Mohou se ze současných mainstreamovek stát klasiky? A z kterých?

11. srpna 2014 22:27
Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 29. října 2014 22:30
Reakce na barbucha:

Já bych řekla, že reformulace asi byla, ale byla povedená. Tu vůni dobře znám a rozdíl nepozoruju. A musím říct, že ji v poslední době potkávám velice vzácně, takže pro mě je to hezká vzpomínka.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 29. října 2014 23:52

A nebude to niečo s vlhkosťou, teplotou, chémiou pokožky? Lebo ja som ju vždy mala zaradenú medzi repelenty, ale mám kamarátku, na ktore vonia tak úžasne, že mi ju musela ukázať, aby om verila, že to fakt sa vonia ňou...

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 30. října 2014 09:19

Tak možná fakt sedí málokomu, jak píše slniečko... a možná jsem na nějakou složku i (čichově) alergická.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 30. října 2014 15:33

Budu muset Eternity znovu vyzkoušet - když byla uvedena na trh, tak se mi líbila a mainstreamovou klasikou se klidně může stát. Nebo se už stala?

Offline pichjit
Avatar
4 příspěvků moje polička 21. ledna 2015 16:24

Myslím že třeba Pleasures už je v podstatě novodobá klasika, má dost přátel i nepřátel.

A ironicky.. Eclat d'Arpege už bohužel považuje za klasiku celý zástup mých vrstevnic stejně jako Light Blue. Lacoste také. Není klasika jako klasika.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 21. ledna 2015 20:53
Reakce na pichjit:

Ráda tě zase vidím/čtu !

Vzpomínám si, že přesně o tomhle jsme diskutovaly někdy před 7 lety - až současná generace mladých dívek a žen, odchovaných Light Blue a Éclat d´Arpege a jablíčky DKNY, doroste do důchodového věku, budou jejich vnučky považovat oslazený citrón či zelené jablko za vůni staroby, zatímco nositelky budou lkát nad tím, že za jejich mládí bývala jablíčka příjemně navinulejší...

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 21. ledna 2015 22:18
Reakce na Fleur:

"budou jejich vnučky považovat oslazený citrón či zelené jablko za vůni staroby, zatímco nositelky budou lkát nad tím, že za jejich mládí bývala jablíčka příjemně navinulejší..."

A všechno to skončí u homeopatických parfémů, takže přičichnutí k nějakému tomu zděděnému vintage parfému bude rovno fatálnímu hazardu 

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 21. ledna 2015 22:30
Reakce na barbucha:

....ne-li rovnou požívání tvrdých drog.

Offline pichjit
Avatar
4 příspěvků moje polička 21. ledna 2015 22:33

Také Vás ráda vidím,  ano už se o tom mluvilo, čas utíká i těch limitek bylo zamlada míň. Smajlík...nejde mi vložit.

Mimochodem, možná nám ty klasiky začali ředit, aby nám je znechutili a vpřed se posunuly právě ty současné novinky.

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 21. ledna 2015 22:51
Reakce na jerry:

....ne-li rovnou požívání tvrdých drog.

A to by se mělo zakázat 

Offline pichjit
Avatar
4 příspěvků moje polička 21. ledna 2015 23:17

A co Kenzo Jungle Elephant!?

Poslední dva roky pracuji dost se zákazníky a je to jediná vůně kterou vnímám opakovaně na ženách všech věkových kategorií a různých stylů. Je naprosto nepřehlédnutelná. Samotnou mě to překvapuje, ani o Chloé to nemohu říci.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 23. ledna 2015 15:57
Reakce na pichjit:

Také Vás ráda vidím,  ano už se o tom mluvilo, čas utíká i těch limitek bylo zamlada míň. Smajlík...nejde mi vložit.

Mimochodem, možná nám ty klasiky začali ředit, aby nám je znechutili a vpřed se posunuly právě ty současné novinky.

o tom som presvedčená...keď sa to tak robí s práškami a kozmetikou, prečo by boli parfémy výnimkou?

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 10:25

Tak ma napadlo....Shalimar Parfum Initial....už má svoju žoviálnu skratku a všetky sme oplakali jeho koniec.

Môže sa stať flanker klasikou?

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 07:10

slniecko Může .

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 19. března 2018 20:07

Mě napadá J´adore, Alien, Angel ...