Péče o oční okolí

08. května 2020 16:33
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. května 2020 16:33

Máte oblíbené nějaké konkrétní krémy či gely pro péči kolem očí? 

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 19. května 2020 18:53

Dalia 

Mám ráda krém na oční okolí od Manufaktury sedmikráskový, dokonce u něk používám i tu aplikační hlavici, nedře a netahá kůži, ale hezky klouže a chladí. Používám hlavně v létě. Na vůni sedmikráskové řady naprosto ujíždím. 

Pak hodně používám Nuxe Merveillance, celou řadu, přijde mi, že po ní mám hezky sjednocený tón pleti a pleť jemnou. Zmírňuje kruhy pod očima.

Před časem jsem měla Guerlain Orchidée Imperiale na kontury očí a rtů (ten v modrém kelímku) bych moc příjemný a celkem jsem viděla výsledky. Dostala jsem ho vzorek. Když vidím cenu, tak za ty peníze bych si ho nepořídila.

S čím naopak nemám moc dobrou zkušenost, tak je poslední dobou Yves Rocher. Ten z řady Anti-age global, tak krém byl takový lepkavý a právě ta aplikační hlavice byla nepříjemná na používání. Myslím, že je plastová, zatímco Manufaktura má kovovou a je ten aplikátor i mnohem lépe tvarovaný.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 19. května 2020 19:51

Yvraine Ze sedmikráskové řady mám tělové mléko, olej a deodorant.

Pořídila jsem si oční hydratační gel od Ryoru. Používám asi týden ráno i večer a zdá se mi fajn. 

Značku YR už nemám ráda obecně. Jejich přípravky mi vesměs něčím nevoní a zprotivila se mi i díky různým okolnostem. 

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 19. května 2020 20:04

Dalia 

S Ryorem jsem kdysi dávno začínala, teď si musím dávat hodně pozor na složení. Často používá minerální olej a ten já nesnesu. S YR je to podobné, dřív jsem ho používala hodně, ale poslední dobou mi ty nové řady vůbec nesedí. Přešla jsem pak na Nuxe a Nuxe Bio.

Manufaktura je moje nová oblíbená kosmetika, snaží se to hodně stavit na přírodní bázi, ale zas ne 100% přírodní, což mi přesně sedí. Mám všechny možné krémy na ruce, na obličej používám fluid a krém na oči ze sedmikráskové řady. Ten krém na oči mi přijde v poměru cena / výkon jako jeden z nejlepších, co jsem měla. Ještě jsem si teď při posledním nákupu pořídila růžové sérum proti vráskám, ale zatím nemám vyzkoušeno. Sedmikráskové mýdlo miluji... můžu se ho ve sprše učichat. Tělové mléko mi bohužel nestačí, mám hodně suchou kůži a v kombinaci s tvrou vodou potřebuji hodně promastit. Možná olej, vpije se, nebo je pak kůže mastná? 

Jaký je ten deodorant? 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 19. května 2020 20:16

Yvraine Olej je dobrý, vpije se pěkně. Deodorant je kuličkový a nic moc řekla bych. 

Offline stes
Avatar
7330 příspěvků moje polička 26. ledna 2024 21:10

Co s tímhle...tmavé červené kruhy pod očima, zkoušela jsem zelený i zluty korektor a nic. Ráda bych teda odstranila ty kruhy jako takove,ale stačilo by mne i to kvalitní maskování.

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 27. ledna 2024 09:32

stes musis vrstvit - nejdriv korektor barevny, potom korektir kryci a potom rozjasnovac pod oci :)

Aspon to tvrdi internety

Offline stes
Avatar
7330 příspěvků moje polička 27. ledna 2024 10:46

baltikjo,to jsem zkusila a vylezly i ty vrásky,co tam nemám. Navíc jsem měla hroznej pocit  a už vůbec nemluvim o tom,že ráno tohle dělat fakt nechci.  Myslela jsem na nějaký super korektor, které umí vsechno.

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 27. ledna 2024 11:06

stes A ty kruhy pod očima je nový stav? ...nebo dlouhodobý? Ptám se proto, jestli se spíš nedá najít příčina

Offline stes
Avatar
7330 příspěvků moje polička 27. ledna 2024 11:38

prďola delší....anémie. To řeším,ale teď ty zarudlé oči a oteklé nad hornimi víčky je peklo tak rok. Popř.nevim,kam s tím jít,obvodačka nad tím mavla rukou,navíc jak na potvoru jsem to neměla tolik. Totez na ocnim. Nedá se to vychytat...jakože léky, příroda, stres, nevyspani..nejde to šoupnout do žádný tabulky a porovnat jakože dlouhodobě.

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 29. ledna 2024 14:08
Offline stes
Avatar
7330 příspěvků moje polička 29. ledna 2024 20:09

baltik omg,tolik času, to je k realizaci tak jednou tydne,ale samozřejmě díky moc,to video je velmi dobrý.