Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. listopadu 2018 18:27

alibi  ... ach má Insolence! Děkuji za recenzi, je krásná! A ještě bych prosila na Edp. 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 01. listopadu 2018 19:14

Dalia uvidíme ;) děkuji 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 01. listopadu 2018 19:41

alibi kdybych už se neujistila opakovaně, že nic pro mě, utíkala bych hned pro ni

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 01. listopadu 2018 21:08

viktorka_od splavu děkuji . k tobě se mi stejně nehodí, tak nemusíš litovat 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 01. listopadu 2018 21:15

alibi nehodí. ale měla jsem takovou představu.. a líbil se mi flakon.. a ono to fakt nešlo:-/ člověk si nesmí představovat a jen se nechat překvapit, to je mnohem lepší:-)

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 01. listopadu 2018 22:55

 člověk si nesmí představovat a jen se nechat překvapit, to je mnohem lepší:-)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. listopadu 2018 16:03

Musk (Eau de Toilette)

Po úvodním závanu svěžích růží a fialkového pudru se promění v něžnou pižmovou kosatcovku, evokující čistě vyprané ložní prádlo. Musk je vůní, která beze zbytku potvrzuje pravidlo, že v jednoduchosti je někdy ta největší krása.

Lalique: Azalée

Je směsí svěžích citrusů, neřezavé frézie a zralé broskve. Bohužel se ale rozvoní do do neurčité ovocné květinovky na pačuliově dřevitém základu s kosmetickým pižmem, což je sice stále příjemné, ovšem naprosto zaměnitelné.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 04. listopadu 2018 16:33

Givenchy - L'Interdit (2018): Táto vôňa má podla mňa preto hneď troch parfumérov, aby sa mohli vyhovárať jeden na druhého. S pôvodným L´Interditom, čo bola iskrivá, elegantná, aldehydovo-kvetinová vôňa vyrobená pre Audrey Hepburn, nemá nič, ale absolútne nič spoločné. Je to hlavne kopec ambroxanu, do ktorého je našmodrchané tak trošku z každého rožku trošku, ale len tak, aby sa nedalo povedať, že do toho lejú ten ambroxan čistý. Nevytvára to prakticky žiaden zapamätateľný dojem. Za toto by sa mal ísť niekto hanbiť do kúta.

Cartier - Carat: Na ceste za exkluzívkami sa mi nepodarilo odraziť šikovného predavača ponúkajúceho túto noviku, a kupodivu, dobre sa stalo. Čistá, žiarivá kvetinovka, s mojim milovným hyacintom. Možno konečne po dlhej dobe mainstream pre mňa? To, čo som (zbytočne) čakala v novom L'Interdite na mňa – akurát bez aldehydov – vykuklo tu.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 00:32

JOOP WOW! pro ženy.

a nemůžu se rozhodnout, jestli je hrozně zajímavá nebo jen hrozná  jestli to, co v ní cítím, je děsně umělé, nebo je to kořeněná kombinace ovoce a něčeho pánského.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 07:42

Jiná Realita Pro mě je to umělé stejně jako rozpustná (tzv.) káva, nosit bych to nedokázala.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 07:46

Dalia Tva? To je zde dost odvazne tvrzeni!  Nase.

alibi Ja mam toaletku rada, mela bych si asi zas poridit. Co vedlo designera k tak pekelnymu dilu, jako je stary flakon, to netusim. Mne to pripomina neco mezi letajicim ufo talirem a sanitarni keramikou. Nemuzu se dockat, az si poridim Insolence v tom krasnem novem baleni.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 07:49

Jiná Realita Joop je synteticka, i v beznych parfumeriich se daji najit desitky lepsich. A zpetne chvalim vlasy, ktere jsem zahledla v nejakem uplne jinem vlakne.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 08:40
Reakce na Jiná Realita:

JOOP WOW! pro ženy.

a nemůžu se rozhodnout, jestli je hrozně zajímavá nebo jen hrozná  jestli to, co v ní cítím, je děsně umělé, nebo je to kořeněná kombinace ovoce a něčeho pánského.

​jj je to desne umela kombinace koreneneho ovoce a neceho panskeho:-) 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 10:12

Luna Já vím, naše ...

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 11:39
Reakce na Luna:

Dalia Tva? To je zde dost odvazne tvrzeni!  Nase.

alibi Ja mam toaletku rada, mela bych si asi zas poridit. Co vedlo designera k tak pekelnymu dilu, jako je stary flakon, to netusim. Mne to pripomina neco mezi letajicim ufo talirem a sanitarni keramikou. Nemuzu se dockat, az si poridim Insolence v tom krasnem novem baleni.

​Niečo je o flakónoch na tejto stránke a nedávno som čítala aj podrobnejšie o flakóne Insolence, ale neviem si spomenúť...

https://snidanevparfumerii.wordpress.com/2016/02/03/serge-mansau-je-mistr-flakonu/

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 12:08

Biely kvet Tos mi dala, Jaru. zase nezačnu číst knihu, jež na mě už týden čeká, ale  pro mě neznámý blog o vůních Díky! À propos: přijedeš do Brna?

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 12:17

Biely kvet jj, mám odkaz na blog ve zdrojích u článku, taky se tam ráda brouzdám 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 12:24

alibi Jak dlouho blog funguje?

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 12:45

Korsičanka Neviem, ako dlho funguje, ja som naň náhodou narazila a dala som si posielať nové príspeky do mailu. Už mi chodia niekoľko mesiacov. Do Brna asi neprídem, necítim sa akosi vo svojej koži....a je to pre mňa dosť ďaleko. Ale budem na vás myslieť.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 12:51

Biely kvet Jaruška drž sa, myslím na teba