Káva

29. října 2020 12:21
Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 17. listopadu 2020 10:02

andry Jo, už jsem taky zjistila. Ovšem vražedné poštovné a já gurmánky na sobě moc nemusím - jen ovoňovat Kdyby Dalia silně zatoužila, existuje cesta...

Offline Lu
Avatar
161 příspěvků moje polička 30. listopadu 2020 19:22

Korsičanka andry Já ji mám z Ameriky přímo od výrobce. Loni na jaře jsem ji sháněla a tehdy na Parfumarii tato konkrétní vůně nebyla, jiné od této značky ano. Nebyla ani na e-shopu značky, napsala jsem jim tedy dotaz, jak to s vůní vypadá. Odpověď přišla přímo od tvůrce Roberta Eldera - prý se vyrobí vždy jen omezený počet kusů, a další várka je závislá na dodání náležitých surovin. A že následující plánuje v září..... A opravdu mi za pár měsíců přišla zpráva, že je Espresso k dispozici. Zásilka přišla poměrně rychle v krásném balení. Pro mě příjemná zkušenost a zatím nej kávová vůně.

Offline andry
Avatar
2696 příspěvků moje polička 30. listopadu 2020 19:25

Lu ale to je moc mily servis! Je fajn cist, ze jim na (potencialnich) klientech zalezi :)

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 30. listopadu 2020 19:25

Lu Tak to je pěkná zkušenost, vždy mě potěší, když nějaká značka vzorně reaguje

Offline Lu
Avatar
161 příspěvků moje polička 30. listopadu 2020 19:31

Moc se mi líbí Follow, problém je, že barví, to jediné mě odradilo od nákupu celého flakonu. 

Barví tedy i další má kávová láska Habana 500 od Reniera, od které jsem dostala flakon. Na tmavší oblečení to nevadí, na kůži se musí lehce nebo pod dlouhý rukáv, já nejraději pod vlasy. Je to držák, takže stačí málo.

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 17. března 2024 11:13

Café Tabac od Aedes de Venustas: nejvýraznější je v této dvojici z názvu samozřejmě tabák, ale káva se tu objevuje v mnoha podobách (káva s kardamomem i napěněné cappuccino).