(Aj blbé) kozmetické dotazy.

17. října 2016 11:10
Online 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 23. listopadu 2020 20:57
Reakce na Yvraine:

Máte někdo zkušenosti s kosmetikou Caudalie? Děkuji

​Claudalie ma fajn veci, zalezi co chces, je to organicka kosmetike, franzouzi cca ze zacatku 90 let, mela jsem asi 4 veci a dobry, nic k cemu bych se musela asi vracet, nicmene mi to nijak nereagovalo (coz je u me palec hore)

Online 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 23. listopadu 2020 21:07

Miru osobne se vyhybam vsem cisticim pomuckam, at uz tvrdi ze jsou cistici nebo na odstraneni odumrelych bunek, oboji lze delat daleko setrneji. Za me ne. Krom toho udrzet to cite je taky pruda.

CeraVe je fajn. Docela dobry slozeni za tu cenu. 

Online 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 23. listopadu 2020 21:22
Reakce na Miru:

...znáte někdo.? Kolegyně z práce na to pěje chvály...:

https://www.biorythme.cz/

​nerozumim tomu tolik co nekteri tady, asi by ti to spis potvrdila prďola ale vsechny ty kremy maji bambucke maslo a kokosovy olej (vsechny co jsem rozklikla) to nebude sedet vsem, spis sussi pleti? Plus teda kosmetima co vydrzi bez konzervantu neexistuje. Co se aktivnich latek treba proti znamkam starnuti tyce, tak to moc nevidim, treba u toho Smyslna kremu, myslim ale, ze muzou byt pocitove velmi prijemne. 

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 24. listopadu 2020 03:59

0zero7 

Děkuju moc!

Online 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 24. listopadu 2020 17:05

Miru Neni zac :)

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 10:25

Miru Trochu se zpožděním, ale ona to hlavní napsala už 0zero7 - ty nabízené produkty mohou být asi pocitově příjemné, ale to je asi tak všechno.

Žádné aktivní složky a de facto se jedná o směs másel s malým množstvím olejů. Prodejkyně by si hlavně měla ujasnit rozdíl mezi krémem a mastí, protože to co nabízí, jsou výhradně masti (směs másel a olejů). Krémy jsou emulgované produkty (tj. vždy olejová + vodní báze).

A ještě mě napadlo, že vůbec nechápu, proč do roztopených másel s teplotou tavení vyšší než 40°C přidává kvalitní oleje lisované za studena a tím je totálně degraduje. To nemá hlavu ani patu

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 10:48

prďola Mě by velmi zajímala tato značka, dostanu ji jako prozrazený vánoční dárek, tak ať vím, na co se mohu těšit a co mám očekávat: https://www.dulcia.cz/kolekce-exclusive/exclusive-pletovy-krem-denni-zpevnujici.html

Budu ti moc vděčná, když si najdeš chvilku času na úsudek.

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 11:04

Fleur Podívala jsem se zatím jen na ten jeden produkt a nevím, jestli složení, které tam uvádějí je úplné (na krabičce musí být kompletní, na webu se s tím prodejci ani výrobci moc nemažou), ale podle uvedeného to vypadá, že se můžeš těšit na velmi příjemnou a složením pěkně promyšlenou péči

Zajímavá značka, určitě se podívám i na další produkty, díky!

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 12:30

prďola Já děkuji za odpověď, navíc potěšující!

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 17:21

prďola 

děkuji moc.!.

Momentálně jsem nadšená z následujícího přípravku. Nemám sice ten přístrojek na aplikaci, tak aplikuji obyč prsty, vmasíruji do pokožky a obličej je krásně vypnutý.

https://www.notino.cz/foreo/ufo-make-my-day-ochranna-pletova-maska-s-hydratacnim-ucinkem/

(akorát kolem očí dám výživný krém od Shiseido)

https://www.notino.cz/shiseido/waso-giga-hydrating-rich-cream-bohaty-hydratacni-krem-pro-normalni-a-suchou-plet/p-16059671/

Online 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 22:30

prďola NO ja jsem na to taky hledela jak jelen

Online 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 22:40

Koupila jsem si Uriage krem do kabelky na suchou plet a zda se dobrej, mam myci olej a je fajn, tak jsem to riskla bez zkoumani nejakyho prďola kdybys mela cas(casem )foto zde

Online 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 22:59

Online 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 23:19

Sakrys nechce se mi to prehodit vertikalne pardon

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 00:49

Miru Ta maska podle složení vypadá moc dobře i bez toho přístrojku! Nevím, jestli ji používáš jako krém nebo jako masku, ale určitě musí skvěle hydratovat

To Shiseido je teda o dost horší a možná právě proto bych ho kolem očí radši nedávala (silikon, alkohol)

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 01:11

0zero7 Brutálně dlouhý seznam ingrediencí! Jen po letmém zkouknutí je tam určitě dost zajímavých a přínosných ingrediencí, jen ten silikon hned na třetím místě by být nemusel.

Je tam pár složek, které mi nic neříkají a musím si k nim něco dalšího najít... dej mi trochu času

Online 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 04:49

prďola v pohode. Moc diky uz za tohle. Vubec to nespecha. Ten silikon Se mi tam taky nelibi grrrr. 
zelenou weledu co Se tady probirala uz nekolikrat ted mazu hodne. Jak je vic suchy vzduch z topeni Tak super 

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 05:00

prďola 

...ta maska je fakt výborná. Dávám jako krém, resp denně nebo obden - nevadí to, tak často.?.

Ono je to takové dost vodové, takže ten jeden pytlíček(šest v balení) vydrží na několikrát a musím ho tedy do pletí vmasírovávat chvilku déle než obyč krém třeba.

...máš pravdu, že to Shiseido má mínusy - zkusila jsem ho dát na celý obličej a hned mi vyskočily dva pupínky(takže to asi ty silikony), ale je hodně dobrý na mé suché ruce

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 17. prosince 2020 00:58

Používáte prosím někdo kosmetické produkty značky Mádara? Velmi mne zaujala složením svých produktů a zajímalo by mě, jaká je s ní spokojenost.

Offline zigzag
Avatar
19 příspěvků moje polička 17. prosince 2020 07:55
Reakce na prďola:

Používáte prosím někdo kosmetické produkty značky Mádara? Velmi mne zaujala složením svých produktů a zajímalo by mě, jaká je s ní spokojenost.

prďola Ja som od nich mala odlicovacie mlieko a bola som spokojna. Mam citlivu a suchu plet a to mlieko mi sadlo, nijak mi nerozhodilo plet.

Mala som aj balzam na pery, ale ten som stratila nez som ho zacala pouzivat