Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline geekygirl
Avatar
126 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 13:52

whiskas Neviem, ci uplne nemixovat, ale skor zavadzat postupne. Najskor jeden produkt par dni alebo obden, po case ak sa nic neudeje, tak pridat dalsi. Na stranke Ordinary maju aj navody, co nemiesat s cim + odporucaju otestovat si dopredu na kusku koze znasanlivost.

https://theordinary.com/patchtest

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 13:56

Sweet Potato konecne nekdo, diky. presne nemam zadny pocit ani dobry ani spatny, nedokazala bych rict, ze neco funguje nebo nefunguje, nevidim zadny rozdil. 

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 14:35

Sweet Potato Nezapomínej, že wow efekt vzniká při zlepšení z 0 na 100 když nemáš co zlepšovat, tak je to prostě jen rutina bez wow

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 14:41

baltik Ono je nutné počítat s tím, že pokud nejde o alergické reakce (protože ty bývají většinou dost fofr), tak pokožce docela dlouho trvá než zareaguje. Dlouhodobější pozitivní změny bývají vidět tak po 2-3 týdnech.

A taky si myslím, že hlavním smyslem by nemělo být to "wow", ale mít dlouhodobě pokožku v dobré kondici a zdravou. Krémy nejsou plastická chirurgie

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 14:46

černá káva Napíšu

Offline Sweet Potato
Avatar
34788 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 14:49

prďola Óóó, to si asi vytisknu a nalepím na zrcadlo

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 15:41

geekygirl Díky. :-)

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 15:55

Sweet Potato Plha se hlásí. Já jsem jednou ten wow efekt zažila a to jakýchsi kapslích od Estée Lauder. Ráno jsem se vzbudila s totálně nacucaným a vypnutým ksichtem, nevěřila jsem. Ale po X té už to takové nebylo a navíc už je myslím ani nedělají. 

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 15:58
Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 18:48
Reakce na Sweet Potato:

slniecko Přemýšlím, jestli jsem vůbec po použití čehokoli někdy měla pocit nějakého rozdílu na pleti. Často tu čtu - zkusila jsem vzorek a yuper, pleť je taková a maková... to nějak neznám.

​no ja taky zadny super pocit z kosme nezazila. Ani po dlouhodobym a pravidelnym pouzivani. Takze jsem rezignovala, a sem tam si maznu xicht zinkovou masti a nazdar.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 12:31

prďola Tak jsem vyzkoušela tento postup: večer Buffet + krém a o.k., ráno Hyaluronic acid 2% + B5 a opět - zarudnutí v nosoretních rýhách. Myslela jsem, že hyaluronová kys. musí být neškodná, maximálně nepomůže, ale tohle ?

Kdysi jsem používala např. 10% AHA kyseliny a tohle se mi nestalo.

Složení zde: Prosím tě, vidíš tam nějaký možný "problém", nebo mám jen divnou kůži :-D? Děkuji.

Aqua (Water), Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Propanediol, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Panthenol, Ahnfeltia Concinna Extract, Glycerin, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Citric Acid, Isoceteth-20, Ethoxydiglycol, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol.

Offline stes
Avatar
7325 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 12:37

prďola tak ja bych poprosila to vzit z jinyho konce... Nejaky konkretni vyzivny krem CF bez silikonu a jinejch sragor? 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 12:43

prďola 

Moc děkuju za všechny rady, které zde tak obětavě poskytuješ.

Vichy Aqualia Thermal Light - Alkohol mi zde zdá se nijak nevadí, a to mám citlivou pleť, ale krém snáším naprosto bez problémů, tak ho snad v klidu dopotřebuji. Ještě jsem pro jistotu překontrolovala, zda to mnou zkopírované složení odpovídá údajům na krabičce, a ano, je to skutečně aktuální verze.

Na 100% PURE jsem tuze zvědavá.

Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 13:11

prďola I já bych chtěla poděkovat za ochotu, musí ti ty odpovědi zabrat spoustu času. 

Chtěla bych se zeptat na Jarischuv roztok. Doporučuje se na kožní problémy, mně vyléčil dermatitidu, měl by to být vlastně úplný zázrak, a přitom ve složení je methylparabenum a propylparabenum...

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 14:58

stes Hele, já jsem prachmizernej obchodník, ale i mně je jasný, že nastoupit tady v tuto chvíli stylem "tadááá, tak jsem vám tu všechny krémy pomluvila, ale neklesejte na mysli, protože já vám přináším spásu skrze krémy značky xyz" by ze mě mohlo udělat doživotně zajištěnou ženskou, ale bohužel - nemám žádné "tadááá"

Zkus se podívat na ten krém, která jsem navrhla barbuše (tady) - je to z pohledu aktivních složek taková velmi univerzální jednokroková péče. Dál jsem doporučila značku 100%PURE, která má složení výrobků sajrajtůprosté, akt. složky mají taky velmi dobře navržené. Pokud bys ani tam nic nenašla, tak bych potřebovala vědět, jakou máš představu/očekávání

Offline stes
Avatar
7325 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 15:00

prďola dekujuuu. Nechtela jsem te vyštavit, uz to, co tady delas, je uzasny a ja smekam. Jo ten krem jsem si objednala hned vcera, prave takovéhle doporučení mi prislo super. 

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 15:11

whiskas V tom složení nevidím žádnou složku, která by mohla to zarudnutí způsobit. Zkus ten Hyaluronic  acid 2% na nějakou dobu úplně vysadit. Možná je těch změn na tebe příliš a jak jsem psala The Ordinery mívá ty akt. složky na horních hranicích doporučených hodnot.

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 15:15

stes Nebrala jsem to tak Spíš je mi fakt líto, že neumím moc poradit, co náhradou.

Vím třeba o málé české značce, která má skvěle naformulované aktivní složky a tak ráda bych jí doporučila. No a nemůžu, páč mimo skvělé formulace je úplně stejně plná sajrajtových složek

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 15:27

Ava nz trochu času na tom propálím

To je oblast, do které bych se nerada pouštěla, přece jen doufám, že lékaři vědí

Já bych to brala tak, že při léčbě používáš léky, které mohou mít nějaký vedlejší účinek. Stále ale platí, že léčba byla dočasná (tj. i vedlejší účinky byly dočasné) a vedlejší účinky by ti neměly způsobovat větší škody než problém, který léčíš.

No a taky si říkám, že kdybys v lékárně požadovala namíchat Jarische s jiným konzervantem, že by to mohla být docela výzva

Offline stes
Avatar
7325 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 15:59

prďola to je ale strasna skoda, ze to nekdo takhle propali