Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 17:44

milacka 

...souhlasím, že Gucci Guilty Absolu je velmi povedená.

No a pak je to o té chemii...

...ale jak už jsem psala, prostě řada Extraordinaire Collection se se mnou nekamarádí(ani ta Gardenia Petale), divně to na mně "vykvete". No a ke všemu(pro mě naštěstí) to ani moc dlouho netrvá.

Ale je to vlastně dobře - aspoň si každý/á vybere tu svou...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 17:52
Reakce na milacka:

Miru Rose Rouge som mala možnosť vyskúšať vo Fann, po dobu 2 hodín ma mimoriadne otravovala, prebila mi urputnou intenzitou môj parfum Genevieve a spôsobovala mi akúsi čudnú nevoľnosť. Až príchodom domov sa príjemne ustálila a dávala mi najavo svoju prítomnosť až do neskorých nočných hodín. Za mňa palec dole. Ale je to holka vytrvalá, kiežby jej vytrvalosť mali vône, ktoré sú mi srdcu blízke. Podobnosť s Gucci Guilty Absolu zhliadam aj ja, ale osobne si myslím, že Absolu má “väčší charakter”, osobitosť, neprehliadnuteľnosť a šmrnc hodný niche parfumu.

​Na Rose Rouge musí být nálada. Alespoň já to tak mám, protože je na můj vkus hodně sladká a vytrvalá, jak píšeš. Ale v chladném počasí umí pěkně zahřát a pro okolí, si myslím, bude líbivá. Každopádně těch 75 ml, které má velký flakon, budu mít asi na dlouho. 

Gardenie Petale je na cestě, tak snad si ji do pátku zvládnu vyzvednout. A doufám, že tento slepák vyjde! 

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 19:29

Dalia Na slečnu Ro som vďaka tvojej recenzie bola veľmi zvedavá, slečinku som musela vyskúšať. Určite záleží na nálade a hlavne na chémii. So mnou sa zahrávala dosť dlho, kým vykvitla do krásy. Nebyť úvodu a jej ťaživej sladkosti, tak by sa mi Ro aj páčila. Gardeniu Petale som neskúšala, ale určite príde aj na ňu. Prajem ti, nech ti slepák vyjde.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 19:48

milacka Děkuji, Dari.  

Online Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 14:04

Aura 

Ale už tu proběhla bez obrázku...

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 14:09

Luna Odkaz mi nějak nefunguje, tak jsem musela jít na tvůj blog klasicky přes hlavní stránku. Portrét bosorky je přesnej.

Online Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 14:11

wendulka Díík, bosorko Já jsem sama naštvaná, že to vůbec nestíhám, všechno je to za běhu... Naivně jsem si myslela, že v práci stihnu sem tam nějaký obrázek...No nehrozí.

Online viktorka_od splavu
Avatar
45983 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 17:24

Luna 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 23:28
Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 10:20

alibi Cestu jsem si k ní nenašla. Ani v době, kdy byla exclusivka a ani v téhle verzi, ale recenze je zajímavá. Já se většinou nezajímám o cestu vzniku nebo čím byla vůně inspirovaná, tak jsem ráda, že mi to tak pěkně sepíšete. 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 10:34

alibi Díky za pěkné počtení - začíná se o ni zajímat mužova vnučka, tak jí ji asi koupím Původně chtěla znovu loňskou Burberry Blush a toto je přeci jen kvalitnější náhrada

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 10:44

Renusatko Korsičanka děkuju. no kdybych ji neulovila v inzerci, tak jsem jí ji v krámě nekoupila ;)

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 11:58

Suerte La Martina

...souhlasím s recenzí od Červánek

Suerte je vůně pěkná, příjemná. A přestože nasládlá dost, tak pro mě pánská. Jasné - klidně i pro ženy, ale i přes onu sladkost ji lépe vidím na muži...

...v čisté lněné košili, ještě nezmuchlané, na čistém těle, v letní podvečer a jen se nechat obejmout do náruče klidu...

Když na ženě, tak prostě relax a simply...

Na mně osobně je sice intenzity intimní, ale vytrvalé... Jako ta levandule...

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 14:58

Miru Už jsem zvažovala shánění vzorku, protože skořici ve vůních miluji, ale teď jsem zas zenově vyrovnaná, neboť pánské vyznění a navíc levandule (tu nemusím ani v dámských parfémech) mě spolehlivě odrazují.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 15:03

Fleur 

...to chápu.

Přijde mi typově podobná vůni Chanel Jersey.

Ale přestože má Jersey také levanduli a také není přeslazená, jen mírně nasládlá, pořád je pro mě vnitřně v rovině dámské.

Oproti tomu Suerte je sladší, ale jde mi více k mužům...

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 15:11

Miru Dík za upřesnění. S Jersey jsem se naprosto míjela, tam bylo té levandule tolik, že bych ji akceptovala maximálně jako luxusní ochranu proti molům.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 15:18

Fleur Huš! Už zase meandr Jersey je naprosto úchvatná!

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 18:42

Fleur , Jersey, to jsou ručníky v mírně lepším hotelu

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 18:43

Korsičanka , to nečti, radši 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 18:53

zdensy  Mně ho nezoškliví nikdo Mám vůně s levandulí moc ráda a tady je opravdu na úrovni