Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 24. února 2020 22:07

0zero7 jako je to moc hezky voňavý mýdlo, nečekej zázraky, ale já sem spokojená :)

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 25. února 2020 16:58
Reakce na prďola:

Krehutka Znám jen studie, které vyhodnocují používání nanočástic (i titanové běloby) v kosmetických produktech. Pro používání v potravinách jsou trochu jiné požadavky a tudíž i studie a nemám o nich přehled. Ostatně i u titanium dioxide se uvádí "pro použití ve farmaceutickém/kosmetickém průmyslu" nebo "pro potravinářství".

Kdybych na něco narazila určitě dám odkaz

​Já jsem narazila taky na zajímavost Ten Bureš se cpe prostě do všeho

Hele ale taková zubní pasta sice neni tak úplně potravina, ale vzhledem ke způsobu používání k tomu nemá tak moc daleko, co?

Jinak co se toho doporučenýho krému týče, fakt se mi zdá málo mastnej pro moje potřeby, navíc se hodně pomalu vstřebává (gejša efekt poměrně výraznej), ale teď jsem narazila na příspěvek razorblade a zkusim to smíchat resp. použít společně s tím Nuxe olejem, kterej taky mám...

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 25. února 2020 19:12

barbucha ja si dávam makový olejček od Havlíka, momentálne mám ten, do krému a super. Alebo si dám kvapku do make-upu a spolu nanesiem na tvár. Mám tiež suchú  pokožku. A make-up vyzerá s olejčekom prirodzenejšie.

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 25. února 2020 19:23

milacka 

To bych se leskla jak psí kulky. Stejně používám jen nějakej ten BB krém, klasickej makeup tak dvakrát do roka. Tak z toho vysušená nejsem... navíc ten krém používám i večer, zkusím ten olej v tu dobu spíš, jestli nebudu mít lepší pocit.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 25. února 2020 19:30

barbucha určite budeš mať lepší pocit, večer si dávam olejček na vlhkú tvár, viac nič a pleť ráno ako bábätko. Robím to takto minimálne dva mesiace a som spokojná. Apropo, nelesknem sa ako psie guľky, nejako sa to vpije. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 25. února 2020 19:34

milacka 

No o miminu se v mým případě mluvit nedá leda tak o čerstvě narozeným, ty bejvaj zmačkaný dost

Zatím jsem si vždycky dávala jedno nebo druhý, tak to vezmu dohromady a uvidíme. Se mi zdá že jsem poslední dobou vysušená jak treska, lépe řečeno tvoří se mi doslova plisé na ksichtě Jasně že nemládnu... ale chladno a teď furt ten vítr tomu taky nepřidá, kurnikšopa.

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 25. února 2020 19:45

barbucha Nuxe olej bych na oblicej nedavala, pokud to teda nezmenili, ma privlastek dry oil, coz vetsinou znamena, ze ma slozeni, ktere zrychluje vyprchani nekterych slozek aby "nesedel" mastne na obliceji, ja ho davam na telo a ok, micham do nej teda klasicky olej. Do kremu urcite olej muzes pridat, ale dala bych jiny jestli mas.

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 25. února 2020 19:47

barbucha jestli mas dehydrovanou plet, tak bych zkusila pomoct tomu pres noc, pokud sneses, tak nejakej jemnejsi tonikum s kyselinou na odstraneni suchych supinek kuze (nemusi byt ale) a na to hydrataci na vlhkou plet, a zamknout to olejem. POmaha mi na tohle hydratacni dvoufazove serum Clarins. Ale urcite jsou i dalsi veci. Mam i to co tady frcelo, gelove, ale jeste jsem ho nezkousela. 

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 25. února 2020 19:53

prďola Ahoj, prosimte, vim, ze jsem Te otravovala ohledne tech vitaminu a mineralu na plet a urcite jsi vytizena... mam jeste jeden dotaz, samo to nespecha. PH vhodne pro plet, uz jsi o tom tady mluvila. Co mlha na oblicej se sacharozou, ph 6-7? Mela by pusobit pozitivne aka protizanetlive, antioxidant a zlepsit zadrzovani vody v pokozce. 

Pouzivam ted po cisteni podobny sprej, taky PH 6-7, mela jsem uz tri baleni a vyhovuje mi, zda se. Hlavne hydratace a citlivost pleti, na to je fajn. 

Tak ze bych upgradovala na tu "lepsi" sach mlhu, musu sem hodit odkazy, je to Hylamide a Niod, maji komplet seznam slozek. Nejvic me zajima Tvuj nazor ja to PH, davam serum a krem nebo olej nahoru. Diky! 

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 25. února 2020 19:56

Ounz mam doma ted jedno fajn, ale na tohle mam namoreno, prave kvuli te vuni, dik za reference! 

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 25. února 2020 19:58

0zero7 

Jinej nemám, leda panenskej olivovej

Já ten Nuxe taky nejvíc používám na tělo, po sprše... na obličej jen občas, taky se mi zdálo že moc nemastí. Sice se lesknu, ale to je tak všechno. No teď vím proč, dík za vysvětlení

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 25. února 2020 20:03

barbucha hele panenskej olivovej lepsi jak nuxe, staci kapka, nekecam!

Mozna koupit nejaky tady doporucovany? Ja miluju ten Q10 mrkvovej z DM a pak pouzivam jeste arganovy, rakytnikovy (huste barvi ale), a pak nejaky kombinovany, ale zbytecne vysoka cenovka, staci i jednodruhovy. 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 25. února 2020 20:14

Nuxe suchý olej som nemala, tak sa neviem vyjadriť, ale prečo nie olivový olej, barbucha ja by som to s ním skúsila, pokým nekúpiš nejaký iný olejček. Tak dnes večer jednu kvapku do krému a uvidíš, aká sa ráno zobudíš.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 25. února 2020 22:16

0zero7 Není zač :)

Offline Kokoska
Avatar
28226 příspěvků moje polička 08. března 2020 18:12

barbucha tys hledala neco proti tmavym kruhum pod ocima? Tak hlasim, ze Omorovicza Reviving Eye Cream nefunguje.

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 08. března 2020 18:31

barbucha 

co pod krém koupit nějaký serum? Já mám teda mastnou pleť, ale po zimě suchou že až svědí a dost vyhovuje i mojí mamce Ryor serum s arganovým olejem a kyselinou hyaluronovou, cítím jak je mastnější, ale i hydratační , rychle dobře se vpíjí a taky zlepšuje tonus pokožky a překvalila mě teď Ellie růžová maska s mandlovým olejem a růží z Teta drogerie. A koukala sem, že Payot má Elninu pěkný ceny a má tam i různý sera.  https://www.tetadrogerie.cz/eshop/katalog/ellie-vyzivujici-pletova-maska-16ml

https://www.notino.cz/ryor/argan-oil-revitalizacni-serum-s-kyselinou-hyaluronvou-a-arganovym-olejem/p-474387/?gclid=EAIaIQobChMI7Jae8bOL6AIVxbHtCh2KcwChEAQYBCABEgJzxfD_BwE

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 08. března 2020 20:41
Reakce na Kokoska:

barbucha tys hledala neco proti tmavym kruhum pod ocima? Tak hlasim, ze Omorovicza Reviving Eye Cream nefunguje.

​Jakož i mnohý jiný

74SLena 

Já chci krém, jeden... ne abych musela patlat pátý přes devátý. Zatím mi pěkně fungoval, resp. nejpříjemnější pocit (vo kterej mi jde, protože výraznej efekt už vzhledem k věku těžko očekávat) mi dodával ten můj levandulovej výživnej, než mi ho prďola tak znectila

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 08. března 2020 21:03

barbucha Já bych mi to zakázala!

Offline Kokoska
Avatar
28226 příspěvků moje polička 09. března 2020 11:28

barbucha zkoušelas tu hydratační Clinique masku na noc, jak pořád propaguju? Namažu to na sebe jak na chleba 1-2x týdně, složení radši vědět nechci, abych si ji mohla nechat :D

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 09. března 2020 12:15

Kokoska 

Nezkoušela, ale píšu si...