Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 23. října 2017 20:20
Reakce na Renusatko:

Pomalu míříš k nám do pekla. Ale zas to tu nááádherně voní

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 23. října 2017 21:17
Reakce na Korsičanka:

Jestli ale budu ráda až budu krásně vonět někde pod mostem 

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 25. října 2017 17:32

Air (Clean) - závany lehkých nasládlých květin a zelených listů v chladném vzduchu, do kterých se postupně začal prolínat kokos - bohužel v čím dál tím víc nepříjemné syntetické podobě.

Fiesta Carioca (Escada) - Escada se stala pomalu, ale jistě synonymem produkce úderných ovocenek, obvykle dost sladkých, lepivých a často navrch syntetických. V tomto případě se zjevně snaží své pověsti dostát - multivitamín z neidentifikovatelného exotického ovoce se syntetickým jakožemalinovým sirupem a s neidentifikovatelnými kytkami.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. října 2017 23:48
Reakce na alibi:

Perfektní přehled. Na růže si já též náramně potrpím.

Mohla bys ho, prosím, zkopírovat i sem do vlákna Růže 100krát jinak ? Tohle bych si určitě ráda za čas přečetla znovu. Byla by hrozná škoda, aby to tady zapadlo.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 26. října 2017 10:00
Reakce na wendulka:

děkuju náčelnice 

zkopírováno :)

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 26. října 2017 15:37
Reakce na alibi:

Náčelnice! To je dobré... :)

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 26. října 2017 16:01
Reakce na Ellen:

to já ne, bystronosou náčelnici vymyslela Luna  :)

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 26. října 2017 16:11
Reakce na alibi:

Mně se víc líbí "Bystronosá" a budu tak občas Wendulce říkat alespoň v soukromí

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 26. října 2017 21:35

Já budu nakonec typickej meinstreamák, protože jednak mě dost oslovilo/a/- Twilly s kloboučkem, čichala jsem dost okouzlená, a jednak teda i Gábina mi přišla poměrně pěkná... Fakt, fajnšmekr ze mě asi nebude. 

Dodám, že recenze od Luna  je teda luxusní - táhneš za sebou hajzlpapír  ...

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 26. října 2017 22:15
Reakce na Gellnerova:

Já taky hledám ve Vavavoom úplně marně . Už jsem tam vyzkoušela vše možné a z těch chválených prostě nic. Zato Twilli už mám doma a ještě toužím po Satin Code. Gabriela mi nepřijde nijak extra špatná...jen nezaujala. 

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 26. října 2017 22:45
Reakce na Renusatko:

Jsem k té Gábi čichla jen letem světem v Máji, po přečtení zdejších nespokojeností jsem čekala puch jako od ropuch, takže jsem byla překvapená, že je to jako docela neškodné optimistické ovonění. 
No a Twilly si prostě koupím, nedá se nic dělat. 
Ze zdejších mi teda padl do nosu nakonec Serge a "Dřevěná feministka" (dík Sweet Potato za vtipnou jazykovou chvilku), kterou bych ráda.

Ale jinak jsou to pro mě vesměs hrozně komplikované vůně - a muž teda ty moje experimenty moc nedává. Třeba ze Zázračného dítěte byl úplně špatnej - smrdíš, drahá, jako putyka. To teda nevím, jestli je ok. 

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 27. října 2017 10:40
Reakce na Gellnerova:

Já mám Gabrielu vzorek doma, dostala sem ho k nákupu, nechceš ho? Ještě mám pár dalších věcí teda, ale z hlavy to nedám..

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 27. října 2017 10:57
Reakce na Gellnerova:

Myslím, že !neškodná" je celkom zhrňujúce hodnotenie.

Prúser je v tom, že od Chanelu tak nejako človek čaká viac.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 27. října 2017 13:47
Reakce na slniecko:

To je pravda...to je její jediný problém. Značka a cena, kde by člověk čekal něco víc. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46031 příspěvků moje polička 27. října 2017 13:58
Reakce na Gellnerova:

kdyby mi "gábina" voněla od začátku tak, jak se rozvoní asi až po hodině, tak v pohodě, bych ji klidně nazvala neškodnou, ale na mě to je fakt "puch" nějakýho jaru s jablečným aroma, prostě strašný

ovšem armani code.. to byl teda můj nehorší, jak se tu odborně říká.-) olfaktorický zážitek poslední doby! nešlo to dolu a to pižmo bylo

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 27. října 2017 19:03

Jé, já ho dneska zkoušela - Code Satin. Po půlhodince jsem v něm cítila plastelínu Koh-i-noor. A tak mě překvapuje, co v těch vůních lze všechno najít. 

Add Gábi - chápu tedy, v čem je problém. Prostě jako kdyby Blahnik navrhl černé lodičky na nízkém klínku. 

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 27. října 2017 19:05
Reakce na Ounz:

Děkuju za nabídku, jsi hodná - nepřišla mi špatná, ani smrdutá, ale mít ji nemusím - a to ani v mililitrech :).

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 27. října 2017 19:06
Reakce na Gellnerova:

Ok 

Offline albeni1
Avatar
65 příspěvků moje polička 27. října 2017 19:12

Omlouvám se za asi blbý dotaz, ale řešila se tu prosím někde Aura od Muglera? Ve vyhledávání jsem toho moc nenašla. Recenze na Fragrantice už mám přečtené, ale chtěla jsem zkusit najít něco českého :) Znáte, zkoušeli jste?

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 27. října 2017 19:25
Reakce na Gellnerova:

"Prostě jako kdyby Blahnik navrhl černé lodičky na nízkém klínku. "

To je dokonalé vyjadrenie!!!