Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 16:28

prďola Díky, taky to nechápu, asi mám divnou kůži .

Online prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 16:48

stes Přesně tak! Místo toho, aby ten byznys postavili na tom, že nemusí vyrábět dvouleté zásoby na sklad, že nemusí převážet produkty přes půl zeměkoule, že je stále větší poptávka po "čistých" produktech a je tu evidentní díra na trhu, tak bohužel blbě promarnili šanci

Online prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 17:11

whiskas Ale houbeles!

Něco mě napadlo - to zčervenání pozoruješ jen v nosoretních rýhách? Používáš před tím nějaký tonik?

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 17:33

prďola Hlavně tam, ano. Použila jsem tonic Pixi

Složení: Water/Aqua/Eau, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycolic Acid, Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hydroxide, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Hexylene Glycol, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Dextrin, Alanine, Glutamic Acid, Aspartic Acid, Hexyl Nicotinate, Panax Ginseng Root Extract, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Biotin, Panthenol, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Fragrance (Parfum), Caramel, Red 4 (CI 14700).

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 17:44

prďola A už dám pokoj, jen ještě prosím příležitostně o názor na komerci :-D a to sérum od EL Advanced Night Repair:

Water\Aqua\Eau, Bifida Ferment Lysate, Methyl Gluceth-20, Peg-75, Bis-Peg-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Propanediol, Cola Acuminata (Kola) Seed Extract, Hydrolyzed Algin, Pantethine, Caffeine, Lecithin, Tripeptide-32, Ethylhexylglycerin, Sodium Rna, Bisabolol, Glycereth-26, Squalane, Sodium Hyaluronate, Oleth-3 Phosphate, Caprylyl Glycol, Lactobacillus Ferment, Oleth-3, Oleth-5, Anthemis Nobilis (Chamomile), Yeast Extract\Faex\Extrait De Levure, Choleth-24, Hydrogenated Lecithin, Ceteth-24, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Hexylene Glycol, Carbomer, Triethanolamine, Trisodium Edta, Bht, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Red 4 (Ci 14700), Yellow 5 (Ci 19140) <ILN39632>

Děkuji mnohokrát.

Offline 711990
Avatar
17089 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 20:40

whiskas a nemejes si oblicej vodou? Nebo treba nejsi po sprse? Ja totiz jakmile si pri sprchovani umeju i oblicej, tak mam pak fleky, at na sebe dam cokoliv.. .

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 21:21

711990 Meju si obličej vodou a nejlépe ve sprše . Nikdy mě nenapadlo, že by to mohl být problém. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 21:23
Reakce na whiskas:

711990 Meju si obličej vodou a nejlépe ve sprše . Nikdy mě nenapadlo, že by to mohl být problém. 

​to já taky a mě taky ne.. spíš nevidím důvod pak dávat ještě nějaký tonik nebo co, kůže už je nacucnutá vodou a pak ji hledím jen v pleti udržet

Offline 711990
Avatar
17089 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 21:32

whiskas no, ja fakt cca do 10min od sprchy mam strasny fleky. A protoze se to vetsinou kreje s nanasenim produktu na oblicej, dlouho jsem si myslela ze mi vadi kosmetika. Ne, je to jen voda, co mi nedela dobre:D

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 22:19

viktorka_od splavu Ty nevíš, že tonikum je nezbytné ?

Kecám, jsem lempl a většinou tento krok vynechávám, ale jak jsem chtěla být důsledná, narvala jsem na obličej vše a výsledek se dostavil. Fakt asi méně je více.

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 22:21

711990 Zajímavé, vyzkouším se nesprchovat

Jasně, chápu, jak to myslíš. Dám si pauzičku po sprše.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 22:26

whiskas samozřejmě!

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 23:02
Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 01:51

Tak ani ferulic acid mě moc neoslnil (nemyslím výsledkem, to je snad jasné, ale pocitem na kůži).

A tohle je ten "zázrak" po které jsem opravdu ráno viděla výsledek, ale po pár dnech efekt nějak zmizel :-D.

Ampule EL ANR

Ingredients: Caprylic/Capric Triglyceride, Squalane, Aleurites Moluccana (Kukui) Seed Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Bisabolol, Garcinia Mangostana Peel Extract, Salicornia Herbacea Extract, Magnolia Officinalis Bark Extract, Salvia Hispanica Seed Extract, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Camelina Sativa Seed Oil, Vaccinium Myrtillus Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Cholesterol, Linoleic Acid, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Bht 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 02:59

whiskas jak psala prďola nic nebude mit okamzity vysledek. Ferulic acid a resveratol je silny antioxidant a I pres svou zdanlive olejovou konzistenci v nem zadny olej neni. Je to zvlastni pocit na pleti. Osobne jej davam rano pod buffet a super. Urcite za mesic vidim zmenu. 

Stejne tak s retinoidem a lipoic kyselinou. Nepouzivam je ale porad. 

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 09:43

0zero7 To je jasné, já nepsala o výsledku, ale o pocitu. Nejsem schopná si na obličej pravidelně nanášet něco, co je mi od prvního okamžiku nepříjemné. 

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 13:26

Jé, ozaj, keď sa tu písalo o nejakej malej českej značke.

U nás sa v predaji jedna objavila a drahá jak ... no proste nie práve z najlacnejších, ale zvedavá na ňu som, že či je to hype, alebo či to za tie prachy stojí:

https://www.smyssly.com/cs/

Offline baltik
Avatar
4421 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 13:44

slniecko ja miluju jejich krem na ruce, je s kousjy, jako peeling a krasne voni. Ale drahy je jak blazen  tak si ho pravam na vanoce :)

Online prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 14:45

whiskas napíšu večer

Online prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 14:57

slniecko Složení vypadá ok, ale jinak je to jedno velké TVL!

Hydratační sérum s 4% kyseliny hyaluronové? Proč jako?! Pleť umí efektivně využít max. 1%, a i kdybych brala do úvahy, že se bude jednat o standardní kyselinu hyaluronovou v kombinaci s LMW, tak pořád je smysluplný obsah 1% + 1% nízkomolekulové

Ale co jsem v rychlosti zkoukla, tak krémy jsou bez fuj složek, jen se moc nepředaly v těch aktivních, škoda