Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 13:01

Korsičanka jaj, to netuším. taky jsem o něj brnkla náhodou 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 13:02

Biely kvet to je škoda. tak ať ti je líp

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 13:16

Biely kvet Škoda, ale chápu. Ať tě nic neskolí!

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 16:43

Biely kvet škoda. 

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 06. listopadu 2018 09:36

Solo Loewe Ella (Loewe) - jemné průzračně svěží květinky s postupně se zvýrazňující zelenou fialkou....až něžná dívčí vůně. A pak nastal sešup dolů jak po tobogánu - duhové bubliny z Jaru na nádobí se rozpadly do generického syntetického cedropižma.

Colonia Quercia (Acqua di Parma) - od samého počátku laciná dřevitá pánská vůně s kořením, nepříjemně štiplavá, po rozvonění navíc divně nakyslá. Tohle se opravdu nepovedlo...

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 06. listopadu 2018 10:27

jerry Tvé cedropižmo mě nepřestává bavit. 

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 06. listopadu 2018 10:40

Burberry Her Burberry

...je to fofr!:

zajímavě černá malina, delikátně orientální  třešeň, šťavnatá, lehce přezrálá  jahoda a tmavě zastřená ostružina s borůvkou.

Ano, jerry má pravdu - je tam kov, jakoby jste olizovali chladivou ocelovou desku a v ústech zbytky sirupu "lesní směs" a k tomu se přidá ocumlaný fialkový drops rozpuštěný v mléce.

No, úroveň vůní Burberry...

Nevím, jestli se mi to má líbit(ale asi jen kvůli tomu, že se to určitě bude líbit chlapům na ženách),

nebo mi to leze na nervy.

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 06. listopadu 2018 10:54

Korsičanka 

Předpokládám, že ten, kdo tuhle chemickou sloučeninu vyrábí, je v balíku, protože se to objevilo před cca 2 roky a je to v kdejaké mainstreamové novince.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 06. listopadu 2018 10:56

jerry To si piš Taky bychom mohly nějakou takovou sloučeninu dát dohromady, ale naše nosy nám nedovolí.

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 06. listopadu 2018 10:59
Reakce na Miru:

Burberry Her Burberry

Nevím, jestli se mi to má líbit(ale asi jen kvůli tomu, že se to určitě bude líbit chlapům na ženách),

nebo mi to leze na nervy.

 

​Jsem stejně rozpolcená - a totéž mám i s Baccarat Rouge 540 EdP (extrait jsem zatím nezkoušela).

Ale momentálně mi obojí spíš leze na nervy (ale přesto koketuju s myšlenkou odstřiku....prostě výstavní rozpolcenost).

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 06. listopadu 2018 11:02

Korsičanka 

Mně to tedy nedovolí zejména znalosti chemie (skončila jsem u H2O, H2SO4 a KCN).

Offline RoSa
Avatar
8150 příspěvků moje polička 06. listopadu 2018 11:03

jerry a znáš "há dvě es, smrdí jako pes"?

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 06. listopadu 2018 11:23
Reakce na jerry:

​Jsem stejně rozpolcená - a totéž mám i s Baccarat Rouge 540 EdP (extrait jsem zatím nezkoušela).

Ale momnetálně mi obojí spíš leze na nervy (ale přesto koketuju s myšlenkou odstřiku....prostě výstavní rozpolcenost).

​...ona tam, podle mě, hraje velkou roli cena za vůni samotnou.

Myslím, že je přemrštěná. Resp. být to někde v regálu drogerie, nevím, jestli bych zrovna tohle dala do košíku.? Asi bych měla dojem, že mám obyč levnou voňavku.

Ale takhle - ta cena a ten parfumér, to přece musí být dobré...

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 06. listopadu 2018 11:35

RoSa 

No, jo, znám...vždyť já jsem vlastně zdatný chemik

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. listopadu 2018 14:39
Reakce na Korsičanka:

alibi Jak dlouho blog funguje?

Mám dojem, že snad už čtyři roky. Autorkami jsou dzona a kateryna, bývalé členky arome. Původně přispívaly na blog frangipani. Potom ale měly spor s Romanou, a tak odešly a založily si vlastní "Snídani v parfumerii". A podle mě odvedly skvělý kus práce. Ráda si tam občas čtu.

Biely kvet Škoda. Tak se brzy uzdrav. Třeba se nám povede se sejít ještě před Vánoci zase v 1907.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 06. listopadu 2018 14:42

wendulka Dík, už si je pročítám. Je to příjemné a někdy i zajímavé.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. listopadu 2018 14:45

Miru jerry Včera jsem Her zkoušela znovu a teď už jsem tam ten minerální tón cítila taky. V teplejším počasí tam nebyl vůbec. Naštěstí je slaboučký jako čistém parfému Baccarat Rouge 540, takže se to dá. V eau de parfum mi ale už bohužel taky leze na nervy.

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 06. listopadu 2018 14:57

milacka Ďakujem!  Píšem SZ.

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 06. listopadu 2018 14:58

wendulka  

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 06. listopadu 2018 18:45

Miru jerry wendulka ad Burberry her. Líbí se mi a to hodně. Úvod jak bonbóny jahudky. Ňam. Až na tu syntetickou ambru, přes tu se asi nepřenesu. Podle všeho jde do prostoru i drží. 

Ta ambra je podobně divná lakově umělá  jak v avonove Far Away Rebel. A Eva se rebelem voní teď neustále a kluci ji pry pořád chválí ... 

Ta cena je neúměrná pro vůni pro slečnu, kdyby byla za cenu avonu, tak jí ji koupím