Masky na obličej atd.

20. zaří 2014 18:58
Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 20. zaří 2014 18:58

Už dávno jsem neměla na obličeji masku a po létě by si to určitě zasloužil. Hledala jsem nějaké, co neznám a zaujala mě nabídka značky Le Chaton, řada Argenté. Nemáte někdo zkušenost? Třeba jejich tvarohová maska vypadá zajímavě.

Offline Ágnes
Avatar
5 příspěvků moje polička 21. zaří 2014 09:35

Tak tu zrovna mám a vyhovuje mi. Když si líznu, tak je sladká je tam opravdu ten med. No já nedokážu posoudit, zda pomáhá. Spíš to beru jako relaxaci a takovej pocit, že se starám o obličej. Prostě jsem ji přihodila k objednávce. Čas od času mají akci poštovné zdarma a nebo nějakou jinou slevu. Kupuju jen v těch akcích. Jinak je to dražší kosmetika. Na vyzkoušení mají i testery. Nutno dodat, že mám normální pleť bez nějakých problémů, takže řeším jen výživu pleti.  

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 27. zaří 2014 12:48
Reakce na Ágnes:

Dík, taky ji tedy zkusím a ještě potřebuji nějakou hydratační masku.

Offline Ágnes
Avatar
5 příspěvků moje polička 27. zaří 2014 19:16

No oni mají dost dobrej hydratační přípravek - ale není to maska. Jmenuje se to Force hydratante fluid. Je to hodně tekutý, spíš je to takový jemný mlíčko. Dává se toho jen trochu. To si dávám ráno pod krém. Co jsem ale "objevila", že mi dělá dobře na pleť  pleťový olej Růže od Saloosu. Koupila jsem ho min. týden a nemůžu se nabažit. A to jsem si myslela, že růži v parfémech nesnáším. Ale prý zklidňuje ženskou psychiku.   

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 29. zaří 2014 10:10

Ať jsem měla koupenou jakoukoliv masku, žádná se nevyrovnala domácí výrobě... dělám si teda jenom takzvanej peeling, ale podle mě je to dva v jednom (t.j. i maska): olivovej olej, med (příp. cukr) a sůl.

Výhoda je, že suroviny jsou vždy při ruce - a když si tím pár minut masírujete obličej, nějaká výživa proběhne taky. Tváře jako miminko jsou slabej výraz!

Přidaná hodnota - užijou si i ruce!

Online RoSa
Avatar
8063 příspěvků moje polička 29. zaří 2014 10:20
Reakce na barbucha:

Případně lze použít i do salátu - to je moje oblíbené složení:

olivový olej, med, sůl (a ještě přidávám šťávu z pomeranče)

Offline foxy
Avatar
88 příspěvků moje polička 05. října 2014 19:00
Reakce na Ronna:

Ctu to az ted, zrovna mam na obliceji Clarins masque creme anti soif. Prijemna, hydratacni a zvlacnujici. Vubec me na pleti nepali. Lze aplikovat na doporucenych cca 20 min a oplachnout nebo i na celou noc a omyt az rano. 

Offline JanaHa
Avatar
4 příspěvků moje polička 14. ledna 2015 15:39

V Sephore je značka Sampar, maju skvelú hydratačnú masku alebo enzymatický peeling s tuším rozmarynom. Bomba vec aj vysledok za pár minút! 

Offline tina
Avatar
5832 příspěvků moje polička 17. května 2017 07:40

Poraďte mi prosím nějaký dobrý peeling.

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 12. června 2017 23:10
Reakce na tina:

Já mám teď Ziaja Manuka Tree Purifying a jsem spokojená. Je to hustá pasta a je levná.

Online slniecko admin
Avatar
17518 příspěvků moje polička 12. června 2017 23:30
Reakce na tina:

Odkedy mi zrušili thermal od EL, tak nedám dopustiť na tento:

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 13. června 2017 07:56
Reakce na barbucha:

Ať jsem měla koupenou jakoukoliv masku, žádná se nevyrovnala domácí výrobě... dělám si teda jenom takzvanej peeling, ale podle mě je to dva v jednom (t.j. i maska): olivovej olej, med (příp. cukr) a sůl.

Výhoda je, že suroviny jsou vždy při ruce - a když si tím pár minut masírujete obličej, nějaká výživa proběhne taky. Tváře jako miminko jsou slabej výraz!

Přidaná hodnota - užijou si i ruce!

Na masky jsem lajdák, ale sem tam mě to chytne a masku si dám. A také považuji za nejlepší ty z domácích ingrediencí.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. února 2018 20:22

Nezkousely jsme nekdo?

Offline evik77
Avatar
756 příspěvků moje polička 17. května 2018 10:16

Má někdo, prosím, zkušenost s  Himalaya Herbals čistícími peelingy? Konkrétně mě zajímá z Nimba.    

Offline Hanka Belova
Avatar
příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 13:10

Máte zkušenosti se slupovací zlatou maskou?

Offline whiskas
Avatar
19445 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 10:27

Mutziputzi Ne, ale právě testuji tuhle od Sensai. Po prvním použití (prodavačka mi doporučila nechat ji působit přes noc, jako noční krém) je můj dojem takový: opravdu dobře hydratuje, pleť byla ráno vyživená (nevypadala jsem tedy jako seschlé jabko :-D), vypnutější (slovy blogerek, taková "naducanější" ), zářivější. Pokud se tnto efekt bude opakovat i po další aplikaci, jdu pro ni. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 00:27

Zatím nejlepší masky, jaké jsem kdy měla, jsou z Havlíkovy přírodní apotéky. Už pár měsíců používám jejich krémovou ranní masku s liči a je úžasná! A jelikož pomalu dochází, zkusím teď další jejich produkt, tentokrát masku s kopřivou. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34713 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 09:46

Dalia Ty jejich ranní masky jsou super. Na jaře jsem měla pocit hrozně suché pleti z roušek (už jsem si asi zvykla), zachránila mne ta modrá hydratační. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 09:57

Sweet Potato Také jsem z nich nadšená. Kdysi jsem měla tu s názvem Královská snídaně, nebo tak nějak, kterou bych si zase někdy ráda zopakovala.

A zkoušela jsi i jejich krémy? Já zatím ne, ale jeden na noc mám objednaný, tak jsem zvědavá.

Offline Sweet Potato
Avatar
34713 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 10:05

Dalia Královská snídaně pro pleť, to je jedna z jejich vlajkových lodí.

Koupila jsem si Krásnou kurtizánu, haha, byla ve slevě.

A dceři Krásnou slečnu.

Já bohužel nepatřím k těm, co vyzkouší krém a hned vidí, jak je úžasný, zázraky ani nečekám, tak ti můžu jen napsat, že je mi příjemný. Na jejich "vůně" už jsi asi zvyklá, že.

A snažím se zbavit své závislosti na balzámech na rty používáním toho jejich. Nic problematického by v něm snad být nemělo.

(Po pravdě - stejně se mi nejvíc líbí ty jejich podle barev seřazené tubičky)

Dostanu pokaždé hromadu vzorečků, ale nikdy si nepamatuju jména. Zaujalo mne takové ranní dvojfázové cosi, musím si to dohledat.