Vůně kosmetiky

03. zaří 2014 19:05
Offline Henri
Avatar
136 příspěvků moje polička 01. zaří 2014 13:06

Posledni dobou me fascinuje vune klasicke modre Indulony, mne samotne pripomina Chanel 19 Poudré a i No.5 Premiere nebo i No.5 edp. Mate tip na vuni, v niz citite Indulonu vy?

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 23:05

Tak mezi vůni kosmetiky a klidně i té modré indulony bych určitě zařadila White od Puredistance. Ale to je poněkud drahej špás.

Z těch cenově přijatelnějších sem podle mě patří všechny vůně Sylvaine Delacourte.

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 23:31

Tak trochu jako Indulona - vedle jiného - mi voní Dia (Amouage) - bíle, krémově, indulovově, luxusně... nádherné!

A zrovna nedávno jsem si uvědomila, že Santal Royal má v sobě stopu vůně pudrů a další dekorativky Lancome přelomu 80./90. let. Stopa růže tam je... a ještě něco, těžce definovatelného. Každopádně mě to velmi mile překvapilo a Santal Royal miluju od té chvíle ještě o něco víc. 

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1059 příspěvků moje polička 23. května 2018 17:30

Z toho, co znám, mi ji nejvíc připomíná Tabac Original EdT svými krémovými květinami, tedy po úvodních aldehydech a citrusech. Doporučuji vyzkoušet. Poměr ceny a vůně je v tomto případě neuvěřitelně příznivý. Většina současného pánského středního proudu zdaleka nedosahuje jeho kvalit.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. května 2020 21:10

Kosmetický krém mi hodně asociuje Cheap&Chic od Moschina.