Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 18:59
Reakce na Fleur:

Miru Dík za upřesnění. S Jersey jsem se naprosto míjela, tam bylo té levandule tolik, že bych ji akceptovala maximálně jako luxusní ochranu proti molům.

​Hmm, tak proto mi odstřik leží ve skříni a ne a ne ho spotřebovat.

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 19:07

alibi Mon Guerlain na každodenní nošení taky pro sebe nevídím, ale až spotřebuju odstřik, vím, že mi bude chybět. A mě se kupodivu hodně líbí právě v létě. (ale v zimě taky)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 19:07

alibi Korsičanka zjevně vůně pro dcery a vnučky - i ta moje si hned na první přičichnutí když jsem ji přivedla k regálu s vůněmi guerlain:-) časem jsem ji lehce přivedla a přivádím i k dalším, ale mon guerlain je asi dobrý vstupní počin:P

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 19:12

viktorka_od splavu Taky si myslím, že je není třeba zastrašovat - třeba tím, co mám momentálně na sobě já, nebo cos měla včera ty, a co dnes zdobí alibi  či Renusatko 

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 19:12

janejane mě zas Mon Guerlain sedl v zimě na válení do postele :D

viktorka_od splavu  kupovala jsem ji s tím, že nahradí Evě téměř dopotrebovanou Far Away Rebel od Avonu. Že bude sofistikovanější. Na mě je lepší, ale na Evě kupodivu voní líp ten Avon. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 19:14

Korsičanka 

alibi jejda, fakt? my vyhodnotily i tu verzi florale jako Avon:-)) a rozhodně ne sofistikovanej

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 19:15

viktorka_od splavu s tim sofistikovanějšim jsem to asi přehnala :D

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 19:17

Korsičanka a co ty máš dnes na sobě? Jakpak to voní ?

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 19:30

alibi Šííííleně (znáš to od Šteindlera z "Vrať se do hrobu"? "Šíííleně, šíííleně tě miluju!") Tak přesně tím tónem to říkám Ale nevím, zda nepodlehnu.

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 20:08
Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 23:08
Reakce na zdensy:

Fleur , Jersey, to jsou ručníky v mírně lepším hotelu

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 20:57

My Burberry Blush (Burberry) - sladké květiny s ovocem - obojí neidentifikovatelné, leč ulepené. Po rozvonění nakyslá napěněná voda s jarem na nádobí. Podobné vůně chrlí Avon po desítkách.

Eau de Givenchy (2018) (Givenchy) - rozmačkaná citrusová větvička i se zelenými lístky a svěží nasládlý pomerančový květ ve studeném větru...kombinace vzdušnosti, lehké zeleně a jemné nahořklosti. Název odkazující k původní Eau de Givenchy je značně zavádějící - tyto dvě vůně nemají nic společného.

Online Miru
Avatar
13807 příspěvků moje polička 10. ledna 2019 03:57

jerry 

...ten Givenchy vypadá hodne dobře!

Musím zkusit...

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 11. ledna 2019 09:01
Online Miru
Avatar
13807 příspěvků moje polička 11. ledna 2019 09:06

Fever Jimmy Choo

...černá, opravdu černá švestka v úvodu s hedvábně prachovým heliotropinem, jenž je v momentě vystřídán delikátní exotičností  z litchi.

Je to takové hutně omamné, teplé, táhle vláčné, krémové, jemně mazlavé.

Ona černá švestka ve složení dodává celé vůni jistou tmavost, čerň...

...jak tavené tma a sladko na patře po slastném mlasknutí jazyka po polknutí

hustého, pouze nasládlého, mírně/zastřeně šťavnatého likéru z modrofialových plodů.

Tonka a santal tomuto lesklému moku dodávají podrahově étericky vanilkově dřevitou smetanovou krémovost .

Barva flakonu mi výborně koresponduje s vyzněním vůně = flakon proti sklu a je to  přesně jak šťáva již z letitého švestkového kompotu, barvou i chutí...

...slast.

Horečka? To nevím.

Ale téměř paralyzující lahodnost

určitě.

Cervanek
Avatar
11. ledna 2019 11:32
Reakce na Miru:

Fever Jimmy Choo

...černá, opravdu černá švestka v úvodu s hedvábně prachovým heliotropinem, jenž je v momentě vystřídán delikátní exotičností  z litchi.

Je to takové hutně omamné, teplé, táhle vláčné, krémové, jemně mazlavé.

Ona černá švestka ve složení dodává celé vůni jistou tmavost, čerň...

...jak tavené tma a sladko na patře po slastném mlasknutí jazyka po polknutí

hustého, pouze nasládlého, mírně/zastřeně šťavnatého likéru z modrofialových plodů.

Tonka a santal tomuto lesklému moku dodávají podrahově étericky vanilkově dřevitou smetanovou krémovost .

Barva flakonu mi výborně koresponduje s vyzněním vůně = flakon proti sklu a je to  přesně jak šťáva již z letitého švestkového kompotu, barvou i chutí...

...slast.

Horečka? To nevím.

Ale téměř paralyzující lahodnost

určitě.

​krásné barevné asociace, možná bych ještě přidala tuto rubínovou kabelku (na kabelkách ujíždím) zn. Volker Lang rubínové barvy Ida Vintage BT14 - ladí minimálně s barvou a jemností spodního prádla

Online Miru
Avatar
13807 příspěvků moje polička 11. ledna 2019 12:04

Cervanek 

...to zapínání na kabelce se mi momentálně moc líbí!

Online Miru
Avatar
13807 příspěvků moje polička 11. ledna 2019 12:11

...no, a když Fever Jimmy Choo sofistikovaněji

(pro místní tolerantní a bez předsudků dámy...),

tak se mi líbí tohle:

Cervanek
Avatar
11. ledna 2019 12:25

Miru ta je též krásná

Online Miru
Avatar
13807 příspěvků moje polička 11. ledna 2019 15:16

Good Girl Carolina Herrera

...hladce jemnými citrusy naovocnělá tuberoza s téměř neviditelnými akcenty  růže a ultra jemným skelným drhnutím rtěnkového kosatce...

...měknutí, sládnutí, teplání.

Jasmínové kvítky i s drobnými  zelenými lístky, jež lehce drtíte mezi prsty -

hebká zelenkavá dřevitost nedovolí vůni, aby by byla přeslazenou, živočišnost z květů barvy slonové kosti dodává příjemnou, nevtíravou ženskost.

Ve složení  tonka s kakaem - vmíchávají do Good Girl gurmánské tóny a trochu tmavých barev a v kombinaci právě s tuberozou a jasmínem mám dojem, že cítím i pomeranče...

Tmavá ovocem nadlehčená jinak hutná vůně