Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline mitford sister
377 příspěvků moje polička 14. května 2019 14:42

díky za ty neobvyklé, já hydroláty ráda používám, mrknu se - o těch vilínových, levandulových atd. vím, o lipovém jsem neslyšela. ale rozhodně mě neurazí ani ty kuchyňské z etických obchodů, kde je 250ml za cca 80Kč

Offline alibi blogger
2031 příspěvků moje polička 14. května 2019 14:45

Dr. Hauschka v Doteku slunce

aneb jak jsem se vydala očichat Kerosene

https://alibi-notes.webnode.cz/l/dr-hauschka-aneb-jak-jsem-se-vydala-ocichat-kerosene/

Offline prďola
834 příspěvků moje polička 14. května 2019 16:37

milacka díky! baví mě to hodně

Offline černá káva
574 příspěvků moje polička 14. května 2019 16:52

mitford sister @Emi děkuju za tipy. Nastuduji.

Offline vanilka
1068 příspěvků moje polička 14. května 2019 17:38

prďola Teeda, ty toho o kosmetice víš!

Já tonikum nikdy v životě nepoužívala, až teď,  ve čtyřiceti, ho používám teprve poslední rok. Připadalo mi, že se mi pleť jaksi vysušuje, scvrkává. Kamarádka mi doporučila hydratační tonikum s kolagenem od Tiande a to byl teda super viditelný efekt během pár dnů. To tonikum bylo takové hustší, ne řídká vodička. Další mé tonikum díky zdejší diskuzi je heřmánkové  od Clarins, ale musím říct, že mi už nepřijde tak dobré. Ale nevyhodím ho :-). Po Vánocích jsem používala krémy Multi Aktiv od Clarins, denní i noční, oba byly moc příjemné, ale za ty 3 měsíce nemůžu říct, že by se mi pleť nějak zlepšila. Výrazné zlepšení pleti zažívám až teď, když jsem si v Sephoře pořídila noční anti age krém s kolagenem. Dělá přesně to, o čem jsem snila - výrazně hydratuje, pleť je taková nacucaná, hladší, rozjasněná, prostě zdravější. I okolí postřehlo .