Slumberhouse - hromadný nákup a porcování

27. října 2019 09:50
Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 04. prosince 2019 13:41

Vzhledem k tomu, že jsou všechny vůně z podzimní kolekce mimo Sibet vyprodány, tak jsem koncem minulého týdne flakon Sibet koupila, ať nepromarníme příležitost  

Po dnešním telefonátu s lulua mám následující info ohledne vůní Sova a Jeke: zatím v lulua nemají ani potvrzeno, že by vůně byly z USA odeslány, tudíž ani oni neočekávají, že by se v nabídce objevily ještě před vánocemi ... což bych brala jako dobrou zprávu

Podle mně dostupných informací ze Slumberhouse, je možné, že budou doplněny i ostatní vůně, i když asi ne v tom počtu flakonů jako v první dodávce. Každopádně počítám s nákupem 2 flakonů Sova + 1 flakon Jeke. Pokud bude zájem o medvíďata ostatních vůní (Baque, Ore, Norne), dejte mi prosím vědět, založím dlaší flakon k medvědění...

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 04. prosince 2019 15:40

prďola Je to napínavé jak detektivka, že? 

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 04. prosince 2019 16:12

Korsičanka Přesně tak! Navíc je tohle antiPR bez jakýchkoliv uchopitelných pravidel pro všechny zúčastněné poměrně adrenalinová záležitost

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. prosince 2019 22:48

prďola Musím teda říct, že u nás se vůně Baque moc líbí klukům i mně. Ovšem úplně nejvíc naší kočce. Neustále mi z věšáku bere šálu a válí se v ní, ale to jste fakt neviděli. Trochu ji podezříváme, že je zfetovaná. Úplně v extázi.

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 04. prosince 2019 23:06

Renusatko To je skvělé! Kočička má dokonale vypěstovaný cit pro skvělou vůní!

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 04. prosince 2019 23:11

Renusatko Toto mi dělala kámoščina kočka u Deliny:))

Offline Dali2011
Avatar
příspěvků moje polička 26. prosince 2019 20:15

prďola Ore je moc krásná, dneska mi s jedním jediným střikem dělá milou společnost celý sváteční den, moc děkuju

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 26. prosince 2019 20:49

Dali2011 To mě moc těší!

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 10. června 2020 01:38

Pro všechny zájemce o případné další vůně - Josh uvádí toto ohledně vůní odeslaných do lulua.pl:

"Massive order lost in the post. Sent about 18 parcels overseas since corona started. Not a single one accounted for. Trying to figure out how to get Lulua more bottles but no option looks promising right now."

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 05. července 2020 00:25

V lulua je opět k dispozici Norne a nově i Sova...

Offline Dali2011
Avatar
příspěvků moje polička 05. července 2020 10:45

prďola Juuu, to je potěšující zpráva

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 05. července 2020 11:58

prďola Tak pozor na překupníky! To si Josh pospíšil-asi corona pomohla výrobě() Sovu od tebe někdy vyzkouším a na Norne se na podzim těším:)

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 05. července 2020 14:30

Dali2011 Korsičanka Doufám, že tam přibudou i další poklady...

Toto by mělo být ještě z doby začátku coronakrize - jak nic nelétalo, tak nebylo jak dopravit. Ve svém posledním postu jsem zkopírovala info od Joshe, kde zmiňuje, že do lulua poslal celkem 18 balíků, které zatím nedorazily. Tak snad budou postupně přicházet a my budeme moct nadšeně utrácet

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 05. července 2020 16:53

prďola Už se taky těším, jak budete VY nadšeně utrácet a já nadšeně oňuchávat

Offline černá káva
Avatar
1906 příspěvků moje polička 05. července 2020 18:07

prďola To jsem ráda, že tě po dlouhlé době "vidim" a ještě ctu, ze bude sova.

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 22. prosince 2020 09:14

Z neuvěřitelně dlouhého příspěvku Joshe vybírám: "...Bottles of Sova / Norne / Jeke / Ore / Sibet are being shipped to Luckyscent/Scent Bar (LA/NYC), Fumerie (PDX) and Lulua (Krakow & Katowice) this week. Assuming nothing insane happens during postal transit, these should be available stateside by the end of this week, and hopefully Lulua will have bottles for overseas customers before Christmas. It’s hard to say, the post can be quite erratic this time of year. I hope to have the cask of Baque bottled by the start of January as well...." 

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 22. prosince 2020 18:49

prďola tak kdy se na ne vrhneme?

Offline černá káva
Avatar
1906 příspěvků moje polička 22. prosince 2020 18:51
Reakce na andry:

prďola tak kdy se na ne vrhneme?

​Asi po svátcích ?

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 22. prosince 2020 19:01

andry Ona ta Joshova zpráva je neskutečně optimistická, když věří, že V Lulua budou vůně k dispozici ještě před vánocemi. Já bych to viděla úplně nejdřív mezi svátky, spíš začátek ledna.

No a do té doby tady zase připravím nějaký rozpis na hromadný nákup

Renusatko Připomínám, že stále ještě mám tvůj kabelkový flakon na odstřik

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 22. prosince 2020 19:03

prďola No to jsi dobrá, to už dávno nevím. Jako já se určitě medvěda účastním. Baque už dochází a mám zálusk i na jiné.