Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 18:50

La Vie Est Belle (Lancome)

Ze sladkých chvilek

složím si den

nebo víc

a žít budu sen

nebo nic …

Jeden z těch dnů, kdy léto prchá a podzim má v zádech, kdy vzduch voní něčím, co ještě není a já už se těším, jak barvy svět změní …

Pomerančový květ a plátek hrušky zdobící trpce rybízový sorbet, čokoládová pralinka s oříškovo vanilkovou náplní, sametové aroma modrofialového kosatce a také vlhce zemité pačuli … chutě, barvy, vůně … sladké chvilky.

Suše sladká, hřejivě mazlivá, odvážně svá.

Offline Biely kvet
Avatar
4020 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 19:07

Dalia Krásna recenzia i fotka!  Nie je veľmi sladká? 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 19:16

Biely kvet Sladká je dost, ovšem já tu sladkost vnímám jako suchou. A to je mi příjemné. Pro můj nos tam gurmáskou složku pěkně vyvažuje sametovost kosatce a drsnost pačuli.

Já to mám s LVEB trochu složité. Před delším časem jsem si ji pořídila, včetně dvou odnoží, a ráda ji nosila. Pak jsem je všechny prodala a po čase se mi zastesklo, ale do znovupořízení jsem nešla. Nakonec jsem ji včera dostala darem a jsem za to opravdu ráda. Na podzim a zimu bude fajn. Když budu mít chuť na sladké.  

Děkuji ... 

Offline Renusatko
Avatar
11565 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 21:34

Dalia Recenze pěkná. Vnímám ji podobně, ale nosit ji nemůžu. Má ji moje známá, jako jedinnou celoroční vůni. Voní se dost a občas musím být v dostatečné vzdálenosti. Koukám, že se taky blížíš ke 100 .

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 21:41

Renusatko Jako celoroční bych ji mít nemohla. Pro mě je dost sladká do letních veder, ale v chladu se mi líbí. Takže zatím ji nechám spát a počkám s ní na podzim.

Ta stovka už v reálu asi i bude, protože od pár vůní mám dva i více flakonů.  Třeba Insolence, Alien, Addict ...

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 19. srpna 2018 08:53

Mystique Forest (Victorinox Swiss Army) - nasládle zelená vůně s průsvitným květinkovým závojem. Jemná, uhlazená, klidná, až do jisté míry relaxační.  

Narciso (Eau de Parfum Rouge) (Narciso Rodriguez) - směs tělového krému, neparfémovaného prášku na praní, laciné rtěnky z tržnice a jakési dřevité syntetiky s neidentifikovatelnou ovocnou sladkokyselostí (něco jako žužu z pouti). Pro mě potenciální bolehlav (a žaludek taky není spokojen). Jak mi sednou všechny vůně této značky, tak Narciso EdP, Narciso EdT i Narciso Rouge jsou bohužel výjimky potvrzující pravidlo.

Offline Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 21:55

Miru Mon Guerlain je dobrá, ale ty šedé kamašláky si nezaslouží! 

Korsičanka Já třeba Aromatics Elixir nemám ráda, mně už otravuje, je jako taková užvaněná přechytralá vysloužilá češtinářka.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 21:57
Reakce na jerry:

Nomade (Chloé) - čekala jsem chyprovku a ona to zatím rozvářka ze slivek a angreštu zasypaná pepřem, která skončila jako sladkokyselé syntetické cedropižmo.

​Asi tak no.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 21:59

Cašmir Chopard

sladké, nějaké přezrálé ovoce, cukr a med. ale není to hnijící, ani přeslazené, je to docela fajn!

hlavně to není vůbec pudrově hnusné, tjo, nad očekávání:-) příjemná sladká hřejivá vůnička na zimu. síla a výdrž odpovídající ceně

​A kokos žádnej? 

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 22:08
Reakce na Luna:

Narcisso Rodriguez Rouge

Tak tomu říkám maskování. Rudá kostka, kterou bych si při nesprávném zacházení dokázala přivodit újmu na zdraví. Naposled si pamatuju tuhle signální barvu na flakonu Gucci Rush, kde měla své opodstatnění. Takhle totiž, dle mého, voní interiér vykřičeného domu. Tak jsem čekala, že Rouge bude nějaká pobočka. Dovnitř se bojíte vlézt, zvlášť když si chcete jen čichnout a nemáte v plánu využít nabízené služby. Ale jaké překvapení! Bordel je zrušen, místo něj se vyměnil komplet personál, dnes tu máme luxusní interiérový design shop, pod nohama vám vrže vyleštěná dřeěná podlaha, ve skleněných vázách, do kterých by se za normálních okolností vešel menší smrk, se vznáší kosatcové květy a vstříc vám přichází usměvavá slečna v béžových minimalistických šatech. "Dobrý den, omlouváme se, ale ještě jsme nestihli přetřít ty vchodové dveře..."

​A zase jsi zapomněla na databázi. Jak na tebe nedohlídnu, už to zase flákáš. Bordel toto. Tak šup šup!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 22:10

wendulka mmm ja ti nevim, na kokos jsem trochu cuchoslepa:-)

Offline Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 22:21

wendulka No neke, fakt? Já kolkrát hledám co jsem napsala v databázi a ono to tam není. Mám tu zahrabaných recenzí desítky, ale už je nenajdu.

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 22:49

Luna 

A proto nad sebou potřebuješ Vendulku s bičem

Jo, pořádek musí být!

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 21. srpna 2018 08:30

Luna Mírni se ve výrazivu, mohla bych se urazit Jó, kdybys napsala-ruštinářka-tak jsem ouplně v klidu

Offline Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 21. srpna 2018 08:41

Korsičanka Ty uz nepamatuju, ale bylo to jen o chlup. Nikdo neni prechytralejsi nez cestinarky. Ale jen urcity protivny typ, urcite vis, co myslim!

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 21. srpna 2018 08:45
Reakce na Korsičanka:

Luna Mírni se ve výrazivu, mohla bych se urazit Jó, kdybys napsala-ruštinářka-tak jsem ouplně v klidu

​Koukám, že Luně to zatím nedošlo, co?

Offline 999
Avatar
17489 příspěvků moje polička 21. srpna 2018 09:14

Luna Ta recenze na Rouge je skvělá .

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 21. srpna 2018 09:44

wendulka  Možná, až napíšu něco o bláznivých výtvarnicích

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 21. srpna 2018 10:16

Korsičanka

...a další kolo bude souboj v bahně

Offline Biely kvet
Avatar
4020 příspěvků moje polička 21. srpna 2018 10:54

jerry