Nejhorší mainstreamové novinky

16. srpna 2014 20:52
Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 16. srpna 2014 20:52

Co se letos opravdu nepovedlo?

dusty
Avatar
16. srpna 2014 21:02

Hlasujem za Calyx pod značkou Clinique. Oproti pôvodnej verzii od Preskriptives je to mdlá egrešová, ba čo egrešová, josty tam cítim,  podivnosť, zbavená akejkoľvek originálnosti, ktorú jej nebolo možné uprieť.

A See by Chloé, aj keď je to ročník 2013, je údesná.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 16. srpna 2014 21:06
Reakce na dusty:

See by Chloe si vybavuju jen z čuchstránky v Elle (nebo kde to bylo), ale přišlo mi to jako bych čuchala k cideru... takže souhlas. :/

Offline slniecko admin
Avatar
17556 příspěvků moje polička 17. srpna 2014 12:10

See by Chloé je niečo neuveriteľné...ako ich vôbec napadlo toto uviesť na trh? Keby kúpili hocakú receptúru nahodenú na trh a mienenú do diskontných pracích práškov, bolo by to lepšie...

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 17. srpna 2014 13:34
Reakce na slniecko:

...See je ještě dobrá, ale co teprve její fraiché...

Ano, obě jsou děs, ale Fraiché ještě větší...

Offline slniecko admin
Avatar
17556 příspěvků moje polička 17. srpna 2014 14:06
Reakce na Miru:

tak ďaleko moja odvaha nesiaha, aby som to skúsila :-D

Online Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 17. srpna 2014 16:45
Reakce na Hoolinkah:

See by Chloe si vybavuju jen z čuchstránky v Elle (nebo kde to bylo), ale přišlo mi to jako bych čuchala k cideru... takže souhlas. :/

Kdyby ta See by Chloé alespoň voněla jako kvalitní cidre, ale ona připomíná pach velmi zvětralého nápoje.

Offline Henri
Avatar
136 příspěvků moje polička 01. zaří 2014 09:54
Reakce na Fleur:

Celou Elle s touto cuchostrankou jsem musela vyhodit a nedocist. K See by Chloe jsem si pricichla v prvnim trimestru. A to jsem mela i neparfemovany sampon a sprchovy gel, ale kdo by cekal zradu v casopise.

Offline jitulech
Avatar
5 příspěvků moje polička 17. října 2014 16:23

Souhlas See by Chloe je hnus a včera jsem očuchala CK Euphoria Gold a přišlo mi to némlich to samý....něco jako zvětralý pivo. Fuj!

Offline qanik
Avatar
76 příspěvků moje polička 26. října 2014 18:24

Dvolím si zaradiť sem Reveal od Calvina Kleina. Ospravedlňujem sa jej milovníčkam, pre mňa je to tá nejprotivnejšia, najotravnejšia a najiritujúcejšia vôňa, akú som kedy na sebe cítila. Neviem kam sa podel kosatec s ambrou, cítila som len nánosy korenia na čudnom dreve. Márne som si umývala zápästia, nakoniec som sa išla celá osprchovať a vydrhnúť. Pritom z papierika sa zdala celkom príjemná.

Offline jerry
Avatar
8953 příspěvků moje polička 26. října 2014 20:08
Reakce na qanik:

S Reveal souhlasím...tohle se hodně nepovedlo

Ale najdou se podle mého nosu ještě horší:

My Burberry

See by Chloe Eau Fraîche + Love Story - Chloe vítězí co do množství

Roberto Cavalli Exotica

Classique Summer Edition 2014

Dolce

Cool Water Man Coral Reef Edition

Cool Water Woman Coral Reef Edition

Anaïs Anaïs Premier Délice

Jour d`Hermes Absolu

DKNY Summer 2014

Jette Black

Néroli & Orchidée

(Vynechávám několik náhodně vyzkoušených avonovek, protože několik favoritů v čele s Femme by tento seznam učinilo skoro nekonečným...).

Online Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 26. října 2014 20:15
Reakce na jerry:

Jsem ráda, že máš na seznamu Jour d´Hermes Absolu. Já jsem ho poctivě zkoušela několikrát na ruku, na papírek, na rukáv - a nemůžu si pomoci, pod jeho květinově-grepovou hořkostí neodbytně cítím žaludeční šťávy. Nicméně stále jsem ochotna připustit, že jako celek vůně není špatná, jenom se prostě naprosto minula s mým vnímáním.

Obdobně to mám s My Burberry - tahle vůně mi připadá velmi nesourodá a její přechody od ostré zeleně ke sladkému mi nedělají dobře. Ale nepřipadá mi, že by byla z vysloveně levných surovin a odbytá.

 

Offline jerry
Avatar
8953 příspěvků moje polička 26. října 2014 20:32
Reakce na Fleur:

Z Jour d´Hermes Absolu mi bylo až fyzicky nedobře - to je snad první vůně od Hermes, která mi vysloveně vadila.

My Burberry je opravdu překombinovaná (od každého něco a dohromady je to mišmaš).

Offline Sára
Avatar
6 příspěvků moje polička 28. listopadu 2014 14:11
Reakce na jerry:

Souhlasím s většinou napsaných a to proto, že některé jsem neměla možnost očichat ale věřím, že to bude stejná katastrofa jako ty co jsem zkoušela...ještě bych přidala Joop Miss Wild - vyšla tuším v roce 2013 ale jelikož považuji značku Joop jako tvůrce pěkných vůní tak tohle mě teda pekelně zklamalo

Offline jerry
Avatar
8953 příspěvků moje polička 28. listopadu 2014 21:01
Reakce na Sára:

To máš pravdu - Miss Wild byla první dámská vůně, která mě v portfoliu Joop! svoui úrovní nemile překvapila....zřejmě to byl začátek nového směru vývoje.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. prosince 2014 21:51
Reakce na jerry:

Tak jsem dneska tu Dolce zkusila a zase tak strašná mi nepřišla. Teda je tam určitá stopa jaru na nádobí, ale je to přikryté hebkým pižmem a sladkostí té papáji, tak se to dá. Každopádně na WC čistič v Knot rozhodně nemá, takže já jí sem musím zaparkovat.

A z toho mála vůní z letošního roku přidávám Bonbon (Viktor&Rolf). Jasný, čekala jsem sladkou vůni, ale kterýho chytráka napadlo, že by někdo chtěl vonět takto:

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 30. prosince 2014 17:41

Tak jelikoz se blizi konec roku musim sem prece jen jeste jednu z letosnich vuni pridat. Dnes jsem tak prochazela pri cekani a dalasi na ruku Si Intense v blahove nadeji, ze po tom, jak se na mne vyradila Si, tohle bude lepsi. 

Hehe, presny opak. Neco tak umele sladce pizmovyho jsem na sobe uz dlouho nemela. Zaplatpambuh za to, ze ted mrzne a ruku se Si Intense mam schovanou v rukavici.

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 02. července 2016 17:08

Pro mě letos zatím nejhorší je YSL Mon Paris -  ovocenka s pačuli a pižmem a kdybych nevěděla, že to je YSL, tipovala bych na nějakou drogérkovku. Sladký syntetický jahodový sirup v teď tak moderní kombinaci s pačuli zřejmě míří na nejmladší generaci. Což samo o sobě není problém, jenže tady tomu chybí kvalita. YSL se musí obracet v hrobě.