(Aj blbé) kozmetické dotazy.

17. října 2016 11:10
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 04:27

ankou Objednala som v stredu a dnes budú doručovať 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33644 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 05:16
Reakce na Ava:

Nemáte někdo zkušenost s tímto čističem od Clarins? Zkoušela jsem ho u kamarádky a zdál se mi příjemný a navíc stačilo miniaturní množství. Ale nebyla jsem nalíčená.

​Ten jsem měla, nejdriv mi přišel super, ale pro mě rozhodne ne na denidenni použití, na to se mi zdál dost agresivní 

Offline ankou
Avatar
227 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 08:22

paktofonika    Pavlena Parádní, děkuji! 

Online Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 21:17

Heele,nevite nekdo,co na krupicku? Je to takova jakoze akne krupicka, cele celo, spanky, licni kosti, proste zadna T-zona. Uz teda fakt nevim, po obkiceji si moc nesaham, poctive cistim rano a vecer, ale tak akorat, ne zas nejak agresivne, zmnenila jsem i trochu kosmetiku. Tohle jsem teda jeste nikdy nemela. Proste krupicka vsude a semtam nejakej bolak. Vypada to desne, pac s tim ani makeup nic nezmuze.

Offline Pavlena
Avatar
6556 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 23:00

Karja ja se takto obcas vysypu, kdyz moc experimentuju (=zmenim) kosmetiku. Vetsinou jsem se z toho vykresala pouzivanim minima produktu. Odlicit kokosakem, smyt termalni vodou ve spreji (jo, v techhle fazich mi vadila i kohoutkovka!) a namazat tou zlutou lotion od Clinique (dramatically different moisturizing lotion), nic vic a vytrvat tyden, radej 2...

Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 23:32

Potrefenáhusa hmm... škoda. Ale díky!

Online Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 23:36

Pavlena Jenze ja mam aknozni plet odjakziva. Ted se mi pridala ta forma krupicka navic. Myslim, ze je to jen jina forma te me ,,puvodni priciny,, nebo proste toho, ze se mi dela akne.Kosmetiky prave vyuzivam minimum, vodu teda kohoutkovou;-). Zkusim ten kokosak jako odlicovac, ze bych pak nemusela tolik davat te chemicke. Jako pricin muze byt milion, z toho co.jsem ted precetla na googlu, na to nemam, to zjistovat, musim jen mirnit nasledky!

Offline Pavlena
Avatar
6556 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 23:57

Karja Ja ti nevim, jsem houby odbornik, ale krupicka mi moc nezni jako akne.. spis jako reakce na kosmetiku. A ze jsem si aknozni pleti uzila taky az az...

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 06. zaří 2020 09:26

Karja me se naposledy udelala krupicka po kremu od nuxe, ktery jsem pouzivala docela dlouho, asi zmenili slozeni. takze me to nejdriv vubec nenapadlo. Pak se mi krupicka delala, kdyz jsem jedla bud moc cukru, tuku (jakoze denne smazene prasarny na vejsce) nebo pila hodne alkoholu, obcas se mi dela, kdyz nehlidam pitny rezim. 

Online Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 06. zaří 2020 10:55

Lamicka Pavlena No mozna jsem to blbe popsala a neni to uplne ta krupicka, ale takove ucpane pory vystouple.

Offline RoSa
Avatar
8170 příspěvků moje polička 19. zaří 2020 10:42

Karja tak se mi to teď objevilo taky - takový jakože minibeďárky, ale vodový... vůbec netušim příčinu, kosmetiku mám furt stejnou, jediný co jsem nově zařadila je Lipikar gel... nemohla by to bejt alergie na sluníčko? nebo oslabená imunita třeba?

nebo snad tohle?

Čeští dermatologové pak upozorňují na tzv. covidové prsty, kdy dochází k červenání prstů na rukou nebo nohou či tvorbě svědivých, pálivých nebo bolestivých pupínků ...

https://www.novinky.cz/zena/zdravi/clanek/jak-si-nesplest-bezne-nachlazeni-s-koronavirem-40336822

Online Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 19. zaří 2020 13:41

RoSa No vis co, ja to asi budu mit z ty zivotospravy a proste nikdy jsem nemela plet peknou, tak bylo naivni, ze v dospelosti se z ni pekna stane! Ale uz mi to trochu polevilo, jestli to nakonec nebylo tim teplem, ze se plet vic poti.

Offline Ify
Avatar
138 příspěvků moje polička 19. zaří 2020 15:53

Karja Mně se krupička někdy objevuje na krku, po stranách čela a na spáncích. To pak sahám k tomuto:

https://www.kycbic.cz/produkt/biophyto-zaatar-cream-75-ml/

https://www.kycbic.cz/produkt/2derm-reha-special-20-ml/

Používám je jak lokálně, tak i celkově. A ten "2DERM Reha special" mi funguje i dokonce i občasné boláky.

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 01. října 2020 18:00

Máte někdo zkušenosti s kosmetikou Caudalie? Děkuji

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 28. října 2020 07:20

Používáte někdo čisticí houbičky "sponge".?

A jaké a jak, prosím.?

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 08. listopadu 2020 11:24

Máte někdo zkušenost s kosmetikou CeraVe.?

Offline mitford sister
Avatar
1379 příspěvků moje polička 08. listopadu 2020 11:45

Miru ten "modrý" krém je super. na tělo, ale mažu si  ho bez následků i na obličej. ne každý den, jen když mám pocit, že je to třeba

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 08. listopadu 2020 11:59

mitford sister 

...díky! Ten mě taky zaujal - že se dá použít nejen na tělo, ale i obličej, co všechno "umí", a i cena je pěkná

Offline JankaM
Avatar
2386 příspěvků moje polička 22. listopadu 2020 20:18

Jakou značku kosmetiky, hlavně tedy denní a noční krém, byste mohly doporučit pro ženu 37, která zatím nic pravidelně nepoužívá a odličuje se ve sprše? Pleť má podle mého názoru takovou trochu hrubou, hrbolatou, nebo jak to vyjádřit. Spíš sušší, občas akné. Z minulosti má malé jizvicky a stopy po akné. Něco běžně   dostupného z drogerie nebo třeba Yves Rocher, Manufaktura, atd, ne za tisíce. Chtěla bych jí něco vybrat k vánocům, sama používám Niveu q10, ale to je na ni moc mastné. Děkuji 

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 23. listopadu 2020 20:04

...znáte někdo.? Kolegyně z práce na to pěje chvály...:

https://www.biorythme.cz/