Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 27. července 2018 10:51

viktorka_od splavu Ty ses rozjela

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45850 příspěvků moje polička 27. července 2018 10:57
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. července 2018 13:24

viktorka_od splavu Děkuji za popis Lou Lou. Byla jsem zvědavá, co na něj řekneš.

Silák to je, o tom žádná. I možný bolehlav. Ale umí být i konejšivý a velmi příjemný.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45850 příspěvků moje polička 27. července 2018 13:28

Dalia jj, mně se líbí, jen nejsem úplně na květinové vůně. a nakonec jsem si nechala Rouge Avignon.. musím říct že mě oslovila úplně nejvíc a nebyl by odstřik?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. července 2018 14:01

viktorka_od splavu Klidně byl, ale nemám refan. Jestli máš, tak není problém. 

A mně dorazily vzorky od Tebe a všechny jsou nádherné!  Miriam cítím i skrze zavřenou vialku a skoro se bojím ji kusit na kůži, protože ji určitě budu chtít. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45850 příspěvků moje polička 27. července 2018 18:16

Dalia jen ji zkus

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. července 2018 18:30

viktorka_od splavu To víš, že zkusím.  A nevíš, kde se dá případně sehnat? 

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 27. července 2018 22:22

Amo Ferragamo (Salvatore Ferragamo) - svěže sladká ovocná květinovka, postupně přecházející do podoby gurmánské, svěže vanilkové. Žádný výkřik originality to ale není...

Fleur de Cerisier (Solinotes) - sladká šťáva z třešňového a černorybízového kompotu, po rozvonění trochu ulepený ovocný bonbón. Ve finále ale celkový dojem značně vylepšila čerstvě oloupaná slupka z červeného jablka. Vůně pro -náctileté, ale vcelku slušně udělaná.

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 28. července 2018 15:47

woman27 

...sice jsi to dala jen do databáze, ale moc děkuji za recenzi na Wow! Joop for Woman!

Strašně mě lákala vzít ji naslepo, ale byla na trhu chvilinku, nikde žádné komenty...

No, říkala jsem si, že snad Joop dělá pořád ty poctivé vůně, a ono asi ano...

Offline woman27
Avatar
298 příspěvků moje polička 28. července 2018 15:49

Já jsem si ji vzala jen podle jedné recenze (toužila jsem po malině) a je mi s ní dobře a okolí zřejmě taky.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. července 2018 15:52

woman27 Tvoje recenze na Wow je skutečně moc pěkná! 

Online slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 29. července 2018 18:40

Ďalšia návšteva L'Erbolario, tentokrát mi neprialo počasie, asi si tie vône vyskúšam niekedy znova, v menšom teple:

3 Rosa - Veľmi jemná, transparentná, skôr trpkejšia ružová vôňa, veľmi nenápadná. Neuchvátila, ale nevadila.

Ortensia - Neviem, či to nepripísať príliš horúcemu počasiu, ale necítila som z pokožky skoro nič. Proste chladivý a nástrek na kožu a ...vôbec nič. Musím znovs vyskúšať v chlade.

Peonie - Ok, zabudnite na nevinnú pivóniovú polievačku, toto je omnoho lepšie!!! Korenia (asi škorica a klinčeky) spolu s kvetinovými tónmi vytvárajú niečo, čo som pôvodne čakala od Piu Bellodgie a tam sa mi to nijako nesplnilo. Toto je krásna teplá skorokarafiátová vôňa, hebká, teplá, vláčna a nádherná.

Tra i Ciliegi - Čerešňový kvet aj so zvyškom stromu, drevom, lístím a machom rastúcim pod ním. Milé, dospelejšie ako to vyzerá a pomerne nečakané.

Offline wiv
Avatar
179 příspěvků moje polička 29. července 2018 20:06

Parfum Sacré (2013)

Původní vůně Sacré byla zajímavá, plná, tajemná … a pro mne bohužel nenositelná. Když jsem se jí navoněla, připadala jsem si jako kostelní svíce. A tak flakón putoval o dům dál.

Ale když jsem měla možnost pořídit reformulovanou verzi, nemohla jsem odolat - co když to bude správná verze pro mne? Zvědavě jsem vyzkoušela … a bylo to tam zase, kostelní svíce, bílá, tuhá, ponurá. A tak vůně zase čekala na to, až budu mít čas poslat ji dál. Ani nevím, proč jsem ji vytáhla teď, v horku a dusnu. A najednou voní úplně jinak. Vůně je o krásné šťavnaté ovocné růži, se špetkou skořice a lehce nasládlým voskovým základem (asi myrha). Pořád povlává kolem, v horku je osvěžující. Pořádné překvapení.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45850 příspěvků moje polička 29. července 2018 21:15

wiv tak jsem to hned musela vyzkoušet mám obě verze a fakt by mě nenapadlo je teď vytáhnout - a opravdu jsou krásný, 1990 je taková jemná a ta novější šťavnatá, sytá prostě nádherná:-O Díky!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. července 2018 21:20

wiv Původní Sacré jsem měla ráda, ale i pro mě to byla těžko nositelná vůně. Alespoň před lety. Byla tako příliš vosková. Tu novou jsem zatím nezkoušela.

Offline wiv
Avatar
179 příspěvků moje polička 29. července 2018 21:47

viktorka_od splavu 

To jsem ráda, že to není jen nějaké moje mámení smyslů :-) Myslím, že se Sacré v horku chová jako "arabky", ty se taky v teple krásně rozvinou a naopak v chladném počasí jaksi tuhnou a ztrácejí jiskru.

Dalia 

Pokud chceš,ráda Ti pošlu vzorek, jen, prosím, napiš adresu.

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 29. července 2018 21:56

wiv to musím vyzkoušet! mám původní malý zbytek a šetřím si ji na domácí hloubavé chvilky, takže v horku jsem ji ještě  neměla 

Offline woman27
Avatar
298 příspěvků moje polička 29. července 2018 22:14

viktorka_od splavu wiv 

Původní Sacré ve mně vyvolávala smutnou asociaci mrtvé nevěsty. Voskově bílá, ležící s voskově bílými květy kale. Možná je to rouhání, ale mě některé reformulace příjemně překvapí, tak třeba to bude Sacré. Děkuji

Offline Renusatko
Avatar
11564 příspěvků moje polička 29. července 2018 22:15

wiv To mě překvapuje. V horku si ji neumím představit. Prostě některé vůně hodně překvapí. 

Offline wiv
Avatar
179 příspěvků moje polička 29. července 2018 22:45

Renusatko 

Jj, já Sacré doteď taky považovala za zimní vůni.