Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 04. října 2017 22:08

U Hirisu se ukončení výroby zatím nepředpokládá. Taky je fakt, že reformulace mu nijak neublížila - změna sice je, ale není až tak výrazná. A až dojdou nasyslené zásoby toho původního, tak nebude problém (alespoň pro mě) přejít na ten reformulovaný.

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 04. října 2017 23:08
Reakce na Luna:

... a víš, že jsem si říkala, když jsem Tvoji recenzi četla, že Tě musel dnes někdo hodně naštvat

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 05. října 2017 08:06
Reakce na Luna:

Gábina se alespoň dočkala rebelské recenze, !

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 05. října 2017 08:29
Reakce na jerry:

Ta Quatre Absolu mě zaujala už svým složenim, takže jsem napnutá čekala na Tvé orvní dojmy...

...super!

Online viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 05. října 2017 08:36
Reakce na barbucha:

jerry  jj Hiris mam tu novou verzi tak snad dobry:-)

Offline RoSa
Avatar
8149 příspěvků moje polička 05. října 2017 08:52

Tak mně zas ten pomerančovej květ evokuje nějakej lacinej přípravek na vytírání podlahy - a vonět jak kýbl s mopem nemusim...

ad Hiris: tak to buď ráda, žes zkoušela ten novej a líbí se Ti - já mám ještě nasyslený ty modrý flakony a děsim se chvíle, kdy se tomu poslednímu podívám na dno...

Offline Isca
Avatar
4444 příspěvků moje polička 05. října 2017 16:09

Já se kosatce taky strašně dlouho bála, že na něco pudrového a máslového budu příliš robustní, a pak jsem si pořídila vzorek Iris Nazarena, a láska na druhý počich (na první to u mně není u ničeho, furt si představuju ty vůně podle popisků jako realisticky přírodní). Akorát že láska možná zůstane nenaplněná (přece jen cena ), tak jsem the second best zkusila Hiris, a taky dobrý, ale přece jen..second best.

Online viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 05. října 2017 16:29
Reakce na Isca:

ouch.. takze ho nemam ani zkouset rikas:-/ zas treba odstrik potom, ne celou stovku...ted mam brouka:-))

Online viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 05. října 2017 16:31
Reakce na Isca:

btw koukam na nej na notinu a maji tam sadu 3x 10 ml za celkem privetivou cenu, a da se s nekym rozdelit.. se zatim nehlasim, ale...;-)

Offline Isca
Avatar
4444 příspěvků moje polička 05. října 2017 17:10

To jsem neměla vidět.. ale zkusím ještě dát šanci i Hirisu , já to teda neumím přesně pojmenovat, co cítím, ale proti IN mi přijde, hlavně nástup, ostřejší a drsnější. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 05. října 2017 19:13
Reakce na Isca:

no ja bych se bez toho koriandro-mrkvovyho zacatku taky obesla, ale neni mi vylozene neprijemnej, spis zvlastni

a Hiris uz mas koupeny? tohle je fakt pitomy me uz taky neuspokoji zadny "obycejny" karafiat co jsem se zamilovala do fugit amor... a tu v mensim nedelaji

Online viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 06. října 2017 09:55
Reakce na Isca:

mam cim dal vetsi chut si tech 10 ml koupit rovnou naslepo:-)) ale tri teda nepotrebuju, nesel by nekdo se mnou?;-) mohla bych to dnes vyzvednout...  :-D

Offline Isca
Avatar
4444 příspěvků moje polička 06. října 2017 11:22

Hiris právě ještě nemám, jen vzorek. 10 ml Iris Nazarena bych dala, víc asi ne. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 06. října 2017 11:31
Reakce na Isca:

tak kdyz ti nevoni az tak, nekupovala bych ho.. ja mam taky vzorek a kdyz me IN az tak neoslovi poridila bych si flakon pak, kdyz oslovi uvidi se, 10 ml kdyz vune stridam mi na chvili vystaci..  tak to potrebujem uz jen treti do party, super

Máša
Avatar
06. října 2017 18:54

Amouage Journey Man  a jsem zklamaná.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 07. října 2017 09:50

Van Cleef & Arpels: Féerie EdP

 Malinová šťáva, která postupně přejde ve fialkové bonbóny a nakonec v bonbóny s příchutí lesního ovoce. Celkem hezká vůně s veselým, optimistickým vyzněním, bohužel však nepropracovaná, spíše tuctová. 

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 07. října 2017 22:17

Eau de Campagne  (Sisley)

Na začátku je to nádherně aromatická a svěží exploze zeleně a bylin. Kopřivy v trávě, mentolový závan máty, mezi prsty rozmačkané zelené větvičky tújí, rajčatové lístky a po chvíli všude přítomný větvičník. Je to tak kompaktní, trpká (nahořklá) směs, že je pro mě těžké ji rozklíčovat. Ke konci, když vůně dohasíná, se promění v zelené přírodní mýdlo, které není ostré, je uhlazené pižmem a voní jak jinak než zeleně…  Dovedu si ji představit jako pohodlnou vůni v době parfémového útlumu nebo ráno na povzbuzení či probuzení pro toho, komu nevadí chypre tóny.

Online viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 07. října 2017 22:31
Reakce na janejane:

já jsem se asi zamilovala do vůní Sisley, na cestě mám Eau du Soir a strašně se těším!

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 08. října 2017 09:00

Tak to Ti blahopřeju k přírustku a rozumím, je radost objevit vůni, která sedne!

Online viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 08. října 2017 10:34
Reakce na janejane:

děkuju. mě tu právě s chypre trochu vystrašili, a když jsem ho konečně v nějaké vůni objevila připadá mi hrozně zajímavý:-)