Masky na obličej atd.

20. zaří 2014 18:58
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 10:44

Sweet Potato Na Kurtizánu jsem taky koukala, ale nakonec jsem si vybrala Andělskou tvář. A taky se mi ohromně líbí ty barevně seřazené tuby. A celkově to balení v tubičkách je mi sympatické.

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 20:01

Lidi, keď ja si z tých 77 neviem vybrať , ani len, čím začať...

(do záznamu, používala som úspešne Kurtizánu očný krém a na striedačku používam s Omorowicza, balzam na pery z tej istej rady mi bohvieako neulahodil, pleťový krém Krásna pani fajn, dséra používa Krásnu slečnu a veľmi dobre....mala som kedysi nejakú trojminútovú rannú masku, ale len vzorku ale nezaznamenala som nejaký účinok na ten jeden pokus)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 20:42

slniecko Tak já zatím znám jen masku Královská snídaně a masku Liči, co ted používám. První si už nepamatuju, ale Liči za sebe mohu jen doporučit.

Offline whiskas
Avatar
19503 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 12:05

Sweet Potato Ty jejich tuby jsou krásné. Ovšem teď jsem se spokojila jen s nabídkou v DM a koupila  "Ranní masku". Je velmi příjemná :-) a mám chuť zkusit něco dalšího, včetně cibulového šamponu :-D. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 12:12

whiskas Kterou? 

Offline whiskas
Avatar
19503 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 14:04

Sweet Potato Pečující a čistící 

Myslela jsem, že ranní mají jen jednu :-D.

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 14:35

whiskas Tak ta Královská snídaně je taky tříminutová ranní maska, možná jsou i další. Ať slouží.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 15:54

whiskas Sweet Potato Z masek HA se dá vybírat ještě zde

Offline whiskas
Avatar
19503 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 16:13

Sweet Potato už se těším na další :-). 

Offline squeezyfox
Avatar
příspěvků moje polička 15. zaří 2021 13:58

Máte někdo zkušenost s některou z těchto masek https://www.vaseplet.cz/maska-na-akne/ ? Příprava se zdá hrozně jednoduchá tak si říkám jestli to vůbec může mít nějaký efekt. Případně jestli nemáte tip na nějakou se kterou máte dobrou zkušenost? Jde mi zejména o akné ale i o celkové zdraví pokožky. Dík

Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 29. listopadu 2023 11:29

Než dorazily čistící náplasti na nos /tímto ještě jednou děkuji marieu /, pořídila jsem masku na čištění pórů od benefit, je naprosto skvělá, doporučuju. Stejně tak mě nadchla pleťová maska Aqua bomb sleeping mask značky belif, pleť je po ní jemná, hebká, hydratovaná, fakt jak z reklamy. 

Offline stes
Avatar
7287 příspěvků moje polička 30. listopadu 2023 09:20

Rozmackany avokádo a peeling logrem z kafe. Doporučuji, tedy v obráceným gardu.

Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 30. listopadu 2023 09:41

stes 

Logr je bezva /nebo prostě mletá zrnková káva/, třeba ještě v kombinaci s medem a oliv. olejem, avokádo by mě osobně dobrou službu neudělalo, neb jsem alergik, sníst ho můžu, na obličej nenene. 

Offline stes
Avatar
7287 příspěvků moje polička 30. listopadu 2023 10:14

euridike já zas nemůžu cokoliv medový na obličej,přitom jist mi med nevadí. Ale kafe je nej. Mně přijde logr jako trochu mastnej ,tak olivac jsem nezkoušela,ale zkusím.

Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 30. listopadu 2023 17:07

stes 

Mně by med ve formě masky asi taky vadil, protože masku mám na obličeji třeba deset, patnáct minut, peeling jde pryč rychle, takže tam mi to nevadilo. V tomhle ohledu už raději moc neexperimentuju, měla jsem letos v létě pocit, že dát na pár minut na čelo rozmačkaný kousek banánu nemůže nic hrozného způsobit, no spletla jsem se, hodně. :) Ten olivový olej je v peelingu fajn, nevadil mi ani v době, kdy jsem měla problematickou/smíšenou pleť.