Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 20:20

La Panthere Cartier

...delikátně pikantní rebarbora, jak oblázek hladká jahůdka, sametově podprahově šťavnaté ovocíčko

- prostě takový hedvábný hustý a jak mýdlová bublina pružný kompůtek,

neboli téměř naivistická

mňamka.

Po chvíli však jistá infantilita začíná ustupovat tušenému, vzdálenému, ale detekovatelnému pohlazení černé, velmi kvalitní kůže, jež ruku v ruce s gardenií dodává krásnou křehkou dámskou, jemně rafinovanou živočišnost.

La Panthere je jak šelma, jež svými mohutnými tlapami velmi tiše našlapuje, aniž by ji kdokoliv spatřil, ale vy tušíte přítomnou sílu a možná i příjemně dráždivé nebezpečí...

Sofistikovaná, sportovně elegantní, moderní, a teď, to slovo nesnáším, leč sem se hodí, vystihuje vůni dokonale - mladistvá

- chypré.

Líbí se mi

Online viktorka_od splavu
Avatar
46025 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 20:28

alibi já ji s nástupem podzimu zazimovala a to byla velká chyba!:-) brzy se uzdrav..

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 20:35

viktorka_od splavu děkuju 

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 10:15

ad La Panthere Cartier

...už vím, co mi připomíná!

Takový hebčí, "barevnější", event. méně kontroverzní Narciso For Her EdP/EdT s kapkou Coco Chanel EdT

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 12:32

Počujte, skúšali ste niekto z toho Pantera čistý parfém? Lebo aj normálna verzia sa mi páči, ale na hentú som extra zvedavá!!!

Offline woman27
Avatar
298 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 12:47

slniecko 

Jestli se dá říci zkoušla ze tří kapek, potom ano. Mám ráda i klasického Pantera, ale je trošku neučesaný, ta rebarbora v úvodu je dost ostrá. Verze č. p. byla - jak bývá zvykem - hladší, oblejší, slunečnější. A také intimnější. Moc ráda bych vyzkoušela pořádně.

Offline woman27
Avatar
298 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 12:55

Já jsem včera zkoušela Tiffany a ta se mi líbí, ač tu už něco takového x-krát bylo. Je tam hezká mandarinka v úvodu, celkový dojem je ochlazuící, suchá, jemně mýdrová, průhledná, stříbrná, kovová. Mandarinková šťava je přítomna po celou dobu. Kouzlo této vůně bude podle mně v tom, že je příjemná v mrazivé zimě a horkém létě. Léto zatím nemůžu zkusit, ale zima byla u nás včera večer pořádná.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 14:21

woman27 tak nejako si ho predstavujem ....to je taká hanba, že v parfumérkach nemávajú testery...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 15:57

slniecko La Panthére extrait musí být krásný! Ale znám jen verzi Edp. Nezkoušela jsi Légere nebo Edt?

Offline Fleur blogger
Avatar
6083 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 17:07
Reakce na Luna:

Miru MMMM mi taky lehce pripomina Hypnotic, asi bych mela rovnou vyklopit, ze se mi libi. 

​Také jsem podobu s Hypnoticem zaznamenala.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46025 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 19:19

Aqua Allegoria Winter Delice

žádná AA mě dosud neoslovila, ale tahle se fakt vymyká... (muž teda tvrdí že smrdí jak fixinela:-(

pravda je, že začátek je takový lutensovský - hodně kuchyňského koření, bobkový list, hřebíček, nové koření.. celé kuličky pepře. pak se přidá intenzivní pryskyřičná vůně borové smůly s kusem hrubé kůže. po rozehřátí vůni rozjasní zlatě medová šťáva ze zralého ovoce, datle a fíky... vánoce mi ale nepřipomíná. spíš ten kostel.. Aziyadé se odstěhovala na sever, obrátila se na křesťanství a teď chodí na mše. v kožených rukavičkách načichlých těmi vůněmi arabského trhu:-)

a o půl dne později je tu stále - dřevitá, vanilkově sladká příjemná zimní vůně

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 19:21

viktorka_od splavu 

Podle mě je to nejpropracovnější AA vůbec. Věčná škoda, že to byla jen limitka

Online viktorka_od splavu
Avatar
46025 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 19:25

jerry no řekla bych že mezi ty polívačky moc nezapadala, ale je škoda že nedostala jinou příležitost 

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 19:28

viktorka_od splavu 

Přesně. I když taková Ylang & Vanille nebo Tiaré-Mimosa taky ne.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46025 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 19:32

jerry nojo, já je moc neznám, jen to co je teď běžně dostupné. jestli bývaly onačejší tak opravdu velká škoda. tiaré mimosa zní moc dobře:-(

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 19:33

viktorka_od splavu jerry  souhlasím, nádherná je!  krásně jsem se s ní včera sžila  a začátek mi nepřipadá ani nijak extrémní, to jsem měla na sobě horší bobkové listy...

Online viktorka_od splavu
Avatar
46025 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 19:36

prďola mně se každopádně líbí:-) já koření ráda a pepře a hřebíčku čím víc tím líp, bobkový list taky fajn, akorát kmín nemusim:P

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 19:39

viktorka_od splavu Ale v některých kombinacích kmín nevadí - viz ta, Jejíž jméno je Červená...

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 19:42

viktorka_od splavu kmín mi zas tak moc nevadí, ale bobkový list, jakmile přesáhne určitou hranici, tak mám pocit, že mi ve sliznici vyleptal nesmazatelnou pachovou stopu a já nejsem schopná po nějakou dobu cítit nic jineho než ten zatrackaný bobkáč...  zlatej březovej dehet proti tomu! 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46025 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 19:43

Korsičanka tak kolikrát to samozřejmě ani nepoznám, nemám zas tak vytříbenej nos:-) a která že to je?