(Aj blbé) kozmetické dotazy.

17. října 2016 11:10
Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 01. června 2020 13:01

Mini 

A zrovna jedny zdravotnické potřeby mám za rohem - to vědět, nemusela jsem objednávat a platit poštovné

Každopádně díky za informaci, to se hodí vědět (a navíc zařazení do jejich sortimentu vypovídá o kvalitě).

Offline AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 01. června 2020 13:49

jerry super, diky moc. na Pemi nedam dopustit,  tam mají snad úplně všechno

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 01. června 2020 17:37

viktorka_od splavu Nevim,ocem je rec, ale ten makeup bych asi nedoporucovala, chvili byl super, ale hrozne brzo nejak zoxidoval nebo proste po dvou mesicich pouzivani je takovej divnej.

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 01. června 2020 17:40

rasaNori Jestli mas spis svetlejsi plet tak super lehkej makeup, kterej zvladne nanest i slepej je od Mishy Perfekt cover. Ale sedi spis bledulim. Ja si to na ruznejch akcich natiram i bez zrcatka;-).

Jinak ja mam ted plet desnou, uplne vsude po ksichte a krku takova krupicka, obcas vetsi pupinek...eeeee.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33446 příspěvků moje polička 01. června 2020 19:36
Reakce na jerry:

AprilTwelve 

Koupila v e-shopu. A minulý týden jsem ho objevila ve své oblíbené drogerii PEMI na Olšanském náměstí (ale na jejich e-shopu nebyl). Měli 3 druhy, vč. tohoto modrého.

​Tam maj proste všechno  skoda, ze zrusili tu Palmovku, furt po tom brecim 

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 01. června 2020 19:59

Potrefenáhusa 

Na Palmovce to bylo pěkně "na ráně", u metra, prostě ideální + ještě to vyhlášené řeznictví u tramvajové zastávky ve směru k zámku (to naštěstí funguje pořád dál).

Naštěstí kousek od Olšanského náměstí pracuju, takže se tam někdy cestou domů zajdu i jen tak na očum (a málokdy odcházím s prázdnou).

Offline rasaNori
Avatar
7680 příspěvků moje polička 01. června 2020 20:01

Karja to mam v zime, ted uz zase vypadam jak kdybych prijela od more, jen se mi opet vratila menzes tak jsem holt jak pubertak, ovsem s vraskama:D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33446 příspěvků moje polička 01. června 2020 20:05

jerry Já prave měla palmovku na přestupu domov práce. No fakt takovejch věci, to bylo úplně neuvěřitelný, co se tam vešlo.

olsanku mám z ruky

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 01. června 2020 20:16

rasaNori No tak to jsem ja, ztrahanej pubertak. Vrasky pytle pod ocima a do toho krupicku a bedary. Vlasy taky dobrej ulet, vypadal mi kouty!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 01. června 2020 21:32

Karja jo, to byl jen příklad, stejně se to musí zkusit. mně se s ním teda nestalo vůbec nic, ale od jara na to kašlu a nepoužívám nic, na HO jsem se opálila a pořídila si tu kouzelnou opalovací mlhu ve spreji, takže se nemíním s makeupem otravovat minimálně do podzimu. ale já nemám pupínky a na vrásky to je zbytečný, ty nezakryje stejně nic

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 01. června 2020 22:01

viktorka_od splavu Pripomen mi prosim tu opalovaci mlhu? No tak to se mas, ja mam plet fakt desnou, ale podle me na to nic neni, jako kosmetickyho, mozna tak strava, spanek, vic pit, bejt stastna:-D:-D

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. června 2020 23:09

Karja jj, pleť mám taky hroznou. Pupínky, kruhy pod očima, aspoň, že v létě jsem opálená. Já mám pleť pěknou akorát jako těhotná. No zatím radši ty pupínky.

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 02. června 2020 01:21

Evaeva To teda!;-)

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 02. června 2020 12:48

viktorka_od splavu dekuji. tak to by bylo pro mě jak nic:-(

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 02. června 2020 13:43

Karja barvi to opravdu dobre, jednou jsem to prehnala (nejdriv klasicky nic nevidis) a muz: ty ses nejaka hneda, co se ti stalo? (nastesti je to fakt hnedy a ne zluty;P

Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 14. června 2020 00:38

Nemáte někdo zkušenosti/tipy jak udržovat vlnité vlasy mezi mytím? Ráno se vždycky probudím s úplným roštím. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 14. června 2020 07:33

Ava jo, je to prokleti.. toto je moc dobre: bezoplachovy kondicioner

vyzkousela jsem jich teda milion, mne vyhovuje tento, ale je to dost individualni. pomohla mi rada ze ty vlasy jsou dehydrovane a pripravky nutno vybitrat hydratacni. rano rozcesu, postrikam sprejem, prstama pospojuju zatocim do uzlu a po ranni hygiene romotam a jen zatrepu hlavou nebo jeste pridam, mam i uhlazujici ale na nej mam dost jemne vlasy tak s nim musim opatrne. pro tebe by mohl byt ideal

Offline stes
Avatar
7214 příspěvků moje polička 14. června 2020 12:15

Mam tak poslední dva mesice dost hrubou pleť. Nevim co s tim, pouzivam dobrý kremy, co mi vzdycky sedely, odlicuju, cistim, chodim na kosmetiku.. A struhadlo

Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 14. června 2020 14:56

viktorka_od splavu díky, ten sprej není drahej, tak ho zkusím. Já myslím, že ty vlasy nemám nijak extra zničený (jak by vlnitý mohly být). První den po umytí, když do nich vmačkám kondicionér, nečešu, pak pomačkám při stylingu, tak jsou super. Jenže nevím, co s nima další dny, protože když je učešu, tak jsou jak koňská hříva (a to nemyslím hustotu, ale strukturu), když je neučešu, tak z nich vzniká zachuchaný chaos, co má k vlnám čím dál od umytí víc a víc daleko. Jediný, co pomáhá jsou copy nebo dva drdoly na noc, ale to už potom nejsou původní vlny.