Cruelty-free pleťová kozmetika

29. zaří 2017 19:43
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 22:02
Reakce na Unnamed:

Dnes som objednávala na cult beauty šampón. Do polnoci majú poštovné zdarma na vlasovú kozmetiku. A zvažujem či neobjednám niečo od Charlote Tilbury, do konca mesiaca je na značku poštovné zdarma. 

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 22:06
Reakce na Ounz:

Ja taky mam stop stav, objednavat budu az nekdy v pristich mesicich. Ale ten Niod urcite vyzkousim.

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 22:09
Reakce na paktofonika:

Taky vyuzivam ty ruzne akce typu postovne zdarma ci slevy na nakup. Od Tilbury mam jednu dobrou nude rtenku Pillow Talk, jinak tu znacku moc neznam, zkusenost by me zajimala.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 07:42
Reakce na paktofonika:

A ešte som zabudla ja trubka 

Samozrejme Tata Harper. Mala som Regenerating cleanser a určite si ho znovu raz kúpim. Len tá cena  A nedávno som zistila, že Tata Harper majú aj v Ingredients

Měla jsem od nich (jenom na vyzkoušení v originálním vzorku) sérum a nepřenesla jsem se přes to, jak nelibě mi vonělo, vlastně spíš páchlo - jako nějaká kafrová mast.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 07:55
Reakce na Unnamed:

Tak, když zkusíš, dřív než já dej report.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 08:28
Reakce na Fleur:

Ja som od nich nič iné neskúšala preto som písala len o tom čističi a ten vonia ovocne? Vôbec mi jeho vôňa neprišla nepríjemná. Je to fakt škoda ze to sérum smrdí, ešte pri tej cene. Nemohla byť vzorka stará? 

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 18:41
Reakce na paktofonika:

Myslím, že vzorek byl v pořádku - měla jsem ho z Ingredients, kde značku vedou, tak předpokládám, že si i vzorky hlídají a nechtějí odradit potenciálního zákazníka.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 01. října 2017 15:27

No, tak postupne čekujem kúpeľňovú skrinku a ..zdá sa, že Darphin môžem škrtnúť , Decleor je ok, aj keď materská spoločnosť nie, ale tak povedzme...

O kozmetike Ahava som našla strašne málo informácií....neviete niekto?

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 02. října 2017 23:27

Ok, tak dnes som išla automaticky doplniť nejaké základnosti z Balea, padol mi zrak na nové jednorázové masky a na nich rovno nápis "Made in China"...fasa, ďalšia vec, ktorú škrtám...

Amun
Avatar
26. října 2017 14:45
Reakce na slniecko:

to je docela zajimave, Balea se aspon pred lety dost chlubila tim, ze netestuje (made in china, mmm). Zaroven nevim, jestli jako made je neco jineho, nez prodej, takze se tomu narizeni vyhnou... osobne jsem jim to nikdy moc neverila. Alverde certifikat melo, Balea ne..

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 26. října 2017 16:30

Grown Alchemist

Zkušenost mám ale jenom s šampónem a kondicionérem.

GROWN ALCHEMIST RESPECTS ANIMALS AND AS SUCH, NO PRODUCTS OR PRODUCT INGREDIENTS ARE TESTED ON ANIMALS. THEIR PRODUCTS ARE ALSO FREE FROM ANIMAL INGREDIENTS.

Rahua

Nedělají ale pleťovou kosmetiku, jenom tělovou a šampóny. Ty jsou výborné.

https://rahua.com/eu/faq.html

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 26. října 2017 17:32
Reakce na Amun:

No, to tiež neviem, ako je, ale rozhodne mi to na kľude nepridalo...sú to také nové jednorázové masky nie v sáčku ako predtým, ale v malinkom kelímku.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 28. února 2018 20:46

Věc se má totiž tak, že věci, které jsou vyráběné pro zahraniční firmy v číně a budou se vyvážet se testovat nemusí.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 28. února 2018 21:13

Solathis čo je pekné vydieranie.

hm...takže myslíš, že Baleu môžem zase nazad zaradiť ?

Apropó, teraz som skúmala tie RBR kvapky a sú len 3 odtiene...stačí to?

To je vlastne dotaz na dekoratívku, spýtam sa tam.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 28. února 2018 21:17

slniecko Určitě hej, dělají to v anglii, takže pokud jsi typická světlá středoevropanka, nebudeš mít problém. U nás ho mají ve vybraných Douglas parfumeriích.
V péči se zdaleka tolik nevyznám jako v dekorativce, zatím jsem se k ní nedostala (protože jsem si předsevzala, že nejdřív dodělám to, co mám doma), takže to chce zjistit, jestli tam část produkce nechávají, nebo to všechno vyváží, no. Kdyby nechávali, šla by balea do koše. Pokud ne, tak je to Ok

Jinak se tu někdo ptal na Korres, tak ten prosím už CF není, začali vyvážet do Číny, stejně jako Nars.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 28. února 2018 23:49

Solathis no, ja mám práve pomerne svetlú pleť, tak sa mi makeup často proste blbo zháňa, alebo ho potom ešte prepúdruvávam kus svetlejším púdrom.

Čo sa Baley týka, tak tam som už medzitým nahradila všetko okrem ich Q10 masky a ampúl, tie majú fakt dobré (sranda je, že aj Alverde má, ale nie sú tak účinné), ale tak proste budem skúšať ďalej.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 01. března 2018 08:40

slniecko ja z pece pouzivam v podstate akorat krem od Bione a sem tam trosku kokosaku, takze uplne nejsem schopna poradit, cim to nahradit. Ale prislo mi, ze by prehled mohla mit Emi.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 18. června 2019 19:38

Denný krém, nemastný, nelepivý, ľahunký ako pierko, ale zároveň vhodný na zrelú pleť a s UV filtrom? Anybody?

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 18. června 2019 20:41

slniecko Eminence ma hned nekolik variant, ja ja zkousela tu vanilku, ktera mi prisla hutnejsi, z nabidky bych vybrala bud bright skin moisturizer nebo krem s mucenkou (ale tam jsou mineralni filtry  tak tipuju vetsi hutnost). Fajn je, ze se vsechno da redit jejich tonikem (nebo taky ruzovou vodou, odzkouseno v praxi).

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 18. června 2019 21:23

Solathis to riedenie je zaujímavé, ale pri UV filtri to nemôžebyť tak trochu problém?

A vďaka, popozerám, či túto značku niekde nebjavím tu.