odér dvojité dávky Lenoru v několik dní nošených svršcích.?..,

Bohužel ano. Jednu takovou mám. V jejím případě ještě kombinovaný s odérem z cigaret a kafe.

Dobře, tak se schválně popídím popídím po vzorku a dám jí ho očichat, schválně co to s ní udělá.

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 15. února 2019 04:27
Offline slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 15. února 2019 11:10
Reakce na wendulka:

Bohužel ano. Jednu takovou mám. V jejím případě ještě kombinovaný s odérem z cigaret a kafe.

Dobře, tak se schválně popídím popídím po vzorku a dám jí ho očichat, schválně co to s ní udělá.

​Na tú treba Habanitou!!!

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 15. února 2019 12:34

slniecko Tak ta by s ní šlehla definitivně.

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 15. února 2019 13:43

wendulka 

...a tudíž bys měla problém vyřešen jednou provždy

Ona nějaká pořádná oudovka by taky nebyla k zahození....

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 15. února 2019 14:16

jerry To jsem si zrovna říkala wendulka Nechceš poslat třeba Oud Al Melka???

Offline slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 15. února 2019 14:19

wendulka niekedy je dobre, keď si protivník uvedomí, aké zbrane máš ešte v zálohe

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 15. února 2019 15:39

jerry Korsičanka slniecko No, né že by mě to nenapadlo. Ale to by mi náš pan ředitel neodpustil, kdybych ji takhle odstavila a on neměl vycíděné pracoviště.

Cervanek
Avatar
15. února 2019 16:32

jerry Miru tady mají z milované pižmovky i další výrobky https://www.giulieta.shop/tesori-d-oriente-muschio-bianco-sprchovy-krem--250-ml/

Paní  vozí drogérku z Itálie a pravidelně doplňuje

Kupuji zde prací gely - Felce Azzurro Clasic, ale i Muschio bianco

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 16. února 2019 11:52

Extrait de Cologne: Verveine Utopie (Roger & Gallet) - Bílý čaj s lehkým bylinným tónem a nasládlým pižmem. Klid, pohoda, relax... 

Mon Guerlain Bloom of Rose (Guerlain) - žádná levandule, jen nějaké neidentifikovatelné květinky.  V momentě, kdy to vypadalo, že se i ty hodlají odporoučet, vyklubaly se z nich květiny vodní a la lotos. Reputaci si tahle prapodivná odnož alespoň trochu napravila až po úplném rozvoněné do podoby jemného květinového mýdélka. S původní Mon Guerlain nemá pranic společného - je to spíš odnož Mon Guerlain Florale, ale taková nijaká, bez jakékoliv námahy zapomenutelná.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 17. února 2019 15:49
Reakce na jerry:

Mon Guerlain Bloom of Rose (Guerlain) - žádná levandule, jen nějaké neidentifikovatelné květinky.  V momentě, kdy to vypadalo, že se i ty hodlají odporoučet, vyklubaly se z nich květiny vodní a la lotos. Reputaci si tahle prapodivná odnož alespoň trochu napravila až po úplném rozvoněné do podoby jemného květinového mýdélka. S původní Mon Guerlain nemá pranic společného - je to spíš odnož Mon Guerlain Florale, ale taková nijaká, bez jakékoliv námahy zapomenutelná.

​Já měla na začátku docela hezkou mandarinku, ale levandulí teda taky ne. Ve své podstatě není špatná, ale souhlasím, že v rámci guerlainovskeho moderního mainstreamu z poslední doby je to jen průměr.