(Aj blbé) kozmetické dotazy.

17. října 2016 11:10
Offline Sweet Potato
Avatar
34775 příspěvků moje polička 05. ledna 2020 21:44

viktorka_od splavu A jó vlastně.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 05. ledna 2020 21:48
Online Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 05. ledna 2020 22:00

viktorka_od splavu ...protoze vim, ze zestarneme uplne vsechny bez ohledu na pocet a intenzitu pouzivani tech pripravku

...a umřeme úplně všichni i bez ohledu na to, co jíme

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 05. ledna 2020 22:04
Online prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 05. ledna 2020 23:34
Reakce na slniecko:

​Ten Buffet, čo som si práve objednala na vyskúšanie je...gel? Či sérum? A čo v tom celom spraví sérum ?

Já ten Buffet neznám osobně, ale podle všeho je to normální emulgovaný krém/sérum, což  je de facto to samé. Sérum mívá vyšší podíl aktivních složek.

Pokračování zítra...

Korsičanka jen mi toho prďolu nechte, je s ním sranda

Online prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 00:11

Miru Pokud máš jen vzorky, tak by to sice k změření pH stačilo, ale přišla bys tím o vzorky. A ty je lepší vyzkoušet

Online prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 00:32

crazydaisy Taky umřu jako vrásčitá stařena

S krémem na den a noc si klidně vystačíš (viz můj post slniečku). Protože krém/sérum je emulgátorem spojená voda a olej, tak v jednom produktu můžeš mít splněné minimum péče, tj. hydrataci i ochranu lipidové vrstvy pleti. Vše další záleží na ostatních přidaných aktivních složkách.

A pokud jsi spokojená s tím, co aktuálně používáš, tak proč to měnit?

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 04:57

prďola 

...ne, to bych Ti vzorky udělala ze svých origo balení

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 08:08

prďola Copak to, ja i spokojena jsem s tim, co pouzivam i kdyz jsou to urcite samy jedy(obsah jsem si vubec netroufla zkoumat). Ovsem min spokojena uz jsem s tim, co vidim v zrcadle a bude hur

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 11:59
Reakce na prďola:

Já ten Buffet neznám osobně, ale podle všeho je to normální emulgovaný krém/sérum, což  je de facto to samé. Sérum mívá vyšší podíl aktivních složek.

Pokračování zítra...

Korsičanka jen mi toho prďolu nechte, je s ním sranda

​krém a sérum je v zásade to isté?

Takže tie rady (za ktoré som mávala zlé svedomie, že ich čiastočne ignorujem, lebo toľko vrstiev moja pleť nie vždy dala), že musí byť aj-aj sú pasé?

Korsičanka počuj fakt, prďola je originálnejšie, musíme zmeniť logo. Prvé ma napadlo, že by tá Hidegarda mohla mať...no nič, idem vymýšľať niečo iné...

Online prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 12:14

Miru Pokud máš origo balení a měla bys do čeho udělat malý vzorek (opravdu stačí maximálně velikost lískového oříšku), tak by to stálo za změření

crazydaisy Ale hůř bude pro všechny, takže můžeš v klidu užívat, s čím jsi spokojená

Online prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 12:23
Reakce na slniecko:

​krém a sérum je v zásade to isté?

Takže tie rady (za ktoré som mávala zlé svedomie, že ich čiastočne ignorujem, lebo toľko vrstiev moja pleť nie vždy dala), že musí byť aj-aj sú pasé?

​Jasně, že je to v podstatě to samé Sérum je jen o něco silnější než krém, mělo by se líp a rychleji vstřebávat, protože každý obchodník ti velmi rád vysvětlí, že na sérum musíš dát ještě další vrstvu - krém nebo olej.

A já být obchodník, tak ti taky velmi sugestivně popíšu, jak musíš pro blaho svojí pleti a příštích generací aplikovat aspoň 8 pleťových produktů

Pokud chceš používat jeden produkt, ve kterém máš potřebné minimum (hydratace + lipidová ochrana) a pár další pečujících složek a jsi s tím spokojená, tak používej jeden krém. 

Online Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 14:58

prďola A já být obchodník, tak ti taky velmi sugestivně popíšu, jak musíš pro blaho svojí pleti a příštích generací aplikovat aspoň 8 pleťových produktů 

Naštěstí jsi do obchodníka ještě nedorostla

Online prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 15:30

Korsičanka Nedorostla a už to asi ani nezvládnu

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 17:07

prďola To je pro nás dobrá zpráva , já tedy používám květovou vodu a na to olej smíchaný z arganového, jojobového a šípkového, od oka namíchaného . A utěšuji se, že jsou to samé hodnotné věci. Krémy nějak nemám ráda. Ta hromada ingrediencí v nich mě znervózňuje, nechce se mi hledat, co je přínosné a co naopak. A nejspíš bych asi měla.

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 18:51

prďola jak je to se sery, ktere jsou bud na bazi vody nebo oleje? Mela jsem za to, ze serum, ktere je water based krem nenahradi. Me to teda nestaci a musim domazat.

Jinak diky moc za to info o ingrediencich, je to super.

paktofonika jinx RE cosdna, x krat se mi stalo, ze seznam ingredienci na strankach se lisil od toho na vyrobku, trochu otrava se tim prokousavat co sedi a co ne... jen pro info. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 18:54

0zero7 No a skúšala si tu apku o ktorej som ti písala? U nás nefunguje, tam stačí naskenovať barcode a hneď to vyhodí čo a ako. Funguje to i na potraviny. Neviem či je naozaj dobrá , keďže u nás nie je k dispozícii, ale skúsiť a poreferovať by si mohla. Je to Codecheck app

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 19:03

paktofonika nezkousela, koukam ted a neni tady k dispozici. Divny! Nejpravdepodobnejsi je, ze si asi odporuje s nejakym zakonem kanadskym, uz se mi to s jednou stalo. Skoda! Zkusila bych to. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 19:07

0zero7 Aha, tak ono to funguje ia v Nemecku. Škoda, bolo by to super praktické ak by to fungovalo. 

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 19:20

prďola vďaka!!!