Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline razorblade
Avatar
8142 příspěvků moje polička 10. října 2017 16:33

Ambre sultan od SL.. asi ji musim mit, protoze v sobe ma zase to NECO, co me u lutense vzdycky uchvati. Doufam, ze to uchvati i spolucestujici ve vlaku a nevyobcuji me z kupe :)

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 10. října 2017 19:17
Reakce na razorblade:

Proč by tě měli vyobcovat? Možná budou rádi, že budou moci opustit kupé úprkem

A.S. je náhodou moc pěkná...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 10. října 2017 21:15
Reakce na razorblade:

vždyť je nádherná!

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 10. října 2017 22:16

Sexy Ruby Eau de Parfum (Michael Kors) - sladce svěží ovocná gurmánka připomínající na začátku ovocnou náplň do čokoládových pralinek, doplněnou nepatrně zatuchlým jasmínem. Po rozvonění nabrala obrat k příjemné teple dřevité vůni. Bohužel tím ale taky všechno příjemné skončilo, protože vcelku rychle nastal obrat k vůni ryze syntetické, zato však velmi vytrvalé.

Giorgio Blue (Giorgio Beverly Hills) - svěží vodní vůně, trochu štiplavá, jako drogerkovka vcelku ucházející.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. října 2017 11:17
Reakce na razorblade:

Tak pokud to NĚCO, čím tě Ambre Sultan uchvátila, není polévková směs koření (tu tam mám já), ale rovnou na tobě voní ambrově, tak budou spolucestující podle mě v klidu.

Offline razorblade
Avatar
8142 příspěvků moje polička 11. října 2017 11:50
Reakce na wendulka:

to NECO je nevim co... mam to i v serge noir, gris clair a l'orpheline... vzdycky tak po hodine se to neco vyloupne a strasne krasne to voni :)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. října 2017 12:03
Reakce na razorblade:

Tak to rozhodně není ono. V tom případě podle mě můžeš být v klidu.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 11. října 2017 12:18
Reakce na razorblade:

...bude to kombinace ambry, koření a kadidla, která se na Tobě rozleží do max ideálna/krásna

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 11. října 2017 15:43
Reakce na razorblade:

AS je skvělá, jednou jsem ji potkala na nádherné cizince v restauraci a spis jsem si chtěla prisednout.

Na sobě ji nesnesu a to já jinak ambrovky muzu.

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 11. října 2017 18:47
Reakce na wendulka:

Tak pokud to NĚCO, čím tě Ambre Sultan uchvátila, není polévková směs koření (tu tam mám já), ale rovnou na tobě voní ambrově, tak budou spolucestující podle mě v klidu.

Jo, jasná kari polívka. Hodně polívky. Plný hrnce polívky v asijský pouliční vývařovně 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 11. října 2017 20:39
Reakce na barbucha:

neeee, med a seno a kůže a rozeschlý dřevo:-)

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 11. října 2017 22:08

dnes jsem po roce a půl zkoušela znovu Samsaru a světe div se - z totálního nelíbí je pozitiv. a nevím, čím to bylo, ale pozorovala jsem styčné body s Coromandlem

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 12. října 2017 20:43

Eau Soleil (Biotherm) - opalovací krém s pár kapkami santalového oleje, vylitý na na zelené fíkové listy, s to vše ozdobeno sladce ovocnými květinami. Letní "plážová" vůně...a povedená.

Blossom (Clean) - tak jako fialka a kosatec jsou mé nejoblíbenější květiny, tak šeřík a pajasmín (pustoryl) jsou mé neoblíbenější voňavé keře. A pajasmín se v parfémech nachází pouze zřídka - doposud znám jen Fleur de Portofino. A v Blossom hned na začátku - autentický, sametově svěží a zelený. Chvílemi ho sice rušila znatelně syntetická aviváž, ale nedal se. Pěkně se "usadil" na peřinku ze směsi bílých květin. Příjemná květinovka, která nemá tendence k dusivosti.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 12. října 2017 21:49
Reakce na alibi:

takze bych mela zkusit coromandel?;-))

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 12. října 2017 22:06
Reakce na alibi:

Taky do budoucna přemýšlím o  návratu k Samsaře, ale v č.p.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 12. října 2017 22:32

Jestli ještě Coromandel neznáš, určitě vyzkoušej. 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 12. října 2017 22:36
Reakce na Korsičanka:

Já Samsaru čp neznám, (koukala jsem, že má boží flakón). Zkoušela jsem edp ze vzorku. A musím pořídit odstřik, abych se ujistila ve svém změněném dojmu.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 12. října 2017 22:39
Reakce na alibi:

Já moula před rokem edp prodala ve včelkovém flakonu Ale přišla mi ta troška (50 ml) v 500 ml lahvi tak zbytková, že jsem se na ni nemohla koukat...A přitom krááásná a silná vůně

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 12. října 2017 22:42
Reakce na Korsičanka:

To muselo opravdu vypadat smutně. Mě se líbí flakón ta červená pusina

Offline Dayyo
Avatar
70 příspěvků moje polička 12. října 2017 23:05
Reakce na alibi:

Není to zase  až tak smutné :D  Já ji naštěstí ještě  v tom včelkovém,  a je to 250 ml  ne 500 ml,  flakonu  mám( on sám o sobě  je  krásný- mám ten zlatý) a  ta Samsara  to je opravdu  něco:  nemám na ni náladu každý  den,ale  občas  si

ji užívám a reakc e okolí ( rodina) :  Prý  je to ted y extra  liga  vůně