Přírodní, “kompromisní” a méně konvenční kosmetika

12. ledna 2021 14:38
Offline Dalia
8785 příspěvků moje polička 25. února 2021 23:43

slniecko většinou obden. Ale myslím, že ji můžeš používat denně.

No a jsi s nimi spokojená? Která Tě z nich nejvíc zaujala? 

Offline slniecko spravce
14729 příspěvků moje polička 26. února 2021 15:28

Dalia zatiaľ fungujem na č.1 s vitamínom C. Je veľmi príjemná, hydratačná, nedráždi. Ako nie nejaký extra zázrak, ale fajn za tú cenu. Až ju dorazím, prejdem na ďalšiu.

Offline marieu
1801 příspěvků moje polička 06. června 2021 12:16

Chvíli jsem teď nekupovala žádné nové produkty, ale poslední dva týdny používám koloidní stříbro jako tonikum a zdá se, že celkem pomáhá na akné. Pleť jako alabastr mi zjevně není souzená, ale ty hrůzy po stranách brady, kde se mi natěsno opírají fasované nejlevnější madeinchina respirátory, jsou doopravdy pryč.
A pak mi celkem sedí oční krém od Caudalie, řekla bych, že mi celkem zabírá na jemné vějířky okolo očí. Kupovala jsem, když měli 15% slevu na kosmetiku, tak to ani tolik nebolelo. 

Ale stále jsem na lovu dobrého tělového mléka-kvalitní složení, dobrá vstřebatelnost, dostatečná hydratace a příjemná parfemace je zjevně nedosažitelnou kombinací... Beru všechny vaše tipy!!!

Offline Miru
10034 příspěvků moje polička 06. června 2021 12:26

...super je, a i moc příjemně a jemně voní po planých růžích

a jinak mám moc ráda oleje od značky Khadi

(mmch, mám od nich šampony)

...dělá hebkou pokožku.

...tenhle je hutnější na pokožce, ale super, když ho smíchám s Whamisa Deep Rich Lotion kolem očí

Offline brrr
5917 příspěvků moje polička 06. června 2021 13:16

marieu To koloidní stříbro vypadá zajímavě. Jaké máš?

Offline marieu
1801 příspěvků moje polička 06. června 2021 13:32

brrr mám tuto značku, kupovala jsem u nás v lékárně.

Miru ty oleje si nechám jako tip na zimu. Barnängen mívá tuším silikony ve složení, minimálně, do toho bych nešla. Ale nechci odsoudit šmahem, určitě se na to podívám!

Offline prďola
2605 příspěvků moje polička 06. června 2021 14:04

brrr marieu Doporučuji koloidní stříbro se zinkem, třeba >> tady <<

Offline marieu
1801 příspěvků moje polička 06. června 2021 14:05

prďola tak to je ještě lepší. Díky

Offline jinx
8989 příspěvků moje polička 08. června 2021 18:37

marieu atopickou pokozku nemam, ale na tele velmi citlivou a uz nechci nikdy nic jineho nez tyto dva. Splnuji vse, az na tu vuni, v tom jsou oba ty kremy dokonale nijake (coz me osobne taky vlastne vyhovuje) Jinak jsou ale doslova pohlazeni pro kuzi, zvlacni, vyzivi, ale nejsou nihak extra hutne a dobre se vstrebavaji. 

Offline marieu
1801 příspěvků moje polička 08. června 2021 19:15

jinx už na to mrkám, děkuju. Atopik taky nejsem, tohle bude na mě už i dost výživná formulace. Na zimu ale, jako když člověk najde . Teď se do veder mažu jen aloe vera gelem z dm drogerie, ale to je fakt jen taková voděnka. Potřebovala bych něco mezi. 

Offline jinx
8989 příspěvků moje polička 08. června 2021 19:20

marieu mam takovy pocit, bliz jsem to ale nezkoumala, ze zrovna ten eucerin se vyrabi v ruzne hutnych konzistencich, mozna by ti nektera mohla vyhovat i ted, ale to ti lepe rekne nekdo povolanejsi v lekarne. Ja vlastne celorocne jedu jednu konzistenci, bez ohledu jestli je leto nebo zima. 

Offline marieu
1801 příspěvků moje polička 08. června 2021 19:48

jinx já mám trochu obavu, že ty lehčí konzistence mívají i u těchto značek ve složení silikony a těm já se už roky vyhýbám kvůli akné (záda included) Musím se na to ale podrobně podívat, abych si tu bohapustě nevymýšlela. Díky za tipy, každopádně!

Offline jinx
8989 příspěvků moje polička 08. června 2021 19:57

marieu aha, jasne, tak to taky nevim. Neni vubec zac.