Tělové mléko

11. srpna 2014 23:36
Offline RoSa
Avatar
8062 příspěvků moje polička 11. srpna 2014 23:36

Prosím poraďte - zatím mám perfektní zkušenost s Excipial Hydrolotio (hodně muziky za málo peněz), ale vadí mi na něm, že nemá pumpičku... něco jako tohle  třeba ...

Nechci za to dávat majlant, ale aby to zase nebyl šunt... no...

Offline Miru
Avatar
13806 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 03:47

...mám ráda tělová mléka od Nivey a ještě i jejich souflé(krém na tělo v krabce, myslím 300ml.?)

...pak jsem byla nadšená z tělového krému od Tesori Oriente Musc - díky jerry.!

(Apropó - zas by se mi nějaký hodil...)

Online slniecko admin
Avatar
17515 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 09:47

Nivea je fajn (len nie tie sprchové telové mlieka, to je sajrajt!). Potom z drogérkových značiek je super telové maslo od Alverde.

Inak asi najnadšenejšia som z telových krémov LOccitane, Korres a Collistar, ale tak tam je cena trošku vyššia.

Pri lacnejších mám väčšinou problém, že buď nehydratujú resp. nepremastia dostatočne, alebo ak áno, tak sa zase veľmi dlho vsakujú, na čo nemám absolútne nervy.

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 11:45
Reakce na Miru:

To mě taky ........ mám poslední 2 piksly a letos se už pro něj nedostanu.

Ale dcera narazila na podzimním veletrhu kosmetiky na perfektní tělové krémy a mléka (a jinou kometiku) - je atopik a tak je docela opatrná, co na sebe maže.

A největší legrace byla, když se ukázalo, že firma shodou okolností sídlí kousek od nás, takže ještě ušetříme za poštovné.

A když jsem byla jednou vyslána pro objednané, tak jsem se s majitelkou dala do řeči, ta mi naložila nějaké vzorky a už v tom "jedu" taky (mě nejvíc vyhovují právě tělová mléka a krémy,  teď jsem si nově koupila tělový olej. 

http://elysse.cz/

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 16:22
Reakce na jerry:

To mě taky ........ mám poslední 2 piksly a letos se už pro něj nedostanu.

Ale dcera narazila na podzimním veletrhu kosmetiky na perfektní tělové krémy a mléka (a jinou kometiku) - je atopik a tak je docela opatrná, co na sebe maže.

A největší legrace byla, když se ukázalo, že firma shodou okolností sídlí kousek od nás, takže ještě ušetříme za poštovné.

A když jsem byla jednou vyslána pro objednané, tak jsem se s majitelkou dala do řeči, ta mi naložila nějaké vzorky a už v tom "jedu" taky (mě nejvíc vyhovují právě tělová mléka a krémy,  teď jsem si nově koupila tělový olej. 

http://elysse.cz/

To jejich logo mi něco říká.. to jsem musela někdy někde vidět.

Offline Miru
Avatar
13806 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 17:08
Reakce na jerry:

...vypadá to pěkně...

Offline RoSa
Avatar
8062 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 17:33
Reakce na slniecko:

Ty sprchové telové mlieka od Nivea jsem včera očumovala a nakonec nekoupila - koukám, že jsem teda udělala dobře ;-)

jerry, ty stránky vypadají zajímavě... až budeš objednávat, dej vědět - něco bych možná zkusila.

Jo a další dotaz: při prohledávání svých zásob jsem narazila na jedno balení zapomenutého tělového mléka. Je to výrobek speciálně dělaný pro masážní salon SABAI, ale nejzajímavější na něm je, že se po něm má HUBNOUT!!! Obsahuje kafe, mořský řasy, gua-něco (to bych se musela podívat)...

Takže doplnění dotazu:

Kdybyste měly tip na tělové mléko, po kterém se HUBNE, sem s ním! :-)

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 18:04
Reakce na RoSa:

Také by som tiež uvítala.(... ale mne by zabralo asi len keby som ho pila na miesto večere.)

Online slniecko admin
Avatar
17515 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 18:41
Reakce na RoSa:

Jop, takých je....ešte, keby tak fungovali...to gua- bude asi guarana...inak veľmi podobné robí snáď každá značka, určite Collistar, Biotherm, Lancome...

 

A tá sprchová Nivea - veru dobre si spravila - nevsiakne, zbytok sa nezmyje, takže to celé utrieš do uteráka, ble...

Offline RoSa
Avatar
8062 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 18:46

Teď jsem mluvila s kamarádkou, a prej je dobrej tenhle RYOR:

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 22:18
Reakce na RoSa:

Objednávat budu koncem týdne - tak jestli něco chceš, tak napiš do SZ.

Platí i pro ostatní - pokud byste něco chtěli, tak můžeme udělat hromadný nákup a přinesla bych to  na zářijový sraz. Vyzvednu osobně, tudíž by to bylo bez poštovného.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 14. srpna 2014 12:31

Green Tea, sprchový gel, tělový krém, tělové mléko, všecko vynikající.

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 14. srpna 2014 19:12
Reakce na Mirka:

Hlavně tohle je dobrý:

Offline Alena
Avatar
57 příspěvků moje polička 14. srpna 2014 19:18

já jsem zase se sprchovými mléky Nivea maximálně spokojená, nebaví mi pak mazat celé tělo:-(

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 14. srpna 2014 23:01
Reakce na Barbarella:

ano, to jsem zahrnula do tělového krému

Offline RoSa
Avatar
8062 příspěvků moje polička 15. srpna 2014 16:35

Dneska jsem poprvé vyzkoušela tento zázrak - makeup na nohy (nevím, zda to nepatří spíš do kategorie "dekorativní kosmetika"?):

Je to skvělé! I když mám teď nohy opálené a tudíž vcelku vzhledné, výsledek byl senzační! Jen se to - ostatně jako všechno, co je dobré - přestalo vyrábět... :-/

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 17. srpna 2014 17:01
Reakce na RoSa:

Dneska jsem poprvé vyzkoušela tento zázrak - makeup na nohy (nevím, zda to nepatří spíš do kategorie "dekorativní kosmetika"?):

Je to skvělé! I když mám teď nohy opálené a tudíž vcelku vzhledné, výsledek byl senzační! Jen se to - ostatně jako všechno, co je dobré - přestalo vyrábět... :-/

To bude asi něco ve stylu punčochy ve spreji, ne?

Offline RoSa
Avatar
8062 příspěvků moje polička 20. srpna 2014 08:24
Reakce na Barbarella:

Jo, nejspíš. Něco podobného má i Sally Hansen: http://www.parfums.cz/sally-hansen/airbrush-legs-tonovaci-krem-na-nohy/

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 20. srpna 2014 11:55
Reakce na RoSa:

Šmarja, to bych potřebovala. Nohy mám hrozně flekatý, bledofialový s červenejma skvrnama na kolenou. Ani jsem netušila, že něco takovýho existuje.

Offline JanaHa
Avatar
4 příspěvků moje polička 14. ledna 2015 15:41

Jednoznačne Mineral Botanic od Ahava. Chodím si po neho do predajne na Letnú, je to bez parabenov s aromatherapy efektom! Zajdi, dajú ti vyskúšať a je s pumpičkou. 400 ml okolo 500 Kč a treba ho fakt malinko..