BB, CC, DD a další zázraky...

23. března 2016 09:29
Online Miru
Avatar
13808 příspěvků moje polička 23. března 2016 09:29

...nikde jsem toto spec téma nenašla, resp. nejspíš je to někde v makeupech nebo krémech na obličej.?.,

ale myslím,

že by se hodilo...

(pokud tu někde je, tak se omlouvám...)

BB, CC, DD a další zázraky

Moje zkušenosti:

Clarins

(děkuji místní zkoušecí guru...)

následující dva produkty - velmi dobré, velká spokojenost

Base 02 Champagne

BB 01 Light

Estée Lauder

(ze vzorku - velmi dobré!)

SKIN79

(zbytek od kámošky na vyzkoušení - velmi dobré!)

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 23. března 2016 18:57

Nějak mi unikl EE krém od Estée Lauder.

Zná někdo ?

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 23. března 2016 21:00

až bude XX, tak do mňa nezabudnite šťuchnúť...

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 23. března 2016 21:03
Reakce na náťa66:

tiež mi to ušlo, ale úprimne, nejako sa nepídim...BB bol skvelý, ale CC mi totál dráždil pleť...čím ako má byť EE niečo iné?

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 24. března 2016 14:14
Reakce na slniecko:

tak přesně na to jsem se byla zeptat v Sephoře a : od CC se liší tím, že má odstíny ( myslím 2), takže má spíše blíž k BB, jen je jemnější a mělo by redukovat zarudnutí, pigmentové skvrny a jiné barevné změny.

je tedy spíše korektivní, CC má i antiage, hydrataci, výživu...

Mám oba kelímky na zkoušení, uvidíme zítra.

Ještě poznatek: všechny prodavačky se shodují, i když má každá jiného favorita, že s BB od Clarins se opravdu udělat chyba nedá 

Já ještě doporučuji vyzkoušet SAMPAR, pro majitelky suché, dehydrované pleti, ideální !

Online Miru
Avatar
13808 příspěvků moje polička 24. března 2016 18:07
Reakce na náťa66:

...mohu potvrdit, že ten CC  Estée Lauder je fakt dobrý! 

Ale vzhledem k ceně po dopotřebování mého BB v červeném obalu(viz výše) koupím od Clarins...

A hodlám koupit tu bázi Clarins, je perfetní pod cokoliv

(až budou v dubnu ty slevy - Shopping Fever...).

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 26. března 2016 10:10

Estée Lauder :

CC - znovu mě přesvědčil, že jediný krém dokáže zázraky, vyživovat, hydratovat, protivráskovat, sjednocovat, pigmenovat..... sice je poměrně drahý, ale tady cena opravdu odpovídá kvalitě, pleť je  svěží, přitom vypadá  " nenamalovaně" kdo nepotřebuje nějaké extra korekce a krytí, vřele doporučuji.

EE- zcela zbytečně vyhozené peníze.... toto a ještě lepší službu vám udělá jakýkoliv jiný a levnější BB.

I když, možná, kdo má mastnější pleť, ho ocení.  Ale pro normální pleť nedoporučuji a pro suchou už vůbec ne - trochu  pne.

Já bych ho doporučila hodně mladé pletí.

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 07. dubna 2016 20:54

Dnes jsem si konečně po opakovaném zkoušení koupila CC crem od Chanelu a jsem spokojená jak želva. Měla jsem asi 6x vzoreček, takže jsem věděla, co čeho jdu. Mou smíšenou a citlivou pleť s rozšířenými žilkami dobře hydratuje, takže mi pod něj stačí jen sérum. Krytí je velmi dobré a navíc se barva částečně přizpůsobí tónu pleti, krásně s ní splyne, takže nemusím mít jiný odstín na jaro a jiný na léto. A nezalézá mi do mimických vrásek a dá se použít i jako korektor pod oči.

Mám z něj stejný pocit, jako Náťa z Estée Lauder.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 08. dubna 2016 08:49
Reakce na Alena_In:

tak ten teda vyzkouším !

Nový BB od Clarins : BB Skin Detox Fluid SPF25 z kolekce Instant Glow

Více kryje než původní, více projasňuje aniž by působil leskle, má vysoký SPF, a více pečujících látek.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 09. dubna 2016 11:38
Reakce na Alena_In:

Mohu se zeptat, jaký máš odstín ?

Já si vzala 20 a na obličeji mi přijde taková " zimní".

Ale jinak je bezvadný, opravdu takový korektorový, pleť úžasně sjednocená, kam se hrabe Estée lauder !

Ta má spíš "ozdravný" účinek, korektivní a dekorativní určitě Chanel !

Takže moje trojka by byla BB Clarins, občas CC Estée Lauder a nejnověji Chanel CC.

 

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 09. dubna 2016 11:49
Reakce na náťa66:

Já jsem si vzala 30, protože ta 20 mi přišla do žluta a to já nemusím. 30 je sice trošku tmavší, jenže po dvou krásných víkendech jsem už v obličeji lehce opálená, za chvíli budu ještě o trošku víc, tak to bude akorát. A navíc ten odstín se přizpůsobí - když jsem si ho nanesla, připadal mi tmavší než má pleť, ale po čtvrthodině krásně splynul s mou pletí.

Korektivní účinek je pro mě nejdůležitější - na obličeji mám snad všechny barvy, občas mám tmavší kruhy pod očima, mám rozšířené žilky a na čele pigmentovou skvrnu (sice světlou a není moc vidět, ale je tam).

Vizážistka ze Chanelu mi ho dala kromě makeupu i jako korektor na tmavé kruhy pod očima a také jako bázi pod oční stíny a na všechno byl super. Hlavně mě nevysušuje a nezalézá do mimických vrásek.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 09. dubna 2016 15:03
Reakce na Alena_In:

tak pro mě Chanel nee.... byla jsem v něm jako v masce. No alespoň ušetřím

Vběhla jsem do Douglasu a paní vizážistka mi opravdu potvrdila, že to není pravé ořechové a nechala jsem se tudíž nalíčit tím novým Clarinsem, mimochodem obsahuje něco jako ten jejich nový krém, co má působit na pigmentaci pokožky už v buňce, takže by měl časem nějaké ty skvrnky a barevné nedokonalosti potlačit, a musím paní vizážistku a posléze i sebe pochválit.... opravdu mám pleť jak z časopisu.

takže všem, co používají BB a CC a ještě nenašli to pravé, nebo chtěji něco nového... nový Clarins ! Za zkoušku stojí stoprocentně.

Online Miru
Avatar
13808 příspěvků moje polička 09. dubna 2016 18:22
Reakce na náťa66:

...a který že ten Clarins přesně.?

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 09. dubna 2016 18:34
Reakce na Miru:

 BB Skin Detox Fluid SPF25 z kolekce Instant Glow ( tuba vypadá stejně červeně)

mají asi 5 odstínů, určitě vyzkoušej, přijde mi lepší než ten původní .

Já počkám do pátku a hurá pro něj

Online Miru
Avatar
13808 příspěvků moje polička 09. dubna 2016 18:41
Reakce na náťa66:

...díky

Ano, ten pátek...

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 09. dubna 2016 18:51
Reakce na náťa66:

Mé sestře ho vizážistka ze Chanelu taky nedoporučila. Ona má pěknou, bezproblémovou pleť, potřebuje jen barevně sjednotit, doporučila jí nějaký lehký makeup. Ještě jí řeknu, aby vyzkoušela ten BB, co doporučuješ.

Já si toho CC dala mnohem méně než makeupu (na to mě upozorňovala) a dobré, žádná maska se nekonala.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 19. dubna 2016 14:17

Byla jsem v Marionnaud .. a všechny vyzkoušené BB a CC ať se jdou vycpat.

Značka Erborian je korejsko francouzská a obsahuje všechny výrobky, na které si vzpomenete.

Já se soustředila na CC a BB a vřele doporučuji vyzkoušet oboje.

CC je bezbarvý, okamžitě se zabarví dle pleti, dá se kombinovat sBB, které má 3 odstíny a toto navrstvení je NEUVĚŘITELNÉ! Pokud pod to CC dáte ještě rozjasňující bázi, výsledek je profesionální.

Prodavačka mi dala balík vzorků ještě BB pod oči, noční péče, denní..... atd, ale to je jiné vlákno.

Navíc si myslím, že svůj další nákup ospravedlním tím, že stejně jako se střídají šampony, i pleť nemá ráda stereotyp !

Offline moajli
Avatar
68 příspěvků moje polička 19. dubna 2016 15:31
Reakce na náťa66:

Erborian BB mám, nevyhovuje mi, hodně vysušuje i když mám pod ním hydratační krém. Odpoledne už mi vyloženě stahoval pokožku a začínal jemně štípat nebo svědit. Mám suchou a dost citlivou pleť a pro mě tedy bohužel ne, i když paní prodavačka nesmírně chválila a já blbec šla místo vzorku rovnou do tuby. Jinak mám ze tří odstínů ten nejsvětlejší a barva úžasná, BB nemapuje, vcelku drží, dobře se roztírá a má i vyšší krycí schopnost než jiné BB krémy, zkrátka má všechny klady, jen ne po mě.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 19. dubna 2016 15:37
Reakce na moajli:

... tak jsi ho i přesto vychválila

Já jsem úplně normální typ, takže víceméně nemám problémy s ničím, proto jsou má doporučení všeobecná. Chápu, že kdo má mastnější nebo sušší pleť se nemůže vrhat do všeho, musí lépe vybírat.

jen jedna připomínka... pod BB krém ? Já mám za to, že pod BB a CC apod. jen sérum ... ale asi je to právě o té individuální potřebě.

Online Miru
Avatar
13808 příspěvků moje polička 19. dubna 2016 15:44
Reakce na náťa66:

...já zkusila oboje - s i bez,  ale i pro mě je lepší pod BB dát krém.

Mám nějaký hydratační od Lancaster(elnino) a dobré.

A kolikmstojí ten Erborian?

Zní to božsky jinak...