(Aj blbé) kozmetické dotazy.

17. října 2016 11:10
Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 08. února 2020 18:54

prďola počkej, to je fakt tak hrozný? Přísahám, že nebýt tvé informace, žádných "třpytek" bych si nevšimla .

Offline Sweet Potato
Avatar
34775 příspěvků moje polička 08. února 2020 18:56

whiskas V třpytkách hádám problém nebude. prďola , či?

Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 08. února 2020 19:12

whiskas Ten EL je fakt dost na houby. Nejenom plno silikonů, ale BHT taky nic moc, třpytky jsou ok.

Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 08. února 2020 19:15

Sweet Potato V "třpytkách" (což prosím berte jako zkratku, jde spíš o velmi jemně mleté slídy, které slouží k projasnění) fakt problém není

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 08. února 2020 19:30

prďola

A, jasně, složení jsi už komentovala . Jsem zvědavá na ten od Omorovicza.

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 08. února 2020 20:02
Reakce na prďola:

whiskas Krémy od Le Labo ještě neznám

​dik za ty cistice. Ja tusim, ktery asi bude nej. Az napises hodnoceni tak samo napisu ktere to jsou!! 

LeLabo mam ten oblicejovy. Koukalas mi na slozeni. Je to ok. Zadny zazrak. Pro me plus ze paradne voni. Ten na ruce bazalkovy mam taky a suprovej! Kamaradce jsem dala balzam na rty a taky jej pochvalila. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 08. února 2020 20:07

whiskas Ja som teraz u Wayna Gossa čítala pochvalu na tento krém, že rozžiari všetko.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 08. února 2020 20:09

Ja som dostala tento očný, musí byť v chladničke a ma krátku spotrebu. Zatiaľ super!

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 08. února 2020 20:14

prďola zda se ti caffeine od inkey lepsi nez ten ordinary? Oba jsou tu lehce dostupne tak to muzu prostridat. 

Jinak mam jeste postreh k celkovymu stavu pleti v souvislosti vyzivou. Cca 5 tydnu nejim zadny cukr (on teda nici kolagenovy vlakna, Takze prinos jasnej), zadny alkohol, skroby, polotovary, kofein omezene, mlecne vyrobky zadne, Jen kozi teda. Plus sauna 4x tydne. Cviceni asi taky pomaha min na prokrveni? Celkove plet hezka, respektive hezci nez o vanocich. Na piti voda a soda nejvic. Mezi 2-4 litry denne, zalezi co delam (hot yoga=vic piju napr.)

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 08. února 2020 20:15

paktofonika Díky, vidíš, od Dermalogicy jsem už dlouho nic neměla. Vypadá dobře. Wayna Gosse neznám, měla bych?

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 08. února 2020 20:19

paktofonika Už vím, to je ten chlápek, co má na youtube recenze na makeup a kosmetiku .

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 08. února 2020 20:21

0zero7 No pane jo, 4x týdně sauna, asketismus, tomu říkám přerod a očista dočista . To by bylo smutné, kdyby to nefungovalo. 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 08. února 2020 20:22

paktofonika ten fridge je co? Tonovanej krem? Nepoznam to z Obrazku  ha  asi ocni to je?

Ja chci zkusit ten australskej krem s aktivni kulturou. Prej budoucnost pece o plet. Akorat musim spotrebovat co mam doma napred haha. 

Ale neco na tom bude asi. Na podrazdenou plet se mi fantasticky osvedcil bily yogurt. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 08. února 2020 20:24

0zero7 Ano očný. Ten austrálsky,  to je aká značka?

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 08. února 2020 20:25

whiskas ale houby asketismus, prerod a ocista. Jim zabijacku celej tyden! Vynikajici je

Nicmene vysledky na tele a pleti super! 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 08. února 2020 20:30

paktofonika Mother Earth eo mist nebo tak nejak

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 08. února 2020 20:30

0zero7 Aha, vlastně jsi to psala. Ale zabijačka může být i "zdravá", když se správně vybere.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 09. února 2020 00:40

Dalsi dotaz pro prďola - prosim o analyzu a predem dekuju. Nenasla jsem tam zadny prusvih - ale fakt v tom nejsem nijak kovana. Vidim tam nejake oleje, snad i nejaky vitamin, ale delam do vcel. Nemela bys tip na neco, kde bych se mohla dovzdelat?

Je to Vegan milk moisturized od MILKu:

Water (Aqua, Eau), Cetyl Alcohol, Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, Stearic Acid, Butylene Glycol, Stearyl Alcohol, Polyglyceryl-2 Diisostearate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glyceryl Stearate, Glycerin, Isocetyl Stearate, Myristyl Myristate, Pentylene Glycol, Phenoxyethanol, Ceteth-20, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer, Carbomer, Diheptyl Succinate, Ethylhexylglycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sodium Hydroxide, Potassium Stearate, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Adansonia Digitata Seed Oil, Citrullus Lanatus (Watermelon) Seed Oil, Propanediol, Sodium Chloride, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Undecylenate, Sodium Glycolate, Polysorbate 60, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Sorbitan Isostearate, Phospholipids, Xanthan Gum, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Adansonia Digitata Fruit Extract, Polyglyceryl-10 Dioleate, Polyglyceryl-10 Oleate, Sodium Hyaluronate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 09. února 2020 16:36

Praktikujete někdo oil cleansing method? Pokud ano, jak? Viděla jsem několik způsobů. Berete tím i makeup a řasenku? Nebo nejdřív odlíčit a až pak olejem masírovat? Někdo na navlhčenou pleť nanese rukama a masíruje, někdo navlhčeným tamponem. Potom umýt vodou nebo jen setřít mokrou žínkou? A jaký olej se vám k tomu osvědčil nejlíp? Mám doma mandlový, arganový a squalane, snad na to budou vhodné. Ještě jsem to nezkoušela. Dost se mi teď pokazila pleť, nikdy se mi to ještě nestalo (vysušená, povadlá, pupínky, v nosoretní rýze dokonce nějaká dermatitida ). Tak potřebuju něco změnit.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 09. února 2020 17:32

vanilka 

...jo, na navlhčený vatový tampon dvakrát zmáčknu pumpičku 

https://www.puredistrict.cz/kosmetika-whamisa/cleanser/whamisa-cleansing-oil.html

Stírám tím nalíčený obličej(makeup, řasenka). Těch tamponů použiji několik, ale rozpustí ten olej vše bezvadně.

Ve sprše pak použiju

https://www.puredistrict.cz/kosmetika-whamisa/cleanser/whamisa-foaming-gel.html

(před ním jsem měla tento a také dobrý: https://www.puredistrict.cz/kosmetika-whamisa/cleanser/whamisa-foam-cleansing-cream.html 

)

A nebo mám doma bio tuhý kokosový olej, tak někdy použiji i ten - navlhčený tampon, na to vyškrábnu trochu ztuhlého kokosového oleje, ten se na pleti roztaje a také dobře stáhne makeup