Přírodní, “kompromisní” a méně konvenční kosmetika

12. ledna 2021 14:38
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 10:17
Reakce na marieu:

Dalia ten krém se mi opravdu líbí, budu ráda, když dáš časem vědět, jak ti sedl.

Já jsem teď někde zas narazila na produkty s propolisem od COSRX (ampoule a krém), to mě taky láká, ale musím nejdřív spotřebovat ty oleje, které mám otevřené. Tak možná na léto, až taky přibyde víc recenzí.

​Určitě dám, ale taky musím nejprve spotřebovat, co mám rozpoužívané.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 18:48
Reakce na marieu:

slniecko taky nemám někdy problém vysolit za sebe, myšleno nejen za kosmetiku,  ale vždycky jsem tak nějak vnitřně spokojenější, když objevím funkční a levnější variantu. 

​A, tak to je jasné, ja len nejako zmysluplne neviem zareagovať na otázku, čo stojí za tie peniaze, nejako nemám celkom od čoho sa odraziť. Napríklad mi dlho vyhovoval aj očný krém od Alverde. No proste používam čo mi sadne a som rada, že sadlo.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 18:50

Dalia Práve pozerám, že Kvitok je bývalá Navia, tak od nich mám veľmi rada tuhé šampóny, hlavne Maca a Ylang.

A som asi ovca, ale rozhodla som sa začať skúšať tie havlíkové masky systematicky, takže dnes plánujem objednať čísla 1-4. Aj tak sa obávam, že konca nedôjdem....77...to bol nápad.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 19:21

slniecko Já od HA dopotřebovávám masku Liči a v zásobě mám krémovou Kopřivu, tu mají ještě jako gel. A už mám v hlavě seznam dalších, které chci.

Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 19:35

slniecko aha, jasné, mně to nedošlo- promiň . A dej vědět, jak jsi na tom s Havlíkem a maskami, to je celkem "projekt" . Tuhé šampony Kvitok musím ještě prozkoumat...

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 20:47
Reakce na Dalia:

slniecko Já od HA dopotřebovávám masku Liči a v zásobě mám krémovou Kopřivu, tu mají ještě jako gel. A už mám v hlavě seznam dalších, které chci.

​Asi spokojná, keď chceš ďalšie, dobre hádam?

marieu jasné, ono tá moja reakcia keď na ňu pozerám mohla pôsobiť aj dosť snobsky, tak som to nemyslela.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 20:58

slniecko Velmi spokojená.

Offline janis
Avatar
příspěvků moje polička 06. února 2021 15:03

Z vlastní zkušenosti doporučuji krémy od Santa Verde, Le Petit Olivier, Alverde. Úžasné jsou od Ella Baché rajčatová řada.

Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 12. února 2021 18:39

janis tak kromě alverde ty značky vlastně neznám. A musím přiznat, že ani to málo od alverde mě nějak nepřesvědčilo

Poslední dobou sháním dobré tělové mléko/lotion a nemám na nic kloudného kliku- hydratační, výžné, dobře vsrřebávací... ze zoufalství už jsem sháněla recepty na domácí kosmetiku, ALE... narazila jsem na kosmetickou řadu &other stories. Složení se mi celkem líbí a jejich lotia mají parfemace jako jejich edt tuším. A za částí z nich údajně Jerome Epinette. Takže lákadlo je o to větší

Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 12. února 2021 20:46

marieu Vzpomněla jsem si na tělová mléka od Weledy, za mě přesně odpovídají popisu Citrusové se z nich vstřebává nejrychleji, ostatní mléka jsou hutnější.

Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 12. února 2021 21:14

ISON weledu jsem krom pár výjimek zatím obcházela z uctivé dálky. Tedy děcka měly plenkový krém a jejich šampon mají doteď. A na ruce jedině skin food. Pročež jsem nabyla dojmu, že budou mít hutnější textury. Citrosové mléko neznám- na léto to zní ale moc dobře. Díky!

Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 12. února 2021 22:52

marieu Za málo! Skinfood je určitě mnohem hutnější než ta mléka. Na léto je to citrusové super, mimo to jsem ho (i ty jiné varianty) ráda používala i jako krém na ruce, dobře se vsakuje.

Offline janis
Avatar
příspěvků moje polička 12. února 2021 23:19

Od Alverde mám oblíbence denní i noční Bio -Lupinen-Peptide (úžasná řada). Fajn je olejíček s růží (kupuji opakovaně) a nyní mám i denní krém s růží - je lehký a dobrý. Chce to hledat a kápnout co sedí!

Tělové mléka

@ marieau Jinak na Notinu mají řadu bio kosmetiky Bio Phytorelax Laboratories. Mám hydratační krém a pleťové mléko - to je bezvadné! Ceny cca okolo 200,-.

Ještě jsou dobré bio produkty od značky Neobio + Le Petit Olivier. Ty jsou v příznivých cenách... Le Petit Olivier je na Fragonito.cz a tělové mléka jsou suprové! Jinak Le Petit Olivier mají i na Dr. Maxu!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. února 2021 18:38

Začala jsem používat Havlíkovu ranní masku Kopřiva a opět jsem spokojená, i když není vhodná pro suchou plet a v tomto ohledu to byl tak trochu přešlap. Ale ráda ji dopoužívám, protože z ní mám dojem, že obličej krásně vyčistí.

A už mám objednané další tři - opět Liči, které plet krásně projasní a zpevní, po letech opět Královskou snídani a jako třetí jsem si vzala masku Kyselina hyaluronová, kterou jsem ještě nezkusila. 

Také už jsem jako noční péči začala používat Havlíkovu Andělskou tvář. Sedí mi, takže spokojenost.

A nakonec zmíním oční krém s růží od Atoku, který už také používám, a zdá se mi dobrý. Jediné, co mi trochu vadí, je pocit lepkavosti po jeho aplikaci, déle se do očního okolí vstřebává. Ale jinak chválím, opravdu se mi zdá, že má pěstící účinky. 

Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 25. února 2021 18:43

Dalia na ty masky se se chystám podívat! Asi si znovu pořídím ranní 3-min čistící. Andělskou tvář jsem taky měla jako noční péči a byla úplně ok. Od Atoku časem pořídím to hydratační/hyaluronové sérum. Ale jinak jsem pod silným dojmem příspěvků od prďola začla pátrat víc po složení a aktivních ingrediencích. Tento týden jsme narazila na Niche Beauty Lab, nemají sice 100% přírodní složení, ale objednala jsem si od nich sérum s antioxidanty a sérum s ceramidy, tak si jdu právě rozbalit balíček a jsem zvědavá...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. února 2021 20:29

marieu Ony jsou téměř všechny uváděny jako ranní 3-minutové masky a čistících je v nabídce slušná řádka. Jen asi dvě jsou jako noční a několik je tělových.

Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 25. února 2021 21:04

Dalia musím se na to fakt podívat, vím, že zásadně rozšířili portfolio... 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. února 2021 21:10

marieu Tady na tu jsem obzvláště zvědavá ...

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 25. února 2021 22:13

Dalia ako často tú Havlíkovu masku používaš? (Potrebujem doraziť tie prvé 4 aby som mohla pokračovať na ďalšie...fakt chcem skúsiť všetky).

Offline Pavlina15
Avatar
příspěvků moje polička 25. února 2021 23:26

Příspěvek vymazán z důvodu porušení pravidel diskuze!