(Aj blbé) kozmetické dotazy.

17. října 2016 11:10
Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 16. června 2020 13:51

prďola diky moc

tak ted to vypotrebuju a dal se uvidi

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 16. června 2020 14:05

baltik Já si myslím, že pro případy jakéhokoliv "rozhození pleti" je velmi užitečné mít po ruce produkt, který mi pleť uvede do optimálního stavu, i když není úplně vhodný pro dlouhodobé používání. Prostě něco, co dokáže stav pokožky stabilizovat.

Z pohledu účinnosti aktivních složek k tomu byl skvělý třeba Sisley Restorative Facial Cream - to pro mě býval krém poslední záchrany

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 16. června 2020 14:14

Ja som mávala najhoršiu pleť práve v období, keď som chodievala pravidelne na kozmetiku. Kým sa mi konečne spamätala po čistení, mala som ďalší termín. Som alergička, možno preto som vychádzala od kozmetičky akoby uštipnutá rojom včiel. 
Už sú to roky, čo nechodím, asi sa mi aj hormóny pomenili a tvár mám oveľa čistejšiu ako v mladosti. Akurát pribudli vrásky. Ale tie sa nezvyknú zapaľovať

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 16. června 2020 14:15

prďola Sisley aj mne vyhovoval. Teda okrem ceny. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46038 příspěvků moje polička 16. června 2020 14:36

baltik ja tam vidim antiseptika (chlorhexidin a ten salicyl-cosi) a tim padem bych rekla ze se to uplne nehodi k trvalemu pouzivani. spotrebovat a nahradit beznou kosmetikou mi dava smysl

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 28. června 2020 00:49

Prosím používáte někdo hydratační spreje na obličej? Právě mi došla buněčná voda Institut Esthederm Eau Cellulaire. Zvažuji zda koupit znovu, nebo zkusit něco jiného. 

Offline 1010
Avatar
107 příspěvků moje polička 28. června 2020 18:29

Nevím, kam s tím, tak to hodím sem - viděl někdo z vás v poslední době v obchodě Dermacol express odlakovač? Byla jsem tento týden ve dvou DM (jinou drogerii nemám po cestě, tak jsem nepátrala jinde) a neměli ani cedulku v regále (takže vyprodaný asi nebyl), ani na Dermacol stránkách ho nemají, fakt se přestal vyrábět?

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 04. července 2020 13:31

Máte, prosím, někdo zkušenost s pečující kosmetikou ERBORIAN.?

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 04. července 2020 13:45

...a co kosmetika BABOR.?

...a na vlasy ALTERNA.?

Děkuji...

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 04. července 2020 14:06

Aj ja mám blbú otázku.

Už keď sa tak nad tým zamyslím, tak mi príde, že odpoveď musí byť nutne "nie", ale aj tak sa spýtam.

Keď sú teraz všetky tie možné séra a kvapky a janeviemčo, čím človek vylepšuje svoj obľúbený pleťový krém...

Existuje takto aj nejaký UV filter? Alebo ma zase čaká každoročný pain na leto nájsť mne vyhovujúci krém na tvár s UV filtrom, lebo tie, ktoré mi sadnú, sú z nejakého dôvodu vždy limitky, alebo proste ďalšie leto zase nie sú ...

Offline RoSa
Avatar
8183 příspěvků moje polička 04. července 2020 14:09

slniecko myslím, že malinový olej trochu chrání... tady

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 04. července 2020 15:57

RoSa vďaka, malinový olej je na houby, testovala som ho na mužovi, ktorý sa nespáli, ani keď sa nenatrie a skončil ako čerstvo uvarený rak. Navrch mám síce rada prírodnú kozmetiku a zložky, a verím, že rôzne oleje pred slnkom trochu chránia, ale žeby nahradili bežné UV filtre, to neverím.

Offline Karuna
Avatar
příspěvků moje polička 04. července 2020 17:36
Offline Lu
Avatar
161 příspěvků moje polička 05. července 2020 14:22

slniecko Já chci letos zkusit toto:

https://www.lookfantastic.com/ren-clean-skincare-clean-screen-mineral-spf30-mattifying-broad-spectrum-face-sunscreen-50ml/12090611.html?affil=thggpsad&switchcurrency=EUR&shippingcountry=CZ&gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjw9IX4BRCcARIsAOD2OB3Hkbc5a1XPE_VX7Ub2jw7Nn5X_l27f00SZwEx66BL4IXo76rjTdsoaAih0EALw_wcB

Dává se jako poslední krok po běžné péči. Měla jsem loni podobný produkt od Khiels, sice také minerální, ale i se spoustou dalších nevhodných složek. Fungoval bezvadně, ale letos bych chtěla ještě méně chemie:-).

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 05. července 2020 15:49

Karuna Lu vďaka za tipy!

Ja ešte obkukávam The Body Shop, Ahava, a neviem, ako sa postaviť k L´Occitane ohľadne cruelty free.......

Pridám si ich na zoznam.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 06. července 2020 09:07

prďola 

Měla bych, prosím, dotaz - dostala jsem od kamarádky na vyzkoušení šampon a jsem z něj nadšená!

Tak jestli mám do něj opravdu investovat..?.

Moc děkuji...

Water, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Disodium Cocoyl Glutamate, Potassium Cocoyl Glycinate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Decyl Glucoside, Potassium Cocoate, Cocamidopropylamine Oxide, Glycereth-26, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Phenoxyethanol, Fragrance, Sodium Cocoyl Glutamate, 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 06. července 2020 13:44

Miru Tento konkrétní neznám, ale měla jsem řadu Repair a ta byla skvělá, jen dost silná na každodenní mytí. Naopak hydratační řada mě nenadchla vůbec. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 06. července 2020 13:46

Miru Mě zase překvapilo, že kamarádka, která ráda zkouší nové šampony (a to spíše z vyšší cenové kategorie) je naprosto nadšená z tohoto přírodního šamponu: Loreal Source.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 06. července 2020 13:50

Miru Babor jsem měla - na základě místních doporučení a spokojenost. Měla jsem ampule (různé :-D) a tento krém. Není mastný, přestože se zdá hutnější. Pleť byla příjemná, taková napnutější, fajn. Zázrak se ovšem nekonal :-D.

Teď se stále držím produktů Whamisa, neb vůbec neubývají .

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 06. července 2020 13:59

whiskas 

děkuji za všechny informace

Jsem ráda, že jsi s kosmetikou Whamisa spokojená, já zatím nic, co by ji překonalo, nenašla.

O tom Baboru jsem četla už vícekrát, že je dost dobrý.

Ještě počkám, co na šampon prďola a to rozhodne