Nové vůně - první zmínky

25. srpna 2014 15:26
Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 24. zaří 2020 21:00
@Korsičanka Dyž já to většinou smolím na tom"břidlicovým" ipadu a ten nedokáže ani označit uživatele(funící smajlík)
Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 24. zaří 2020 21:04

teena-s Píšu SZ:)

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 01. října 2020 20:25

Narciso Rodriguez Patchouli Musc

Top: spices
Heart: white flowers, musk
Base: Indonesian patchouli, vanilla, woody notes

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 02. října 2020 03:21

teena-s 

...hhhm!

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 06. října 2020 15:24

Toto ma hrozne potešilo - nová Éclat d'Arpège Sheer má moje obľúbené staré logo Lanvinu...

...otázka je, či ma poteší aj obsah, ale rozhodne ju vyskúšam...

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 07. října 2020 17:50
@slniecko taky bych ji z nostalgie potřebovala ,flakonek krásně padl do ruky a ta původní mi tehdy voněla a na mladém mase i držela :D
Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 08. října 2020 08:34

slniecko Taky mám tenhle motiv Lanvinu moc ráda a jsem zvědavá, jaká nová Sheer bude...

Offline Tess
Avatar
73 příspěvků moje polička 08. října 2020 12:24

Moonlight in Chiangmai Dusita Paris

Top notes: Japanese Yuzu and Night Blooming Jasmine;
Heart notes: Indian Nutmeg and Siam Benzoin;
Base notes: Myrrh, Indonesian Patchouli, Haitian Vetiver, and Thai Teak Wood Accord.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 08. října 2020 13:52

Tess Hmmm, ta vypadá lákavě!

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 09. října 2020 13:36

Korsičanka som strašne zvedavá, kedy to v danej situácii budemmocť vyskúšať...

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 09. října 2020 14:07

slniecko Myslíš, že by ti ji v LPLCH nepůjčili ven? Tak aspoň papírek, no

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 10. října 2020 19:53

Korsičanka ale to hej, otázka je skôr, ako z Francúzska dorazí. Myslím, že s ich poštou aj s colissimom máš tiež svoje skúsenosti .

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 10. října 2020 20:07

slniecko No, já mám spíš špatné zkušenosti s našimi dopravci - hlavně s DPD a v poslední době s poštou. Až do předání našim dopravcům někde v Německu to frčí dobře.

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 10. října 2020 20:34

Korsičanka muhaha...mám ti porozprávať niečo o našich? DHL, ktoré si vyúčtovalo za sadu vzoriek 20€ za preclenie (+ poštové poplatky, ktoré si colnica reálne účtuje) bez možnosti precliť si to sama, alebo , a ako mi posledne ušiel kuriér (fakt ušiel, jak malé decko, zazvonil a zdrhol), odmietli mi to doručiť znova a keď som sa dotrpala niekam do líščích dier do ich depa aj s oboma deťmi tak mi to odmietli vydať, lebo to bola manželova zásielka (pritom obyčajná dobierka - rovnaké priezvisko, rovnaké bydlisko...peniaze v ruke...), nakoniec im musel aspoň mejlom posielať splnomocnenie, že to akože smiem prebrať?

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 10. října 2020 21:16

slniecko Tak já mám pokračování: když jsme dojeli do toho depa 50 km od nás a kousek od Prahy, sháněl ten jediný člověk, co tam v pátek v 15 hod. zůstal, nejdříve půl hodiny tlf na kurýrku, pak mi dal špatné číslo, pak zjistil, že se jí porouchalo auto a že ji najdeme 5 km za našim městečkem na druhou stranu = směrem na Hradec KrálovéTakže jsme se vraceli (s objížďkou tentokrát 85 km) a ve známé vesničce ji ještě 10 min. hledali.

S ledovým klidem mi do očí tvrdila, že mě u nás před domem 2 dny hledala a nikdo mě tam neznal (bydleli jsme tam od r.1968 a rodiče do 2009 a teď zas já 11 let)

TOTO JE ČESKÉ DPD  Omluva za OT

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 10. října 2020 23:48

Korsičanka vidím, že všade rovnaké

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 11. října 2020 12:45

zloženie prísne tajné !!!

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 11. října 2020 13:08

Athanor (Mendittorosa Talismans)

Luca Maffei

hlava: síra, ríbezle, šafrán srdce: kosatec, šáchor, Fumencens (látka získavaná z kadidla) základ: kašmeran, guajakové drevo, jávsky vetiver, čierna ambra

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 11. října 2020 13:23
@slniecko tak zejména flakony této značky podstatně cloumají mým sběratelským srdcem,jestli i tak krásně voní jako vypadají tak je snad ani nebudu zkoušet,jsou těžce mimo můj cenový limit,velká škoda o to víc se těším až je některá z vás okomentuje po očichání,složení novinky vypadá poměrně pekelně díky síře :D
Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 11. října 2020 13:25

slniecko FANTOMAS — Patchouly. Civet. Duro. Sense of High. Pardon. Stercus. Taif. Hasishhhh. Groin. Now is somewhere. Erogenous. I love your work. Socotra. Yemen. Oudh. Fragility of Strenght. Irresponsible. Behaviour. Narcotic.

(Toto jsou termíny, které Alessandro Gualtieri nechal vytisknout na s flakonem dodanou červenou látku.)

A slova majitele na parfumo: "FANTOMAS  jaksi záhadný a neuchopitelný, velmi tichý, ale také velmi hluboký. A zatím velmi fascinující, protože je subtilní. Vařená, jemně pocukrovaná (a hladká) ovocná dužina v dřevěné misce. Se sotva znatelnou ostrostí v pozadí. Přechází do pepřového (santalového) dřeva."

A JINÝ MAJITEL:"Opravdu to není  špatné, ale ani zdaleka dobré ... nepříjemné ... nespíš je to podobné  syntetickému ovoci s nedefinovaným kořením na pozadí :-("

Tak si vyber