(Aj blbé) kozmetické dotazy.

17. října 2016 11:10
Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 21:41

Alena_In 

...dík.

Rasul mi dnes přišel, zítra zkusím, jsem zvědavá.

Ještě jsem si k tomu koupila tělové mléko Oil Intense - moc příjemně mi voní a na zkoušku sprchový gel a zubní pastu

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 21:44

Miru Doufám, že budeš spokojená, tak pak dej vědět.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 18. dubna 2020 12:19

Alena_In 

...tak, tělové mléko Oil Intense - voní jemně po růžích a chladivém bavlněném plátnu, příjemné dost,

je to tekutější mléko, nepatrně jakoby olejovité ale vcucne se rychle

...šampon Rasul - voní jak mátové žvýkačky, hodně příjemné, pění dobře - taková jemná hustá pěna, vlasy se oplachují dobře, téměř kloužou, něměla jsem potřebu použít kondicionér.

Ale po vymačkání vlasů v ručníku jemně v koncích vržou, není to žádná koudel, jen nepatrně hůře jdou rozčesat. Takže jsem kondicionér do konců ještě pleskla, spláchla a dobré.

Po vyfoukání jsou vlasy vzdušné, takové lehké.

Dobré.

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 18. dubna 2020 13:18

Mám asi blbý dotaz, kondicioner nepoužívám,když mi ho dá kadeřnice,vlasy mi hrozně plihnou,tak ho odmítám. Ona mi tvrdí,že se prostě musí. Fakt musí? Vlasy mi po mytí jdou rozčesat bez problému.

Offline baltik
Avatar
4419 příspěvků moje polička 18. dubna 2020 14:10

rozarka no rikaji, že šampon vlasy otevře a kondicioner je musí zase zavřít, ale co je na tom pravdy?

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 18. dubna 2020 21:12

rozarka Jestli nemas problem s rozcesavanim, co zkusit treba octovy oplach? Ten vlasy taky uzavre (lzice az dve jablecneho octa na cca litr vody)

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 18. dubna 2020 21:55

Miru Díky za vyčerpávající postřehy. A věřím,  že budeš spokojená i nadále.

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 19. dubna 2020 07:32

baltik Solathis Já právě octový oplach používám. Nijak mi ta vůně nevadí, myslím, že se vytratí brzy. Ale kadeřnice mi kondicioner doporučovala i z hlediska výživy vlasů, což mi přijde jako blbost.A že budou vlasy jemně, to je to, co zrovna nepotřebuju, jemné a klouzavé mám samy o sobě. 

Offline Fakirka
Avatar
2098 příspěvků moje polička 19. dubna 2020 11:32

baltik já kondicionér taky nepoužívám a na uzavření vlasů dávám jako poslední oplach ledovou vodu... Někde jsem to četla a praktikuje už delší dobu.

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 19. dubna 2020 21:13

Kúpila som si Havlíkův vyhlazující tělový olej. No a dosť ma pobavil návod na použitie, kde je uvedené, že po použití je dobré urobiť 10 drepov.

Chápete niekto prečo? Ako kvôli nejakému prekrveniu, alebo si niekto povedal "a teraz si budem predstavovať tisícky žien, ako robia drepy v sprchovom kúte" ?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45971 příspěvků moje polička 19. dubna 2020 21:28

slniecko noo, možná četli ten výzkum co kdysi já, že když se zkoušela účinnost gelů a krémů proti celulitidě tak se ukázalo, že na tom čím se mažeš vůbec nezáleží, záleží na tom že se při mazání kůže masíruje:D takže pokud po použití olejíčku chceš vidět nějaké výsledky, tak ho ani nevytahuj a udělej si jen ty dřepy

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 20. dubna 2020 19:57

viktorka_od splavu to by mohlo byť.

Tak ja som si to nekúpila na celulitídu, ale tak všeobecne na spevnenie pokožky, takže drepy môžem vynechať...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45971 příspěvků moje polička 21. dubna 2020 19:22

slniecko no já právě myslím, že to zpevnění se žádným krémem nedá zařídit, ale můžou mu napomoct ty dřepy (=nějaké cvičení:-)) už jen tím, že když si vycvičíš sval, tak se přes něj ta kůže tak pěkně napíná...:P

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 17:26

viktorka_od splavu nádej umiera posledná

Offline rasaNori
Avatar
7684 příspěvků moje polička 11. května 2020 10:18

Potrebuju poradit:) doted jsem peci o plet dost flakala, nepouzivam zadny makeup nebo celkove liceni, moje pece je takova ze si vecer oplachnu oblicej vodou a mydlem a slus, semtam pouziju od Neutrogeny vodicku proti cernym teckam. Akorat ze by to uz chtelo asi nejak zakrocit:) zacinaji se mi delat drobne mimicke vrasky, ted po dvou detech jsem zase jak pubertak, na cele a na brade obcas vysev pupinku a celkove si zacinam pripadat stara:D je nekde nejaky navod co a jak, co si koupit, jak postupovat? Vim ze se ptam jak tatar ale fakt jsem v tomhle nepolibena... 

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 11. května 2020 12:39

rasaNori Pokud nechce zachranit a vyhladit vsechno, asi to chce zaklad

1) neco cisticiho (mne vyhovuje pena)

2) tonikum (pouzivam ruzovou vodu

3) krem - u nej asi nejvic zalezi na tom, jakou mas mas plet, coz se podle popisu na netu dela bblbe, idealni je navsteva u kosmeticky, aby ti doporucila neco primo pro tebe. Muzes mit plet mastnou, ale taky muzes mit to, co ja - plet ddehydratovanou natolik, ze ze hysteri tvori maz, aby zkusila uchranit jakykoliv zbytecek hydratace. Ted jsem dva mesice pouzivala SOS Hydra od Madara, je moc fajn, rychle se vsakuje a plet mmam po nem prijemnou. Objednany mamted ale jiny  krem - od Mossa Vitaminovy koktejl, jsem na nej zzvedava.

Jinak jsem lempl a kovarova kkobyla, nemam trpelivost na nejake dlouhe ranni a vecerni rutiny (ty zas asi cas). Takze to delam jednou denne - ve vane/sprse namocim oblicej, umyju penou. Po vylezeni prestrikam tonikem a ususim. Kdyz zalezam do postele (usinam na zadech) mazu kremem. Rano s tim nedelam nic, pokud nemam pocit, ze me neknekde neco tahne. Jak rikam, lempl. Ale jestli doted nic nedelas, tak by to mohlo trochu fungovat a stalo by te to tak o dve mminuty vic casu nnez obvykle.

Offline stes
Avatar
7287 příspěvků moje polička 12. května 2020 04:42

Solathis napiš pak prosim o tom Mossa, vypada zajimave

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 12. května 2020 09:10

stes Dneska si pro nej pojedu az pojedu z prace, tak vecer bude velke odhaleni...

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 12. května 2020 22:28

stes Jeste nemam vyzkouseno, ale Mossa patri Madare, to me ppobavilo. Jsem si rikala, ze tto jsou oboji znacky z Lotysska...

Uz i vyzkouseno. Prvni dojem: Velmi jemna, nevtirava vune, puvodne jsem myslela, ze ttam vubec zadna neni, rozpoznala jsem ji az po namazani. To me prekvapilo, protoze olej ze stejne rady je pomerne vyrazne citit po citrusovem ovoci, resp. necem kyselem. Vzhledem k tomu, ze jje to nocni krem/maska, roztira se o neco sloziteji, ale rychle se vstrebava (rychleji nez ta sos hydra od Madary co jsem mela prepredtim) a na kuzi zanechava prijemny pocit, mozna ho ale priste zzkusim dat vic, na tvarich mi prijde, ze hho vubec necitim (na zbytku obliceje mam priprijemny pocit hydratovane kuze). Napoprve slusne, za tu cenu fajn, priste zkusim v kombinaci s olejem a nebo jako masku.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 12. května 2020 23:26

O posouzeni slozeni prosim prďola 

Mossa - nocni krem a maska